Terk edilen köpek 4. kattan atladı !!!!

Sen köpek besliyorsun mesajlarından anladığım kadarıyla da psikolojilerinden çok iyi anlıyorsun Heranın böcekten korkması falan:) az çok anlarsın köpekler bırak dördüncü katı iki metreden bile atlayamazlar korkarlar... Düşün bu hayvan kendini 4. kattan atacak kadar çaresiz kalmış... Bizim elmizde su şişesiyle bile dayanamadığımız bu sıcaklarda aç susuz 1 hafta kalmış..... Yazık çok yazık....

evet canım köpek besliyorum. hem de 3 tane köpek... 1i annemde kalıyor. ikisi bende. hepsi benim canımdır. profilime tıklarsan albümümde üçünüde görebilirsin.
bu tür haberlere şaşıyorum. yazık günah. köpekçik oradan atlamayı göze aldığına göre kimbilir nasıl gözü döndü artık ya.. bari zincir takmasaydı belki atlayıp bir iki kırıkla kurtulurdu. vicdansız sahipleri tatilden dönünce nasıl bakacaklar elalemin yüzüne:KK43:

Son düzenleme:
Evet takip ediyorum oraya da yazmıştım, yardıma muhtaç hayvanlar umarım hep sizin gibilerle karşılaşırlar. Bu kadar duyarsız olunmaz, bu muhtaç hayvanların sırtından para kazanıyorlar nasıl uyuyabiliyorlar acaba.

canım valla bu kuş yüzünden sinir sistemim iyice bozulmuşken birde üzerine bu köpeğin durumun okudum öfkemden delirmiş gibiyim.. kusura bakma canım takipcin olduğunu sonradan farkettim özür..

X