tellwe.com'da bakılan fallar!

bu medyumselena yı beğenmeyen bir ben varım demekki. baktırdım bugün. hiç nokta atışı yok. yakınından bile geçmemiş..tellwe daha ucuzmuş ya, ben artık ordan mı baktırsam bilemiyorum. uzun zaman sonra baktırdım ama hiç zevk alamadım faldan. içim geçti fallardan sanırım :)))

benim durumla ilgili olumlu hatta toz pembe tablo çizen herkes patlamış oluyor bu durumda. bir tek ilkay gür bildi diyebilirim. meğer kadın dobraymış bilmiş :)

bu medyum selenayı bende hiç beğenmedim. ne nokta atışı, virgü bil yok. şişirilmiş sadece :KK23:

medyumselena istediğin olacak ama aralık gibi demişti.
ugga da aynı zamanı verdi.
kahinvanga da hemen hemen aralık dedi.
kirazeye 2 ayrı hesaptan 2 kere yolladım 2sinde de aralık gibi dedi.

ya aralıkta istediğim olacak :p ya da ağız birliği etmişler o meşhur 3 vakitten hareketle ekim kasım aralık diyerek o tarihi veriyorlar.
2.si daha mantıklı geliyor :KK43:

bu arada şu su ateş saman ve enerji falları dikkatimi çekti. bunlardan birini baktıran var mı? bu türler arasında en iyi netice alınabilen nedir?

su,ateş, saman, bakla, kahve,çay,tarot,katina,enerji,aşk açılımı,kelebek vs... çok çeşit var. var mı baktıran?:)

medyumselena istediğin olacak ama aralık gibi demişti.
ugga da aynı zamanı verdi.
kahinvanga da hemen hemen aralık dedi.
kirazeye 2 ayrı hesaptan 2 kere yolladım 2sinde de aralık gibi dedi.

ya aralıkta istediğim olacak :p ya da ağız birliği etmişler o meşhur 3 vakitten hareketle ekim kasım aralık diyerek o tarihi veriyorlar.
2.si daha mantıklı geliyor :KK43:

bu arada şu su ateş saman ve enerji falları dikkatimi çekti. bunlardan birini baktıran var mı? bu türler arasında en iyi netice alınabilen nedir?

su,ateş, saman, bakla, kahve,çay,tarot,katina,enerji,aşk açılımı,kelebek vs... çok çeşit var. var mı baktıran?:)

ilk gördügümde acayip komigime gitmisti beya güldüm. Hadi su ve cay falini anladimda. Bakla, saman ve ates fali nedir ya :KK1:

Ben en cok nasil baktiklarini merak ediyorum :KK1:

Merhaba hanımlar,tellwe bu gune kadar o kadar cok fal baktırdım kı butun falcıları bılıyorum nerdeyse bı kactane hesabım var ve belırtmek ıstedıgım medyumemelın tamamen bı anonım sırket gbı calıstıgı ılk falı yolladıgımdakı ses kaydı genc bır hanıma aıttı baska hesaba gelen ıse olgun bı ses :KK53: sonra o genc ses kım cıktı dersınız askkahını yanı o hesapta bı kactane falcı fal bakıyor farkettıgımde kendısının cirkefleşiceğini bildiğimden birsey demedım daha sonra profılını ıncelerken bı bayan bunu yorumlara yazdı sız ask kahınısınız ben farklı bırını beklıyordum dıye:KK52: yorumu sanıyede sıldı tabı bıde olumsuz oyunu değiştirtip 150 fal bakmadan vip+ oldu site kolluyo yanı ıyı para kazandırıo demekkı,büyüyle tehdit ettiğini duyunca cok guldum umarım buraya bole yazdım dıye benı kurbağaya çevirmez:KK53:

Merhaba hanımlar,tellwe bu gune kadar o kadar cok fal baktırdım kı butun falcıları bılıyorum nerdeyse bı kactane hesabım var ve belırtmek ıstedıgım medyumemelın tamamen bı anonım sırket gbı calıstıgı ılk falı yolladıgımdakı ses kaydı genc bır hanıma aıttı baska hesaba gelen ıse olgun bı ses :KK53: sonra o genc ses kım cıktı dersınız askkahını yanı o hesapta bı kactane falcı fal bakıyor farkettıgımde kendısının cirkefleşiceğini bildiğimden birsey demedım daha sonra profılını ıncelerken bı bayan bunu yorumlara yazdı sız ask kahınısınız ben farklı bırını beklıyordum dıye:KK52: yorumu sanıyede sıldı tabı bıde olumsuz oyunu değiştirtip 150 fal bakmadan vip+ oldu site kolluyo yanı ıyı para kazandırıo demekkı,büyüyle tehdit ettiğini duyunca cok guldum umarım buraya bole yazdım dıye benı kurbağaya çevirmez:KK53:

