Lekeler, Çiller Ten rengi açma ve beyazlama konusunda ciddi ve etkili önerisi olanlar lütfen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
domates cilt rengini acar kızlar
domatesi sürüp bekletebilirsiniz yada unla karıstırıp maske yapabilirsiniz

ya arkadaşlar bende ten rengini açmak istiyorum tenim bem beyaz saç kumral vücut aşağı bölgeler sanki esmer esmer nasıl açabilirim aşağı bölgeler derken yani bacak karın bölgesi kollar esmer gibi böyle yüzüme bişey sürmüyorum yüzümün bi kısmınıda beyazlatmak istiyorum ağız bölgem yani bıyık bölgem esmere yakın sanki yardımcı olurmusunuzz lütfen ne yapmalıyımm lütfenn :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bende aynı dertten muzdaribim yüzüm beyaz ama vücudum kumraldan esmere çalıyor yer yer..
yüzümdede renk tonu farklılıgı var çok az..
ya aslında ben süt gibi bembeyaz olmak istiyorum da o imkansız galiba:gitme:

Sekerkız eğer resimdeki yüz sana aitse çok güzelsin

ben değilim cnm ama benziyorum yüz hatlarım çok düzgün sadece esmerim beyaz ten de acayip yakışıo banna yüz hatlarım düzgün olduğu için

canım bence beyazlamaktan ziyade pürüssüz ten sağlamaya çalış hani böle kaymak gibi.mesela adriana limaya bak esmer beyaz halinden daha çekici ve bir ton ünlü solaryuma girio bronzlaşıo.hadise falan kendisine her ne kadar kıl olsamda hep doğal tonda bronz dolaşıoo.esmer cilt daha geç yaşlanır ve cilt hastalıklarına yakalanma riski azdır.sakın kimyasaal şeyler deneme daha kötü olursun allah kötüsünü verir.korkarm ben öle şeylerdennn CADIARZU

şuan trt de kadınlar die bi film var onu ziliorm bak eva mendes te esmer ama 2009 un en güzel kadını seçildi erkekler tarafından zemuszemus

bencede :KK70: esmer kaıd beni daha çok çekiyor mesela bi kadın olarak benim tenimde çok sönük ama yinede beyaz tene tercih ederim :)rus kızlarını sevmiyorum çok soğuk duruyorlar

lütfen yaa... yapmayın bunlar çok zararlı cilde. yüzüm çok düzgün diyorsunuz, ne kadar güzel maaşallah önemli olan da bu değil mi zaten? bakın bi aynaya şükredin bu güzel yüz benim daha ne isteyeyim diye.
aşırı esmerlikten şikayetçiyseniz bir ya da en fazla 2 ton açık fondoten sürüp belli yerlere (burun kenarı gibi) kendi renginizde fondoten uygulayın. tamamen açık renk kullanırsanız sırıtır, hoş gözükmez gölgelendirme çok önemli. akşamları da killi bi makyaj temizleyicisiyle çıkartıp tonikledikten sonra limon+talk pudrası sürmeyi öneriyolardı bi yerde okumuştum sanırım.
ama dediğim gibi önemli olan hatlarınız, bu kaar kendinize bu konuda güvenirken ten rengine takmayın eminim en güzel renk kendi renginizdir.

Millet iyice delirmiş,Anlık cilt açmak istiyor olabilirsiniz ama kalıcı açamazsınız.Ha açarsınız michael jackson gibi açarsınız anca.Ameliyatlar ile.Kaldı ki,bence her tenin ayrı bir güzelliği var.Biz yazın denize girerken,herkes benimle dalga geçiyor mesela,florasan gibi parladığım için.Bronzlaşmak diye bir şeyi hiç yaşamadım.Hep kızarırım çünkü.Ne bileyim her tenin ayrı bir güzelliği var.Ve beyaz tenlerin çoğu alerjiye sahip ciltler.Sir ağda yaptığımda hemen kabarırım.Kızarırım morarırım.Bence herkes olduğu gibi güzel. Ha şunu söylemeliyim ki,burada limon yağı denilmiş,limon yağı değil direk limonu cildinize gece bebek pudrası ile karıştırıp sürün.Sbah uyandığınızdada yıkayın.Bana yarım limon yetiyor.Sabah yüzümü yıkadığımda kurumasını beklediğimde cildim normal beyazlığımdan daha da beyazlamış oluyor.

