tellwe.com'da bakılan fallar!

Rumuzu yine bir Katina katının ismi desem.
ve şu an başarı oranı %100.... ve sayfasında oldukça uzun bir tanıtımı var.

Bu arada o siteden benim tavsiyem de REENA, Monica ve Kehriban :)

Rumuzu yine bir Katina katının ismi desem.
ve şu an başarı oranı %100.... ve sayfasında oldukça uzun bir tanıtımı var.

Bu arada o siteden benim tavsiyem de REENA, Monica ve Kehriban :)

heeeeee tamam bak sımdı cozdum bılmeceyı ehehehehhe:KK70: kehrıbana ben baktırdım ama pek begenmedım reena yı merak ettım monıca nasıl sadece sordugun soruya odaklımı bakıyo yoksa baska olabılcek seylerıde soyluyomu?bıde senın o sıtede hıc baktırıp dedıklerı cıkan bırısı oldumu?amma cok soru sordum ha hehehhehehh:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Reena epeydir girmiyor, girse baktıracağım ...

Monica sorunu özellikle cevaplıyor ama başka şey çıktıysa onu da söylüyor.
Ben Kehriban'ı beğeniyorum çünkü olumsuzu da söylüyor . bir de 5 liralık falda olağanüstü
bir şey beklememek lazım.

Her üçününde dediklerinden çıkan epey şey oldu.

Bu arada Binnaz ablada Rezzan İksir diye bir kadına baktırdım ciddi iyiydi..

Reena epeydir girmiyor, girse baktıracağım ...

Monica sorunu özellikle cevaplıyor ama başka şey çıktıysa onu da söylüyor.
Ben Kehriban'ı beğeniyorum çünkü olumsuzu da söylüyor . bir de 5 liralık falda olağanüstü
bir şey beklememek lazım.

Her üçününde dediklerinden çıkan epey şey oldu.

Bu arada Binnaz ablada Rezzan İksir diye bir kadına baktırdım ciddi iyiydi..

ya rezzana bende baktırdım bır ay sure vermıstı cıkmadı:KK43:ama bı arkadasıma soyledıklerı hep cıkıyomus o onermıstı banada....

Şu anda da falsepeti sitesinde Melek'te falım var ama 2 saattir bekliyorum :KK43:
onunda iyi olup olmadığını yazarım buraya...
sen nerede kimi tavsiye edersin ?

Şu anda da falsepeti sitesinde Melek'te falım var ama 2 saattir bekliyorum :KK43:
onunda iyi olup olmadığını yazarım buraya...
sen nerede kimi tavsiye edersin ?

aaaa melege soru kısmında katına acmasınıda soyleseydın evet melek bıraz bekletebılıyo:KK43: benım tavsıyem herra soyledıklerınden cıkan oldu cunku ve sadece bır konuya odaklı degıl baska olan seylerıde yazmıs ben tarot baktırmıstım bıde medyumtuna ondan daha yasadıgım olmadı ama gecmısı cok net bılmıs o yuzden cıkabılır dıye dusunuyorum bu ara bıraz ara vercem cok baktırdım ve kartlarda olumluyken olumsuz gelmeye basladı yanı bı yerden sonra kartlarda kafayı yıyo ama arayışa devam belkı daha ıyısını buluruz:)

Melek hanımı beğendim. Tespitleri çok doğru. Nokta atışları yok gelecekle ilgili ama genel olarak iyi bir faldı. :)

