Kekler - Pastalar Tencerede fincan keki-resimli-

canım daha önce hiç duymadıgım bir tarif çok değişik paylaşımın için teşekkürler mutlaka deneyeceğim

arkadaşlr bnde yaptım kekı bakalım dınlenıyor simdi gzuel bışıolursa eklerım buraya fotoları cektım bakalım

canım harikasın

yaptım tarıfını
muhtesem oldular
fırından daha cabuk pişiyo bu şekilde hemde butun ev kokmuyo
ben dedıgın gıbı pişirdim biraz ılınmalarını bekledım
nescafe fıncanında yaptım 3 parcaya cıkıyo kesınce
bi parcayı dızdım tepsiye üzerine muzlu cremole surdum içine ve bi dilim muz diğer parçayı kapattım
hepsını boyle sıraladım tepsiye ve enson çikolata sosu yaptım üzerlerine doktum
süper oldular misafrlerim ikişertane yediler

çok mersi canımcım

hem kolay hem de lezzetli bir kek,ekleyen arkadaşımız sağolsun,tüm tarifler için teşekkür ederim a.s.

ne alaka anlayamadım biri kakaolu .....

içine konan malzeme miktarları bile farklı...

canım mutfakla aram iyi değil fakat yaptığım zaman tariflere birebir uyduğum için tarif stilin çok hoşuma gitti...çok kolay ve anlaşılır....malzemeleri bu şekilde ayrı ayrı tarif etmeye devam etmeni tavsiye ederim...mutfakla çok ilgili olmayan tarif üzerine yapan bizler ister kakaolu ister kakaosuz hazırlayınlardan anlamayız canısı...berbat ederiz bu tarif şeklini bozma tatlım..

[sıze="2"]canım benim çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için

ama tarif bana aitdeğil alıntı
benim sadece ifade etmek istediğim şey bu iki tarif birbirinden farklı ya fotoları bile farklı

yani nasıl anlaşılmaz ona şaşırdım[/sıze]

cerenim elime geçen onlarca tarif kitabında ve yazılı basından okuduğum tarifler de öyle içinden çıkılmaz anlatılanlar vardı ki şaştım kaldım...tarif değil bulmaca gibiler:uhm:..onları yapana kadar mutfakta tek 1 bardak koyacak yer bırakmam ben sırnaşık şey hani yemekteyiz de bazı yarışmacılar mutfağı çok dağıtıyor ya işte aynen ben:roflol:....sonuçta sen kolay anlaşılır tarifleri seçmişsin teşekkür ederima.s.

harika..bende soba var..yemekleri mümkün olduğunca onda yapıyorum..sobada yapabilirim..bu tarifte sanki ıslak kek tarifi..sadece bunda 3 onda 4 yumurta , bunda 1 onda 2 bardak şeker ,bunda 2,5 onda 2 bardak un var:))
ya birde 1 su bardağı şeker az değil mi?bana az geldide

fotoraf0004ia7.jpg

fotoraf0005wa0.jpg

w640.png

KIVAMI BÖYLEYDI ARKADAŞLR
fotoraf0006et4.jpg

w640.png

BEN İKI RENKLI YAPTIM

fotoraf0007de8.jpg

fotoraf0008if5.jpg

fotoraf0009yb8.jpg

w640.png

fotoraf0010vj5.jpg

fotoraf0011kc1.jpg

İŞTE EBNIM YAPTIGIM KEK CERENCIM SENIN AÇTIGIN KONUYA EKLDIM BENDE AMA KONU TEKRARIOLMASIN DIYE CANIM

cerencım benım kekım bu topıktekı tarıf değil ama dıgerını yaptım gercı tek farkı yumurta sayıısı galıba :)

estafurullah canım ya 2konuyuda sen açmadınmı ben senın konuna ekeldıgımı sanmıştım resımler :)
hata altına da ayzdımya ceren yenı konu acmıyorum senın konuna eklıyorumdıye

X