Tempo çağrı merkezi hakkında bilgisi olan?

Haritas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
537
166
Merhaba arkadaşlar tempo çağrı merkezi beni görüşmeye çağırdı şişlide yerleri denizbank projesi inbound çağrı merkezi ama görüşme sonnda kart satışı gb önerileri oluyormuş insanlara, şartlar asgari ücret 11tl değerinde günlük ticket 205tl akbile para yüklüyolarmış neden akbile para yükleniyor da elden verilmiyor entresan, sabah 9 akşam 6 denildi ama haftada 2gün 2saat gb mesai oluyomş,cumartesi pazar tatilmiş ama ayda bir cumartesi çalışma durumları varmış bana pek olumlu gelmedi nette de çok olumlu yorumlar okumadım firma hakkında bu yüzden görüşmeye gitmedim bu firmada çalışan yada bilgisi olanlar bilgi paylaşırmısınız?

2 sene önce Afyon için görüşmeye gitmiştim şartları pek hatırlamıyorum ama giren 1 2 ay çalışıp çıkıyor demişti bir arkadaş o yüzden kabul etmemiştim işi

Bende gitmiştim mülakata aman ordakileri gördüm sürekli bir uğultu herkesin kulagında kulaklık molalar çok az.
Kafanız kaldırıyorsa yaparsınız ama çogu kişi dayanamıyor.Asgari ücret bile az bence.

Bende gitmiştim mülakata aman ordakileri gördüm sürekli bir uğultu herkesin kulagında kulaklık molalar çok az.
Kafanız kaldırıyorsa yaparsınız ama çogu kişi dayanamıyor.Asgari ücret bile az bence.
Evet ama malesef şuanda herkes asgari ücret veriyor

2 sene önce Afyon için görüşmeye gitmiştim şartları pek hatırlamıyorum ama giren 1 2 ay çalışıp çıkıyor demişti bir arkadaş o yüzden kabul etmemiştim işi
Yorum için teşekkürler demekki gitmemekle doğru yapmışım

X