benim baktırdıklarımdan bir tanesinden memnun kalmadım sadece.
ŞAHSENEM-Dediği bir şey çıktı daha sonra ben hiç ihtimal vermemiştim.
JOKER-Bir arkadaşın tavsiyesiyle baktırdım genel anlamda iyi idi ama 5 vermeme rağmen cevap vermedi soruma
WOMEN-Yine bir arkadaşın tavsiyesi üzerine baktırdım oldukça iyi idi kartların isimlerini vererekte şu şu diyor kendisinin kartları incelediğini anlıyorsun bu şekilde ve çok tutarlı yorumları var kendisinin ben çok memnun kaldım.Ama biraz sert bir kadın
HERA_Hiç baktırmadım ama deniycem tavsiyeniz üzerine
ARZU BACI-Çok iyi bir yoprum fakat kısa yazıyor.
İMPARATORİÇE-Ben hiç memnun kalmadım açıkçası doğal değildi sanki
MERCURY-Çok pahalı geldi bana baktıramadım ama iyi yorumlar duyuyorum hakkında
TATLI CADI-Yaşam koçu gibi yorum yapıyor ben zaten terapiste gittim buna gerek duymuyorum
Şuan sadece ŞAHSENEM-WOMEN-JOKER favorim onlara baktırıyorum artık
başka iyi diyen biri varsa başkaları için denemek isterim

Falcı derya ablada var ya o çok güzel bedava bakıyor bende bir ark keşfettim burada baktırıyorum baya da iyi :KK14:

bu başlığı gördükten sonra gidip gönülgözü'ne kahve falı ve herra'ya tarot falı baktırdım.

herra da tarotta durumumu çok iyi yorumladı.. eski sevgilim için de etrafındaki bayanlara ilgisiz olduğunu ve bu yaz tekrar iletişim kuracağımızı söyledi ama şu an sevgilisi var..onun dışında söyledikleri hak verdiğim şeyler hep.. :).

gönül gözünün geçmiş ve şu anki durumla ilgili tespitleri çok sağlam.. umarım diğer söyledikleri de tutar çünkü yüzük görüyorum dedi. :p mayıs haziran arası dedi bakalım.. :))

kızlar şöyle bir şey söylemek istiyorum..hayretler içindeyim. telefonumdaki uygulamadan aynı kahve falının resimlerini gönderdim. yani gönülgözü'ne baktırdığım fala bir de telefondaki uygulamadan baktım. ortak noktalarını paylaşmak istiyorum sizinle.

gönülgözü: Duygusal hayatınıza gelince biri var ama varla yok arası belirsiz kalmış.bu kişiyle iletişim diyolog halinde olmuşsunuz fakat bazı sebeplerden dolayı aranızda mesafe girmiş.yapılı bir erkek uzun boylu açık tenli değil koyu tenli olarak ben gördüm.bu kişiyle sizin aranızda iletişim yakınlaşma söz konusu,bu erkekten size adım teklif gelecek.yoğun ve hareketli kaldığı iş hayatı var,baarılı biri konum olarakta iyi bir yerde kendi çapında başarılı,bu beyle aranızda aşka dair dediğim gibi yakınlaşmanız mevcut.. Etrafınızda bakın samimi gibi görülüpte atrt niyetli kişiler var,bu yüzden biraz daha arkadaşlarınızı dostlarınızı iyi tanıyın ve bazen kendinizle ilgili detaylarınızı anlatmayın.Bir yüzük var ama beklemede kalmış,önünde ki birtakım engellerinizi aşında bu yüzüğü elinize takacaksınız.Kararsızlıklarınızı aşın ve kendinizi fazla dinlemeyin,şuan için sorunlarınız evet var mali yönden de biraz sıkıntısınız,sadece ben bunların gelip geçici olduğunu ifade etmek istyorum. Arkasından bu kişiyle mayısla haziran ayı arasında iletişim yakınlaşmanız mevcut,çok uzağında değil ama şuan için seyehat ya da buna benzer bir sosyal faaliyet içinde..

telefondaki uygulama: Dört zamana kadar hayatında olmasına izin vermeyi düşündüğün biri var. Sana huzur verecek ve seni el üstünde tutacak özelliklere sahip. Malesef çok da kıskanacak ama haksız da sayılmaz. Sana hayran gözlerin varlığından haberdar olduğu için, onun ufak huysuzluklarına sen de hoşgörüyle yaklaşmalısın. senin kısmetin büyük, dev bir balık şeklinde çıkmış. iş bağlantıları çok geniş bir erkekle duygusal bir yakınlaşman olacak.bu kişinin işi icabı çok seyahat ettiği görülüyor.