Hahahaha :KK70:
Tabii ya, bunlara güven mi olur hiç. :KK70:
Onlar insanları kandırıyorsa, oradaki müşteriler de birçok farklı hesapla fal gönderip foyalarını çıkarıyor ortaya işte. :KK70:
Hiç iş yok şu medyumemel denen şahıs ve askkahininde. Haa bir de mercury var. :KK70:
Bunlar çok şüpheli. Sadece reklam yaparlar ama bir şey bildikleri yok. :KK53::KK53:
Hepsi de aynı kişi bunların. :KK70::KK53:

Son düzenleme:
vallaha bu büyüyle falan tehdit edenlere çok gülüyorum.ama aralarında saygılı,düzgün bakanlarda var.ben klothoyagmura baktırdım çok memnun kaldım.tüm sorularınızı cevaplandırıyor.artı açılımlar bile yapıyor.ayrıca saygılı kimseyle bir alakası yok.zaten kendi mesleğide normalde farklı.

Hahahaha :KK70:
Tabii ya, bunlara güven mi olur hiç. :KK70:
Onlar insanları kandırıyorsa, oradaki müşteriler de birçok farklı hesapla fal gönderip foyalarını çıkarıyor ortaya işte. :KK70:
Hiç iş yok şu medyumemel denen şahıs ve askkahininde. Haa bir de mercury var. :KK70:
Bunlar çok şüpheli. Sadece reklam yaparlar ama bir şey bildikleri yok. :KK53::KK53:
Hepsi de aynı kişi bunların. :KK70::KK53:
Benimde dikkatimi çekmişti ama burda belirtmek istememiştim bencede AŞK KAHİNİ MERCURY VE EMEL AYNI KİŞİLER.TELVE SİTESİ BUNU BİLİP KOLLUYOR KENDİSİNİ.OZAMAN TELVE SİTESİ BU KİŞİ İLE BAŞBAŞA KALSIN BİZDE BAKTIRMIOZ YANİ BÖLE BÖLE MÜŞTERİSİ BİTER.BEN BİNNAZ ABLA SİTESİNİ DAHA ÇOK SEVİYORUM.EN AZINDAN BÖLE ŞEYLER YOK.

Dedikleri olur mu bilmem ama esince'ye bayıldım ben.
Hissiyatı çok kuvvetli gerçekten.
Gelecek için dediklerinin gerçekleşmesi önemlidir asıl, biliyorum bunu ama hayatımdan öyle detay şeyler söyledi ki, şaştım kaldım ya. :44:

eslinaabla : kişilik analizleri iyi fakat gelecek bilgileri tutmadı

aşkkahini : söylediklerinin çoğu tuttu

falarabi : tamamen tersi çıktı söylediklerinin

gelecekyıldızı: iyi bakıyor kısa ama net

hydra: şuan ki durum tespiti çok iyi gelecekle ilgili iki sene sonrasını söylediği için şuan bir şey diyemiyorum

kelimelerinmeleği: iki ay önce söylediğini bu günlerde yaşıyorum isabetli yani

falcıkatina: telwede en beğendiğim en gerçek en tutturan bana göre

efsunlar: yeni baktırdım yazdıkları biraz polyannacılık gibi geldi bana bakalım

hydra: şuan ki durum tespiti çok iyi gelecekle ilgili iki sene sonrasını söylediği için şuan bir şey diyemiyorum

Efsunlar'a yarın bana 1milyon dolar ikramiye çıkar mı, bunu merak ediyorum desen bile evet yarın milyoner olacaksın diyecek kadar sallamasyon fal bakan bir tip.
Tamamıyla pembe tablo çizer. Ağzı iyi laf yaptığı için olağan gelir dedikleri ama bende tam tersi oldu.

Portakala baktiran varsa goruslerini bekliyorum

:KK76:

Portakal3'ün ASK3 olduğu söyleniyor, ki nicklere bakınca belli oluyor zaten.
ASK3ün de ağzı iyi laf yapar ama dedikleri olmaz. İkisi de aynı kişiyse portakaldan da iş çıkmaz.
Zaten hiç unutamıyorum bir üye portakal3'ün falının çıkmadığını,eski sevgilisinin başka biriyle sarmaş dolaş pozlarını gördüğünü, neden bu falcının onu kandırıp hayal kırıklığına uğrattığını soruyordu. :S
Kızcağıza eski sevgilin de seni seviyor, geri dönecek demiş belli ki ama öyle bir durum olmamış tabii. :KK14::KK14:

Efsunlar'a yarın bana 1milyon dolar ikramiye çıkar mı, bunu merak ediyorum desen bile evet yarın milyoner olacaksın diyecek kadar sallamasyon fal bakan bir tip.
Tamamıyla pembe tablo çizer. Ağzı iyi laf yaptığı için olağan gelir dedikleri ama bende tam tersi oldu.

