Bebek Beslenmesi Tek taraf meme reddi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

berlin8982

🌸
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2018
4.043
17.698
Selam arkadaşlar 👋🏻
Bebeğim 4,5 aylık 🧿 bu zamana kadar sadece anne sütü aldı ve hiç bir sorun yaşamadık . Fakat son 1 aydır sol göğsümü çok Zor emen bebeğim son iki gündür kesinlikle almıyor . Sürekli kafasını geriye atıp ağlıyor . Her türlü şekli denedim , bir amuda kalkmadığım kaldı . Zaten 1 aydır çok az emdiği için , sol göğsümde süt azaldı. Hem görüntüsünden anlıyorum hem de sağdığımda neredeyse hiç damlamıyor .
Çok şükür sağ göğsümde bir sıkıntı yok 🧿
Ama korkuyorum ya yetmezse diye . Şu anda kilosunda bir sıkıntı yok . Ayrıca sürekli bir tarafı emdiği için yara oldu , ucu iltihaplandı çok canım yanıyor ..
Var mı acaba bir fikriniz , bebeğimi sol göğsüme tekrar nasıl alıştırabilirim ?

Emzirme pozisyonu değiştirerek oyun yaparak sağlayabilirsiniz 🥰 ben oğlum meme reddi yaptığında şekilden şekile girerek emziriyordum 16 aylık maşallah sorunsuz emiyor hatta öyle ki oyun yaparak oynayarak emiyoruz 😂

Oyun oynayarak , güldürerek sadece 6-7 dakika emzirebiliyorum :/ en azından 6 aylık olana kadar yetse inşallah🙏🏻

Oyun oynayarak , güldürerek sadece 6-7 dakika emzirebiliyorum :/ en azından 6 aylık olana kadar yetse inşallah🙏🏻
Pozisyon değiştirin emzirirken çeşitli pozisyonlarda emzirin 4. Aydaki delice meme reddimizi o şekilde aştık 🤲🏻Birde sütünüzün tadına bakın bazen göğüste sütün tadı değişebiliyormuş okumuştum buradaki hanımlarda

X