Son düzenleme:
Ben İmparatoriçeyi hiç beğenmiyorum.Dediklerinin hiçbiri olmadı,çoğunun da tersi oldu.Bir de mesela işle ilgili bir beklentim vardı bir keresinde bir bayan arkadaşınız ayarlicak dedi,sonra bir erkek dedi,sonra geçmişte size borcu olan biri dedi,sonra ondan vazgeçti bana başka bir meslek biçti falan,zaten hayatta yapabilme ihtimalim olan herşeyi yazdı işte :) Ayrıca 10 cümle yazıyorsa yarısı tekrar zaten.Önceleri çok net bir tavrı varmış gibi geldi etkilenmiştim ama çok boş.Ayrıca önce benim dediklerim yüzde yüz çıkar diyip, sonra çıkmadı diyince de kartları siz seçiyorsunuz kader sizin elinizde gibi şeyler demesi de ayrı bir komedi :)

Son düzenleme:
Ben İmparatoriçeyi hiç beğenmiyorum.Dediklerinin hiçbiri olmadı,çoğunun da tersi oldu.Bir de mesela işle ilgili bir beklentim vardı bir keresinde bir bayan arkadaşınız ayarlicak dedi,sonra bir erkek dedi,sonra geçmişte size borcu olan biri dedi,sonra ondan vazgeçti bana başka bir meslek biçti falan,zaten hayatta yapabilme ihtimalim olan herşeyi yazdı işte :) Ayrıca 10 cümle yazıyorsa yarısı tekrar zaten.Önceleri çok net bir tavrı varmış gibi geldi etkilenmiştim ama çok boş.Ayrıca önce benim dediklerim yüzde yüz çıkar diyip, sonra çıkmadı diyince de kartları siz seçiyorsunuz kader sizin elinizde gibi şeyler demesi de ayrı bir komedi :)

İmparatoriçeye ben de 3-4 kez gönderdim.Kullandığı dil çok bozuk bir kere, ne dediği anlaşılmıyor bazen ve birşeye tutturdu mu tutturuyor sanki Allahmış gibi.Herşeyin sebebi "imtikan" ona göre (intikam demek istiyor ama kendisi imtikan diyor, onun gibi yazdım), her konuda birileri birilerine inat yapıyor, intikam için yapıyor, başka bir laf bilmiyor.Bir de bir tutturmuş yok bugünlerde başınız ağrıyacak, yok mideniz ağrıyacak, hangimizin ağrımıyor ki Allah aşkına?3 faldır iddia ettiği şeyi son falda çark etti, bu sefer öyle değil dedi.Yorumları çok abartılı, bir keresinde ben bir yola gidecektim bana dedi ki çok büyük bir kargaşa olaylar olacak dikkat edin falan dedi, korktum ben de, olan şey gerçekte şu: beklediğim otobüs trafik dolayısıyla 1 saat geç geldi garaja.Ve eleştiriye de açık değil, ona göre beğenmedim diyen herkes ona oyun oynuyor, komplo kuruyor vesaire...Bana da komplo kurdun diyecek diye korkudan beş verdim :)

