Gebe kalamıyorum ve süreci pek bilmiyorum

Ya psikolojim belki de o yüzden çok yıprandı çünkü hemen olacağına o kadar inanmıştım ki.
Valla ben de öyleydim hele ilk zamanlarda. Sonra birkaç ay dedim normaldir umursamadım, ama son aylarda içten içe canım sıkılıyor. Etrafımda da herkes maşallah sıraya hamile, bir ben kalkmıyormuşum gibi saçma bir his…

Valla ben de öyleydim hele ilk zamanlarda. Sonra birkaç ay dedim normaldir umursamadım, ama son aylarda içten içe canım sıkılıyor. Etrafımda da herkes maşallah sıraya hamile, bir ben kalkmıyormuşum gibi saçma bir his…

Tamamen algıda seçicilik. Bende herkes hamile bir ben değilim zannediyordum. Ağlamak da nasıl ağlamak. 😬🤣 şimdi hiç hamile haberleri dikkatimi çekmiyor. Siz en güzeli testlerinizi yaptırın daha da 8 ay olmuş çok değil inanın. Tıp artık çok ileride, üzülmeyin sakın. Giden zaman geri gelmiyor, anne olma hevesine saplanıp hayatı kaçırmayın

Arkadaşlar merhabalar regl günleri mi atıyorum 26. Gün bugün bende pembe bir kanama geldi peçeteye sildikçe regl ağrısı oldu ama saat 5 gibi geldi … suan saat gece 12 27. Güne giriş yapmış oluyorum ama regl ağrılarım bitti genelde regl öncesi kahve kan gelir ve aşırı bir ağrıyla regl olurum 2 saat içinde ama 6 saattir ağrım yok baş dönmem var hatta o damla kan gelmeden aşırı bir baş dönmesiyle düşüyordum gebelik testim yok 1.5 senedir uğraşıyorum artık ağlıyorum olmayacak sanırım bir problemmimde yok kimyasal geçirdim birde ağustosta düşüğüm oldu bu yerleşme kanaması olabilir mi ? Böyle bir şey yaşayan var mı reglime 4 5 gün var ?

Tamamen algıda seçicilik. Bende herkes hamile bir ben değilim zannediyordum. Ağlamak da nasıl ağlamak. 😬🤣 şimdi hiç hamile haberleri dikkatimi çekmiyor. Siz en güzeli testlerinizi yaptırın daha da 8 ay olmuş çok değil inanın. Tıp artık çok ileride, üzülmeyin sakın. Giden zaman geri gelmiyor, anne olma hevesine saplanıp hayatı kaçırmayın
Yok valla ağlamıyom 😂 dedim ya biz eşimle senelerce hiç düşünmedik soranları bozduk geçtik vs. Ama artık şartlarımız olgunlaştı her şey yolunda kaç yıl da oldu evleneli bıraktık korunmayı. Normalde önemsemiyordum başlarda ama artık biraz can sıkıcı olmaya başladı. Eşim bu kadar taktığımı bilmez mesela, her ay hasta olduğumu söyleyip geçiyorum. İlk korunmasız ilişki zamanlarında niye olmuyo yaa bi şey mi var acaba diyodu o da, şimdi artık sormuyor bile (belki o da kendinde görüyor sorunu ama çaktırmıyor bilmiyorum)
öyle geçip gidiyor günler 😂

Evet 2.kizima hamileyim . Tedavisiz oldu ama bu söylediğim tüm tahlilleri yaptirmistik temiz çıkmıştı.hic bir sebep yoksa önce yumurta takibine başlıyorlar. İğne veriyorlar.asama aşama tedavi süresi olusturuyolar
Baya Katetim o aşamaları hayırlısı teşekkür ederim

X