Tek tüp ile aşılama

Bugün sezcan hocaya gittim. Gerçekten çok güzel ilgilendi. Bana da hsg deki tüp tıkanıklığı ile ilgili baloncuk oluşmuş o geçişe izin vermemiş olabilir diğer tüpunde açıktır muhtemelen dedi. Tekrardan hsg ye ihtiyaç duymadı. Açık değilse bile tek tüp yeterli dedi. Letu adında bir ilaç verdi yumurta gelişmesi için. Büyük ihtimalle yumurtan gelişip catlamiyor dedi. 3 ay klomen kullanır gibi letu yu kullanacam eğer 3 ayin sonunda gebelik olusmazsa kartını verdi arayıp tekrar gelmemi soyledi
Canım çok sevindim senin adına inşallah dediği gibi baloncuk oluşmuştur çekerken ve o yüzden kapalı görünmüştür 🙏🏻 muayene ettikten sonra mı o ilaçları verdi kuzum

Canım çok sevindim senin adına inşallah dediği gibi baloncuk oluşmuştur çekerken ve o yüzden kapalı görünmüştür 🙏🏻 muayene ettikten sonra mı o ilaçları verdi kuzum
Evet alttan muayene yaptı. Adet günlerimin bazen 28 bazen 35lere kadar uzadığını soyledim. Çoğunlukla kaç olduğunu sordu. 35 diyince Büyük ihtimalle yumurtlamiyorsun o zamanlar dedi. Verdiği ilaç yumurtlamami sağlayacakmis. Klomenden daha iyiymiş. Bakalım deneyip göreceğiz. Folik asit kullanmami istedi. Siz önerin dedim ona da picos diye bir vitamin varmis onu yazdı.İnşallah işe yarar

Evet alttan muayene yaptı. Adet günlerimin bazen 28 bazen 35lere kadar uzadığını soyledim. Çoğunlukla kaç olduğunu sordu. 35 diyince Büyük ihtimalle yumurtlamiyorsun o zamanlar dedi. Verdiği ilaç yumurtlamami sağlayacakmis. Klomenden daha iyiymiş. Bakalım deneyip göreceğiz. Folik asit kullanmami istedi. Siz önerin dedim ona da picos diye bir vitamin varmis onu yazdı.İnşallah işe yarar
İnşallah işe yarar kuzum bana letu yada klomen vermedi 3 ay sonra gebelik olmazsa gel dedi bakalım beklemedeyim ben de

Kızlar Ekim ayında aşılama planlıyoruz. Tek tüpüm kapali. Aranızda Tek tüp ile aşılama yaptıranlar var mi? Süreç nasıl işliyor? Bir taraf tikali olunca gonaf tarzı iğneler Tek taraftan mi yapılıyor? Bilgilerinizi deneyimlerinizi merak ediyorum 🙏
Aynı durumdayız eşimde sperm satışı düşüklüğü de cabası Allah aşkına bana tecrübenizi aşılamanızı anlatın ne olur

Canım 3 aşılama oldum 1. Si pozitifti biyokimyasala dönüştü 2. Si negatif sonuçlandı ve yetmez gibi sağ tüpümde menopoz başladı. Doktorum acil şekilde tüp bebeğe geçmemizi söyledi rapor için evrak hazırlıyordum bu süreci boş geçirmek yerine aşılama denemek istedim kabul etmedi ( çünkü sağ yumurtalığımı tamamen alıp onları kurtarma hedefi vardı)bir başka doktor ile aşılama denedik oda tüp bebeğin daha uygun olacağı düşüncesindeydi. 3. Aşılamam pozitif 9+3 gebeyim.
Gonal f ovitrelle olarak oldu tedavim. Göbek deliğinin sağ sol ve alt taraflarının her yerine uygulayabilirsin deri altı emilim sağlanan bir ilaç olduğu için taraf yada yönün bir önemi yok.
Bende yek tüp var eşimin de sperm satışı düşük aşılama olacagım

