Temizliğe gelen abla

Söylemek istemedim ama 350 lira o rujlar İçim yandı resmen🙈
Söyleyin bence, zaten dedikodunuzu yapacak illa ki. İncik boncuk diyerek küçümsemiş ama kaç para sonuçta. Zaten bazı annelerde anlamadığım şey bu olay, çocuk sizin çocuğunuz siz her eşyanızı çocuğunuz için feda edebilirsiniz ama benim eşyama zarar vermesi nasıl normal bir şey olabilir anlayamıyorum.

Valla yol verin gitsin. Bize gelen de bir sürü şey kırdı. Biz yüzüne vurmayalım diye demedik. Erkenden de çekip gitti. Bir özür bile dilemedi. Biz çalıştığımız kurumda böyle hareket edebilir miyiz? Götür bakalım çocuğunu ne der patron. Valla sabırlıymışsınız. Ne diyeyim. Bir daha almayın. Devam edemiyeceğiz maddi olarak kaldıramadık diye söyleyin. Madem arada tanıdık var. Hem bir şey de diyemezler.

Size guvenip
Borca girdim derken😐🙄 sanki
Kadrolu is dagitiyorsunuz😐😂

Ya kadina bak calisan mi evin sahibi mi belli degil.. en nefret ettigm tipler yuz verince astarini isteyenler.. 2 kurusluk temizlik yapiyorsun 5 kurusluk zarar aciyor cocugun..

Kesinlikle gonderin baska bir temizlikci bulun.. yani surekli trip yeyip herseyi alttan almak istemiyorsaniz

Yorumlar için teşekkür ederim hanımlar sabah aradım dün eksik kalmış çoğu yer acelen vardı sanırım abla bugün gidip devam edebilir misin dedim, her yeri hallettim ben senin odana kimse girmeyecekmiş öyle söylemişsin ondan girmedim dedi. O zaman ücretin yarısını gönderirsen sevinirim abla evin yarısı temizlenmemiş dedim eksik olan yerleri saydım. 2 gibi gelecekmiş temizliğe, son cağırışım olacak sanırım.
Gelince de doğru düzgün temizlemez ki yalapşap yapar. Yüzsüz çünkü.

Söylemek istemedim ama 350 lira o rujlar İçim yandı resmen🙈
350 lira mı:KK57:
farkında mısın canım onun gündeliği kadar

çıkardın dimi kadını? çıkarırken de söyle çıkarmadan da söyle senin incik boncuk dediğin ruj mesela 350 tl
ben anlamadım kv varken çocuğu neden getirdin vs

ee geldi mi?

Baştan çocuğun gelmesi hata. Yıllarca yardımcımız vardı küçük 2 çocuğu vardı asla bir kere bile getirmedi. İşe başlıyorsa baştan konuşulup kabul edip başlamalı. Aynı binada kv’desi varmış anladığım kadarıyla ona bırakabilirdi. Eğer bırakamıyorduysa da gelmemeliydi. Tanıdıkla iş yapılmaması gerekiyor işte. Kırmamak için katlanmak zorunda kalıyor insan. İşi savsaklaması da çoook çok ayıp. İhtiyacı olan bir insan böyle yapmamalı. Her iş yerinin kuralı vardır. Ne yani en ufak bir şeyde hemen gard mı alalım. En ucuz rimel olmuş 100₺ kimse kusura bakmasın.

buradaki hanımlara katı gelebilirim ama ben evime temizliğe gelen bir kadın ile mesafeyi çok ciddi korumak gerektiğini düşünüyorum.
Daha önce olsa gerçekten bana da katı gelebilirdi ama maalesef ben de yaşadım bunu. Ne kadar naif davranırsanız o kadar tuhaf davranmaya başlıyor bazı insanlar. Ve hiç susmadan bir şeyler anlatanlara katlanamıyorum. Bana artık komut vermeye başlamıştı bi kadın🤣 sen şurayı sil, sen şu bezi getir. Aslında hiç de ezik değilimdir ama🤣 hep yazıktır emekçi kadın diye bakıyordum. Daha çok yorulmaya başladım. Evi 💩 götürsün kimseyi istemiyorum diyorum artık.

350 lira mı:KK57:
farkında mısın canım onun gündeliği kadar

çıkardın dimi kadını? çıkarırken de söyle çıkarmadan da söyle senin incik boncuk dediğin ruj mesela 350 tl
ben anlamadım kv varken çocuğu neden getirdin vs

ee geldi mi?
Bugün gelip hızlı hızlı yapıp gitmiş :) annem çay demlemiş içelim demiş yok vaktim az demiş hiç yüzüne bakmamış. Daha çağırmam artık bitti :)

Daha önce olsa gerçekten bana da katı gelebilirdi ama maalesef ben de yaşadım bunu. Ne kadar naif davranırsanız o kadar tuhaf davranmaya başlıyor bazı insanlar. Ve hiç susmadan bir şeyler anlatanlara katlanamıyorum. Bana artık komut vermeye başlamıştı bi kadın🤣 sen şurayı sil, sen şu bezi getir. Aslında hiç de ezik değilimdir ama🤣 hep yazıktır emekçi kadın diye bakıyordum. Daha çok yorulmaya başladım. Evi 💩 götürsün kimseyi istemiyorum diyorum artık.

Mesajını okuyunca migrenim azdı :) bi sefer uzaktan çalıştığımız dönemde çağırdım o kadar anlattı ki pc aldım kahve dünyasına gittim :)

Bugün gelip hızlı hızlı yapıp gitmiş :) annem çay demlemiş içelim demiş yok vaktim az demiş hiç yüzüne bakmamış. Daha çağırmam artık bitti :)
Ozguvene bak:) bunlar hep tanıdıklarla is yapmaktan oluyor. Herhangi bir yerde mavi ya da beyaz yakali farketmez calisiyor olsaydi ayni tavri gösteremezdi

X