merhaba kızlar bende tca araştırmalarım sonucu aldım %20 lik olanından c.tesi gece denedim pamuğa 10-15 damla döküp yüzüme sürdüm çok birşey hissetmedim biraz bekleyip yüzümümn ıslanmadığından herhal deyip tekrar 5-6 damla döküp tekrar sürdüm cildime öle aman aman yanma olmadı ama yine çok ıslanmadı neyse öle yıkadım ve çok az kızardı onun dışında birşey yok yanlışmı yaptım acaba?
ne çok yandı nede beyaz (froshmu deniliyo) o da olmadı
yüzünüze fırçaylamı sürsek yada daha fazla damlatıp yüz iyice ıslakmı olmalı

arkadaşlar ben bir ara sorunum olduğu için değilde denemek maksadıyla çünkü çok övmüşlerdi yosun yağını ondan sürüyodum bekletiyodum sabaha kadar sabah yıkıyodum millet bana bembeyaz olmuşsun diyodu.zaten beyazım ama iyice ruh olmuşum yani o derecefisfisfis bi dene istersen

yardım edin ya off :KK43: ben beyazlamak istiyorum lütfen yardım edin psikolojim çok bozuldu nefret ediyorum esmer olmaktan kalorifer böceği gibiyim allah kahretsin ya

yardım edin ya off :KK43: ben beyazlamak istiyorum lütfen yardım edin psikolojim çok bozuldu nefret ediyorum esmer olmaktan kalorifer böceği gibiyim allah kahretsin ya

:eek:lmaz:lütfen böyle şeyler söyleme kendine

eminim sende esmer güzelisindir.ayrıca bu tarz yöntemlerle beyazlamak geçici sonuçta cilt yapısı bu.

ama sende bu yosun yağını bi dene arkadaşım.yatmadan önce sür sabahta yıka gözaltlarında dahil heryere rahatlıkla sürebilirsin yalnız beyazlamayı yıkamadan farkedemezsin.bi dene bakalım umarım işine yarar.opuyorumnanaktan

napacaksın beyazlayıp esmer olmak güzeldir filan diyenlere şunu sormak istiyorum: size hiç hoşlandığınız biri toplum içinde hamamböceği;karafatma dedi mi? toplum içinde ayın görünmeyen yüzü,gündüz feneri,arap,zenci gibi aşağılamalara maruz kaldınız mı? önce bunlara cevap verin ve sonra bana kendimi böyle sevmem gerektiğini söyleyin.kendimi sevmeme hiç fırsat verilmediki

napacaksın beyazlayıp esmer olmak güzeldir filan diyenlere şunu sormak istiyorum: size hiç hoşlandığınız biri toplum içinde hamamböceği;karafatma dedi mi? toplum içinde ayın görünmeyen yüzü,gündüz feneri,arap,zenci gibi aşağılamalara maruz kaldınız mı? önce bunlara cevap verin ve sonra bana kendimi böyle sevmem gerektiğini söyleyin.kendimi sevmeme hiç fırsat verilmediki

haklısın milletin ağzı çok boş pat die söyler Çok üzgünüm çoook ama genede üzülme bu tarz kişilerle pek muhattap olma bence bogno di roma nar özlü sabunu bulursan al bak beyazlaştırıo cidden burdada yazmışlar ben kendi arkadaşımdanda biliyorum hatta bende kayısı özlüsünü kullandım hala adet dönemlerimde kullanırıma.s

ummuhan beyazlamak cok zor bişey hatta ameliyat olmak lazım M.Jackson gibi :1no2:
ama cilt tonunu belki 1 2 ton acabilirsin bunun için kremler falan varmıs denedin mi ?
birde bence cildinden 2 ton acık bi fondoten kullan dısarıya cıkarken falan
hafifte pembe bi allıkla kendi teninmiş gibi görünebilir
insanların sana söylediği hakaretlere kafanı takma
eminim sen böylede güzelsindir :teselli:

intihar etmek istiyorum ya nefret ediyorum ten rengimden koskoca kadınlar klübünde bir çözüm bulamadık

X