Merhaba öncelikle inşallah aşılamaya gerek kalmadan gelir bebisinnn. Benim uyguladığım yolları anlatayım sana ama ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilemem. Ben eşimin spermi için keçiboynuzu pekmezi aldim hareketlilik için işe yaramış. Ben aşılama için ilaç kullanırken eşime de hergun çiğ Kabak çekirdeği muz çiğ fındık ve hergun 1 yk pekmez icirdim. Kendim de ilacla beraber bol bol incir kurusu yedim. Catlatma ignesi olduğum zamanlar havuç yedim yumurta catlatmayi desteklesin diye. Benim aşılamamda biraz aksilikler yaşanmıştı hemsire bulunduğum odaya istifra etti masadaydim kalkamadim 20 dk boyunca o pislik içinde o odada kaldım. Tabi hemsire böyle olunca beni gereken pozisyona getiremedi doktor spermleri enjekte edince spermlerin çoğu dışarı aktı felan yani. Ama içini rahat tut. Tek tüp yeterli oluyor hamile kalabilmek için.

Suanlik 3 aylık letu tedavim var ilaç kullanmaya başladım. incir yemeye de devam ediyorum.Ben bir gebenin günlüğü diye bir sayfa var ordan ovulasyon testi aldim ayrıca eşimin sperm hızı için de jel aldim. Okuduğum çoğu msjlarda jelin işe yaradığını öğrendim. Bakalım 3 ayı böyle değerlendireceğiz. Letunun işe yarayacağını düşünüyorum moralimi yüksek tutuyorum. Sezcan hocayla görüşmeden önce tek tupum olduğu için kendimi yarımmiş eksikmiş gibi hissediyorum ama doktorum tek tüpün yeterli olacağını sitrese girmemem yönünde bana moral verdi. Dedigim gibi tek tüp yeterli. Kendini benim hissettiğim düşüncelere karamsarlığa sakın yönlendirme

Merhaba öncelikle inşallah aşılamaya gerek kalmadan gelir bebisinnn. Benim uyguladığım yolları anlatayım sana ama ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilemem. Ben eşimin spermi için keçiboynuzu pekmezi aldim hareketlilik için işe yaramış. Ben aşılama için ilaç kullanırken eşime de hergun çiğ Kabak çekirdeği muz çiğ fındık ve hergun 1 yk pekmez icirdim. Kendim de ilacla beraber bol bol incir kurusu yedim. Catlatma ignesi olduğum zamanlar havuç yedim yumurta catlatmayi desteklesin diye. Benim aşılamamda biraz aksilikler yaşanmıştı hemsire bulunduğum odaya istifra etti masadaydim kalkamadim 20 dk boyunca o pislik içinde o odada kaldım. Tabi hemsire böyle olunca beni gereken pozisyona getiremedi doktor spermleri enjekte edince spermlerin çoğu dışarı aktı felan yani. Ama içini rahat tut. Tek tüp yeterli oluyor hamile kalabilmek için.
Çok tşk ederim ikimizde aynı yolları deniyormuşuz desteğiniz için sağolun bu arada yek tüpüm kapalı değilmiş birinde geçiş sizinti şeklinde olmuş diğerinde biraz genişleme varmış Cevat bayrak öyle söyledi ona yolladım filmleri aşılamayı denicem yarın adet günüm takviyelerin faydalı olup olmadığını sperm alınınca görmüş olacağım tutmaz ise karar verdik tüp bebek başlayacağız nikahımız bu ay kıyabileceğiz özel nedenlerden ötürü sonra tüpe başlayacagız daha önce bir kimyasal yaşadım 7 ay önce sonra klonun iğne denedik olmamıştı

Suanlik 3 aylık letu tedavim var ilaç kullanmaya başladım. incir yemeye de devam ediyorum.Ben bir gebenin günlüğü diye bir sayfa var ordan ovulasyon testi aldim ayrıca eşimin sperm hızı için de jel aldim. Okuduğum çoğu msjlarda jelin işe yaradığını öğrendim. Bakalım 3 ayı böyle değerlendireceğiz. Letunun işe yarayacağını düşünüyorum moralimi yüksek tutuyorum. Sezcan hocayla görüşmeden önce tek tupum olduğu için kendimi yarımmiş eksikmiş gibi hissediyorum ama doktorum tek tüpün yeterli olacağını sitrese girmemem yönünde bana moral verdi. Dedigim gibi tek tüp yeterli. Kendini benim hissettiğim düşüncelere karamsarlığa sakın yönlendirme
İnş hemen kavuşursunuz bebeğinize

X