Teşekkür YAZISI OPR. Dr. Ömer Sağır

Arkadaşlar
Ben Tülay Unayağyol
Opr. Dr Ömer Sağır hocamla tanışıklığımız çok eski zamanlara dayanır.
Kendisi hakkında yalan yanlış yapılan yorumları görünce hakikaten çok üzüldüm.
Herseyden önce Ömer hocam piyasadaki en yetenekli doktorlardan biri olmasına karşın PARAYA TAMAH ETMEYEN durumu sıkıntılı hastalarına kolaylık sağlayan, bizzat kendimden biliyorum HASTANEDE EXTRA MASRAF ISTENECEK DIYE nişantaşındaki kliniğinde bile gerek gördüğünde UCRETSIZ OLARAK mini müdahalelerde bulunan, çoğu kez yara bandajını, ilacımızı, kremimizi bile kendi deposundan hastalarıyla paylasacak kadar alçakgönüllü HALDEN anlar biridir,Bizden içimizden ailemizden bir doktordur, mütevazidir. Elinden gelen kolaylığı gösterir ve hakikaten işinde tam bir uzmandır.
Benim hayatımda bir mihenk taşı olmuştur. Fazla kilolarımdan kurtulunca pek çok hekimin cesaret dahi edemediği operasyonlara cesaret etmiş, sarkan derilerimi almış, muazzam sonuçlara imza atmıştır.Bir değil birden fazla operasyon geçirmiş biri olarak ŞAYET SONUÇTAN MEMNUN OLMASAM aynı hekime ISRARLA VE DEFALARCA FARKLI BÖLGELERDEN obezite SONRASI DEFORMASYON sebebi ile ameliyat olur muydum hiç?Şimdi kıskanclık ve kötü niyetle hakkında yazılanları görünce mudahele etmeyı bır borc bıldım.

Lutfen gönül rahatlığı ile ona ve ekibine güvenerek yardım talep etmekte tereddüt etmeyiniz. Kendisi ameliyat etmez BAŞTAN YARATIR, destan yazar. Hocama sonsuz sevgi ve saygılarımla. Arzu eden benimle iletişime gecip ameliyat sonuçlarımı öncesı ve sonrasını bizzat bu platform ya da klinikteki asistanı aracılıgı ile görebilir.Sonuna kadar yanında ve arkasındayım. Asılsız soylentılere ıtıbar etmeyin lütfen.
Onu, başarısını, insanlığını, gereksiz şişirilmiş piyasanın çok altında rakamlara ameliyat yapmasını çekemeyenlerin eylemleri olarak görüyorum netteki yorumları-
Şimdiden iyi seneler
Memelerime ücretsiz estetik yapabilir mi acaba? Doğum yaptıktan sonra emzirme dönemi bitince memelerim söneceği için istiyorum. Hamile kalırsam haber veririm gerekli hazırlıkları yapmaya başlarsınız.

F60C045C-2629-4DA3-A713-528333442F78.jpeg
Hocam ben kisa ve süşkoyum beni kendal yapar misiniz?

Ben de belini tutayım bu arada, kopmasın. Sonra kötü estetik yapıyor, insan koparıyor diye karalayıcı yorumlar yapar bu Zuzush.
Sevgili DOKTOR Ömer bey hakkında KARALAYICI yorumlar yapanları hiç sevmiyorum çünkü Ömer BEY alanında en iyisidir KİMSE hakkında kötü bi şey demez SOKAK hayvanlarına kıkırdak yedirir NE BİLEYİM evsiz birini görürse starbuckstan TERMOS hediye eder. Kim yapar Kİ bu devirde bunu?

Sevgili DOKTOR Ömer bey hakkında KARALAYICI yorumlar yapanları hiç sevmiyorum çünkü Ömer BEY alanında en iyisidir KİMSE hakkında kötü bi şey demez SOKAK hayvanlarına kıkırdak yedirir NE BİLEYİM evsiz birini görürse starbuckstan TERMOS hediye eder. Kim yapar Kİ bu devirde bunu?
Evsize estetik ev yapmıyorsa neye yarar?

X