Tekrar hamile kalmaya korkuyorum, tekrarlayan gebelik kayıpları!!!

Ayy çok sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız gerçekten sizin adınıza çok mutlu oldum 😊 bana da umut oldu çünkü bende çok görüyorum işte pıhtılasma çıkıp kan sulandırıcı kullanıp tekrar kalp atışı duyamayanları falan umudum kayboluyor. İnşallah sağlıkla hamile kalirim bende ve isteyen herkeste. Dediğiniz gibi stres yapmamak lazım. Peki iğne dozunuz ne acaba :)

Teşekkür ederim 😊🙏. İnşallah iyi olacak her şey. İyi düşünün iyi olsun. 400 mg kullanıyorum.
Teşekkür ederim 400 yok ama 4000 demek istediniz sanirm:)

Bende 2 kere boş gebelik olarak duşuk yaptim. 3 kere kimyasal. 1 de 42 haftalik dogurdugum bebegimi kaybettim. Hani Ben bunlari yasadiktan sonra bile bebek istedim çok istedim. Icimdeki o boslugu doldursun diye. Bu surecte tıbben tedavi vs olmadim. En son 8 haftalik bos gebelikten sonra 1 adet sonrasinda hamile kaldim. Kalmasaydimda artik testler tedavilere baslicaktm. Ama hemn kalinca. Hastaneye yatisim yapildi dusuk amacli serum ilac fln. Kendime bir tanidik doktor tuttuk. Her ay duzenli olarak ultrasona ve hastaneye yatisim yapiliyor. Yani duşmemesi icin ne gerekiyorsa yaptik. Suan 31 haftalik olucaz saglikliyiz çok şükür. Her ultrasona girdigimde kalbim bogazimda atiyor resmen. Bu bebegimede bisey olursa ben kolay kolay toparlanamam. Kolay kolay hamilelik duşunemem. Her seyin hayirlisi demeyi çok aci bir sekilde ogrendim. Umudunu kaybetme bu surecte çok yiprncksin ama zor sahip olan seylerin kiymetini insan daha iyi anliyor. Bekletiyorsa guzellestiriyordr. ❤️

Bende 2 kere boş gebelik olarak duşuk yaptim. 3 kere kimyasal. 1 de 42 haftalik dogurdugum bebegimi kaybettim. Hani Ben bunlari yasadiktan sonra bile bebek istedim çok istedim. Icimdeki o boslugu doldursun diye. Bu surecte tıbben tedavi vs olmadim. En son 8 haftalik bos gebelikten sonra 1 adet sonrasinda hamile kaldim. Kalmasaydimda artik testler tedavilere baslicaktm. Ama hemn kalinca. Hastaneye yatisim yapildi dusuk amacli serum ilac fln. Kendime bir tanidik doktor tuttuk. Her ay duzenli olarak ultrasona ve hastaneye yatisim yapiliyor. Yani duşmemesi icin ne gerekiyorsa yaptik. Suan 31 haftalik olucaz saglikliyiz çok şükür. Her ultrasona girdigimde kalbim bogazimda atiyor resmen. Bu bebegimede bisey olursa ben kolay kolay toparlanamam. Kolay kolay hamilelik duşunemem. Her seyin hayirlisi demeyi çok aci bir sekilde ogrendim. Umudunu kaybetme bu surecte çok yiprncksin ama zor sahip olan seylerin kiymetini insan daha iyi anliyor. Bekletiyorsa guzellestiriyordr. ❤️
Canım benim yaşadığın şeyler çok zor ama yinede dimdik ayakta duruşunu umudunu kaybetmeyisin cok kıymetli herkes aynı sogukkanlilikla olamıyor. Rabbim bebegini sağlıkla kucağına alıp buyutmeni nasip etsin inşallah bidaha aynı şeyleri hiçbir zaman yaşamazsın bunlar da bir imtihan. İnsan çok korkuyor. Ama geçecek biliyorum. Ben geceleri uyku uyuyamaz oldum neden biliyomusn ya yanls yola gidiyosam ya yanls tedavi uyguluyosam diye diye beynim susmuyor gece kaç kere uyanıyorum ya pişman olursam diye Instagram dan burdan kimi görsem mesaj atıyorum. Benim gibi aynı şeyi yaşayan varsa bana yardımcı olmaları için fakat bazıları mesajımı bile görmüyor. Tam dedim evet işte pıhtılasma sorunum var ondan kaynaklı olabilir kalp atışı oluşmaması falan bicok kişi iğne kullanmış ilerlemiş sağlıklı bir şekilde fakat dün bı yorum gördüm yaşadıkları pıhtılasma düzeyi tıpkı benim gibi hiç fark yok 3. Gebeliğinde iğne kullanmasına rağmen yine düşmüş bebeği. Bu sefer aklımda kurduğum seneryolar tamamen değişti. Moralm bozuldu sabah akşam Google dan onu arastir bunu araştır o doktora mesaj at su doktora mesaj at... Bende ümidimi korumaya çalışıyorm ama çok yoruldum.

Merhabalar,yaşadıklarınız için çok geçmiş olsun. Çok zor şeyler yaşamışsınız 😞 inşallah sağlıcakla alırsınız yavrunuzu kucağınıza 🤲🏻 bir şey öğrenmek istiyorum bu yaşadıklarınızdan sonra araştırma yaptırdınız mı hiç? Testler vs? Yaptırdıysanız herhangi bir şey çıktımı?

Merhabalar,yaşadıklarınız için çok geçmiş olsun. Çok zor şeyler yaşamışsınız 😞 inşallah sağlıcakla alırsınız yavrunuzu kucağınıza 🤲🏻 bir şey öğrenmek istiyorum bu yaşadıklarınızdan sonra araştırma yaptırdınız mı hiç? Testler vs? Yaptırdıysanız herhangi bir şey çıktımı?
Aldim 10 günlügüz çok şükür 🤱🏻
Evet kan uyuşmazligim var o yuzden miş. Duşukler.
Ilk bebegimde normal dogumda oksijensiz kaldigi için kaybetmiştim.
Bu bebegimde hamile oldugumu bildigim andan itibaren takip edildim. Hastaneler falan duşmemesi amaçli. Çok şükür saglikla kucagimda şuan.

Aldim 10 günlügüz çok şükür 🤱🏻
Evet kan uyuşmazligim var o yuzden miş. Duşukler.
Ilk bebegimde normal dogumda oksijensiz kaldigi için kaybetmiştim.
Bu bebegimde hamile oldugumu bildigim andan itibaren takip edildim. Hastaneler falan duşmemesi amaçli. Çok şükür saglikla kucagimda şuan.
Güle güle büyütün inşallah 🤲🏻 Allahım bana da sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip eder inşallah 🤲🏻 peki bu hamileliğinizde hastaneye neden ytmıştınız? Kanama falan mı olmuştu?

X