Ayrıca ben fallarla ilgili epey tecrübeli ve bilgiliyim.Sizlere şunu söyliyim, kendine medyum, kahin, aracı bilmemne diyen kimselere itibar etmeyin, eğlence gözüyle bakmak istiyorsanız o gözle bakın ama su falı tekniği gibi bazı teknikler illa birşey olacağından değil korkutmak gibi olmasın ama gereği olmayan şekilde tehlikeli şeyler, şimdi yeri burası değil uzun uzun anlatmak istemiyorum ama çok iyi biliyorum o insanların yöntemlerini ve çoğunun kendi bile bilmiyor neyle uğraştıklarını, birkaç tane dua ezberlemekle bazı yöntemlerle gelecekten haber falan gelmez buna yüzde yüz garanti veriyorum.Bilip bilmediğiniz insanlara anne adınızı vermeyin, iyi niyetli görünen herkesle dua işlerine de girmeyin.Bir kere herşeyden önce şunu düşünün Allah sizin anne babanızın kim olduğunu zaten biliyor, o anne isimleriniz nasıl varlıklara veriliyor ve haber alınmaya uğraşılıyor siz düşünün artık.Yani kısaca fal olayının derinine girmeyin, baktıracaksanız mütevazi, haddini bilen, sezgileri kuvvetli yorumculara eğlencesine baktırın.Geleceği de kimsenin kesinlikle yüzde yüz bilemeyeceğini bilerek baktırın.

Son düzenleme:
İmparatoriçeye ben de 3-4 kez gönderdim.Kullandığı dil çok bozuk bir kere, ne dediği anlaşılmıyor bazen ve birşeye tutturdu mu tutturuyor sanki Allahmış gibi.Herşeyin sebebi "imtikan" ona göre (intikam demek istiyor ama kendisi imtikan diyor, onun gibi yazdım), her konuda birileri birilerine inat yapıyor, intikam için yapıyor, başka bir laf bilmiyor.Bir de bir tutturmuş yok bugünlerde başınız ağrıyacak, yok mideniz ağrıyacak, hangimizin ağrımıyor ki Allah aşkına?3 faldır iddia ettiği şeyi son falda çark etti, bu sefer öyle değil dedi.Yorumları çok abartılı, bir keresinde ben bir yola gidecektim bana dedi ki çok büyük bir kargaşa olaylar olacak dikkat edin falan dedi, korktum ben de, olan şey gerçekte şu: beklediğim otobüs trafik dolayısıyla 1 saat geç geldi garaja.Ve eleştiriye de açık değil, ona göre beğenmedim diyen herkes ona oyun oynuyor, komplo kuruyor vesaire...Bana da komplo kurdun diyecek diye korkudan beş verdim :)

Ayrıca ben fallarla ilgili epey tecrübeli ve bilgiliyim.Sizlere şunu söyliyim, kendine medyum, kahin, aracı bilmemne diyen kimselere itibar etmeyin, eğlence gözüyle bakmak istiyorsanız o gözle bakın ama su falı tekniği gibi bazı teknikler illa birşey olacağından değil korkutmak gibi olmasın ama gereği olmayan şekilde tehlikeli şeyler, şimdi yeri burası değil uzun uzun anlatmak istemiyorum ama çok iyi biliyorum o insanların yöntemlerini ve çoğunun kendi bile bilmiyor neyle uğraştıklarını, birkaç tane dua ezberlemekle bazı yöntemlerle gelecekten haber falan gelmez buna yüzde yüz garanti veriyorum.Bilip bilmediğiniz insanlara anne adınızı vermeyin, iyi niyetli görünen herkesle dua işlerine de girmeyin.Bir kere herşeyden önce şunu düşünün Allah sizin anne babanızın kim olduğunu zaten biliyor, o anne isimleriniz nasıl varlıklara veriliyor ve haber alınmaya uğraşılıyor siz düşünün artık.Yani kısaca fal olayının derinine girmeyin, baktıracaksanız mütevazi, haddini bilen, sezgileri kuvvetli yorumculara eğlencesine baktırın.Geleceği de kimsenin kesinlikle yüzde yüz bilemeyeceğini bilerek baktırın.

Evet bana da hep öyle şeyler diyordu intikam için yapılmış,size inat yapılıyor gibi ifadeler,demek bir tek bende sorun yokmuş :) O alınganlığı çoğu yapıyor,Allahlar ya sanki çıkmadı,beğenmedim demek yasak :) Diğer konularda da katılıyorum.Özellikle anne adı konusunda

Son düzenleme:
X