Ters rahim ve hamilelik hikayem

pambuksekerr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2023
27
12
Selamlar arkadaşlar kendim hamile kalmadan önce çok araştırmaya dalıp üzüldügüm için benim gibi durumda olanlar için kendime söz vermiştim hamile kalırsam burada yazicam diye 🤗
Benim ters rahim dışında bir problemim yoktu ve 4 aydir deneme sürecindeydik ve bende buna bağlıyordum adetlerimde de hep hastanelik oluyordum ablamlarin çocuğu vardi ama teyzem ve kuzenim cok zorlanmisti bende korkmuştum o şekilde olacak diye neyse yaptıklarıma geçeyim
-Hamile kaldığım ay boyunca avokado yedim arkadaşlar hatta eşimle buna avakado mucizesi diyorum çünkü araştırdığımda anladım ki tüm bu yediğimiz şeyleri Rabbim ihtiyaca göre yaratmış rahme benzemesi çok etkilemişti beni. Rahime çok faydası olduğu için de her aksam bir tane tukettim.
-Adetimden sonra biraz sızlama hissettim enfeksiyon varsa diye de 2 gün aç karnına soğan suyu tukettim onu da oneriyolar faydası olduğunu düşünüyorum.
-Yumurtlama günlerim boyunca kan akisim hizlansin diye yürüyüş yaptım.
-Yumurtlamadan kısa bir süre önce de d vitamini ve OMEGA 3 aldim d vitamin eksikliğim vardi zaten hep kullanıyordum
- Ters Rahim olduğum için bu ay genelde arka pozisyon deneyip yastık koyup beklemiştim.
Benim yapıp Rabbimin izniyle fayda gördüğüm bunlar oldu arkadaşlar 4 haftalık hamileyim şuanda siz de merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz bende sadece dua beklerim sağlıklı bir şekilde doğar inşallah bebişim🤗🙋🏼🤲🏼

Son düzenleme:
Allah sağlıklı hamilelik sağlıkıl doğum ve sağlıklı evlat nasip etsin sana daha geçenlerde 16 Şubat gibi öneri aradığını hatırlıyorum ters rahim olduğun için yardım istiyordun şimdi hamile olduğunu yazmışsın vallahi çok sevindim sende bu duyguyu yaşadın ozaman bize de faydan olsun öncelikle dualarına talibim bende deniyorum 1,5 yıldır yeni öğrendim ters rahim olduğumu o yüzden bu mart ayi regl zamanını bekliyorum ve sonrasın da yumurtlama gününü yani çift cizgiyi gördüğüm gün ters yatarak ilişki kurmayı deniycem ve 45dk yaticam zaten ben pes sürecine girdim daha deneyeceğim bir şey kalmadı ev bitkilerle ilaçlarla vitaminlerle hastane sonucu kağıtlarla doldu telefonun hafızasında yapmak istediğim şeyleri çekmekten hafızaya yüklendim sen birde beyni mi düşün artık inan çok yorucu bir süreç ister 4 ay olsun ister 4 yıl gerçekten psikolojik olarak cokuyor insan,bana yazmak istediğin bir öneri varsa yazabilirsin onuda denedim sonuçta bir şeyler denedin ve Allahın izniyle yaşadın çok şükür

Ben 1 yıldır her gün d vitamini alıyorum
Omega 3 alıyorum
Hamilelik vitamini alıyorum
Hormonları düzenleyen bitkisel vitamin alıyorum bunlar günlük olarak alıyorum haftada 3-4 kez avokado yiyorum

X