Portakal3'ün ASK3 olduğu söyleniyor, ki nicklere bakınca belli oluyor zaten.
ASK3ün de ağzı iyi laf yapar ama dedikleri olmaz. İkisi de aynı kişiyse portakaldan da iş çıkmaz.
Zaten hiç unutamıyorum bir üye portakal3'ün falının çıkmadığını,eski sevgilisinin başka biriyle sarmaş dolaş pozlarını gördüğünü, neden bu falcının onu kandırıp hayal kırıklığına uğrattığını soruyordu. :S
Kızcağıza eski sevgilin de seni seviyor, geri dönecek demiş belli ki ama öyle bir durum olmamış tabii. :KK14::KK14:
bu guze aciklama icin tesekkurler canim uzun uzun bakmis bana aslinda guzel tespitleri de var ama:)bakalim

Eslinaabla bastan asagi salliyor. Verdigin bilgilere gore kafasina gore takiliyor. Duvarindan buyrun:

1 ay önce [Tarot Falı]

gubset
bizim evimize giren birisi uokki? sosyal cevremde de boyle birisi yok? anlayamadim

1 ay önce [Kahve Falı]

placeboz
ben bekarım ne devleti ne imam nikahı anlamadım bişey çok saçma birfal olmuş boşa gitti param

+ Devamı

eslinaabla

birde fal iadeniz yok olsaydı emin olun gönderirdim paranı iade ederdim boşa gitmezdi ..

1 ay önce

placeboz

gerçekle hiç alakası yok falınızın beğenmedim ama ben de hiç puan vermeyim bari dedim ama o da mümkün değil sanırım artık?

1 ay önce

placeboz

ilişki yaşadığım biri de yok ayrıca sadece hoşlandığım biri var ve o da bekar

1 ay önce

eslinaabla

oyunzu düzeltıreniz bilgilerınız dogru verısenız size kart acarım...

Cevir kazi yanmasin yani.

1 ay önce [Tarot Falı]

amazon1982
bir haftaönce de fal baktırmıştım size söylediklerinizin TAM TERSİNİsöylüyorsunuz anlayamadım ne yapacağımı bilememdim.

+ Devamı

eslinaabla

canım kartlar ve hisler neyi söylerse bende onu söylüyorum sorun nedir

1 ay önce

eslinaabla

anlat yardımcı olayım

Merhaba arkadaşlar bende bu siteye çok fal baktırdım.

Arzubacı : Pahalıya bakıyor dedikleri çıkmadı. Beğenmedim.

Adalar : Eh işte genel yorumlar yaptı.

Women : Nokta atışları yok. Sıradan.

Raset : Genel gelecek için söyledikleri tutmadı.

Eyifer : Geçmişi iyi biliyor. Fena sayılmaz.

Falcıkatina : şuanki durumu iyi analiz ediyor. Söyledikleri daha çıkmadı.

Mercury : çok pahalıya bakıyor. çok popüler ama söyledikleri çıkmadı. Beğenmedim.

Hurmuzhanım : Biraz genelde olsa beğendim.

Clivia : Bakalı uzun zaman oldu söyledikleri çıktı. Beğendim. Nokta atışları var.

Suadela : Yıldıznamede iyi. Beğendim.

Semele:Çıkmadı.
Ugga:Yıldızname baktirdım bence kötü bi yıldızname idi burç yorumu gibi.
Almula:çok basit önemsiz şeyler söyledi bazısı çıktı.
Tutankammon:Çıkmadı
Kahvecini:iyi gibi geldi o an yalnız gelecek için zaman dolmadı.
Esince:Tellwede düzgün olan iki üç kişiden biri bence.Çıkarsa dedikleri yazarım.
Medyum Hiper:Anda çok iyi atıp tutmuyor.Ne görüyosa o.Gelecek için zamanı var.
Hoennir:Binnaz abla topiğinde en az beş arkadaşıma bende dahil bilinçaltı ayağına aynı falı yollamış.Gelecek kısmı çıkarsa şok olurum.
Kiraze:Sizi bilmem ama bana fena sallamış.Tabiki çıkmadı.
Rumii:Bence fena değil.Olmaz dediği olmadı.

bende bugun venusun kızına sanal fıncan atmıstım baktım duvarına yazmıs olan bırıyle benım falım aynıydı 1 puan vemıstım kredımı hemen ıade etmıs:KK50:

X