Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

hemen resim istiyorum canım lütfennn
inanki fikir olucak bana

şimdilikimkansız bütün bilg.a attığımız düğün resimlerimiz silindi formatla ama en kısa zamanda yükleyip paylaşırım ve ben keni baş örtümümün ön kısmını ve duvağımı kendim yönlendirdim kuaföre çok şık oldu(çok alçak gönüllüyüm)

şimdilikimkansız bütün bilg.a attığımız düğün resimlerimiz silindi formatla ama en kısa zamanda yükleyip paylaşırım ve ben keni baş örtümümün ön kısmını ve duvağımı kendim yönlendirdim kuaföre çok şık oldu(çok alçak gönüllüyüm)

canım çıkarıp yerinden çekemezmisin
ben biraz aceleciyimdri de
baş örtünüde merak ettim tüh yaa
evet çok alçak göünllüsün bacım
aynı benim gibi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ama çok açık bolero kapatmazki onu içine seninki gibi atlet giysem olurmu ne gerek siyahmı beyazmı olur sence
siyahta gider beyazda hiç sıkıntı yapma bence

etek giyerim de kafamda bi fikir yok neyse yaa bişeler uydurcam artık cnm ama bunu altına ne renk etek gider sence krem yada beyaz falan mı

krem güzel olur eşarbının altına da krem bone kullanırsan tamamlamış olursun

Son düzenleme:
canım çıkarıp yerinden çekemezmisin
ben biraz aceleciyimdri de
baş örtünüde merak ettim tüh yaa
evet çok alçak göünllüsün bacım
aynı benim gibi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:))))))kocam akşam akşam delirdinmi diycek:)))))))en kısa zamanda yüklamaya çalışıcam cnm

canım çok güzelmiş gelinliğin sanada çok yakışmış o arkadakiler kim kızz kaynana mı:KK1: kim kim gittiniz almaya evden gitceğen için mi ağlıyosun canım ay zordur he allah yardıme tsin
şuanda odan damı gelinlik ay ne hoş bee hergn giyerdim heralde ayna karşısında doya doya bakardım

teşekkür ederim canım arkadakiler de resmi çeken annem oturan da kayınvalidem
gelinliğim kutuda bekliyo son 1 haftada çıkaracaz gelinlkçi buhar yapacak kırışıklıklarına hergün giyemezdim açıkta olsa da arkası bağcıklı:KK1:
zor tabi çooook zor hemde başına gelsin de hayırlısıyla gör

teşekkür ederim canım arkadakiler de resmi çeken annem oturan da kayınvalidem
gelinliğim kutuda bekliyo son 1 haftada çıkaracaz gelinlkçi buhar yapacak kırışıklıklarına hergün giyemezdim açıkta olsa da arkası bağcıklı:KK1:
zor tabi çooook zor hemde başına gelsin de hayırlısıyla gör

gelinlik almaya üçümüz mü gittiniz canım
eşin gelmedimi
eşin diyom çünkü nikah kılımış heralde kociş yazdığına göre
hiç ikiniz başbaşa gittinizmi gelinlik bakmaya eşinle
yok ya ben ağlamam ne üzülcem amannn evlilik gibisi mi var

X