Test silik çıktı

nerminy

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2024
10
0
26
Merhaba bayanlar önceden de yazmıştım ilk testim silik diğer testlerim negatif çıktı ve bugün adetimin üzerinden 14 gün geçti ve hamilelik belirtileri var ama testler negatif nasıl oluyor hastaneye gitme şansım da yok şuan bana bişey söyleyin

Merhaba bayanlar önceden de yazmıştım ilk testim silik diğer testlerim negatif çıktı ve bugün adetimin üzerinden 14 gün geçti ve hamilelik belirtileri var ama testler negatif nasıl oluyor hastaneye gitme şansım da yok şuan bana bişey söyleyin
Bende de öyle canım ya adetimden iki ay geçti bundan iki hafta önce test yaptim tek cizgiydi döndüm dolaştim baktım silik ikinci çizgi çıkmış daha da bayram telaşı yüzünden tekrarlayamadim

Bir kaç gün daha bekle tekrarla testi eğer gene çıkmazsa o zaman hamile değilsin dir canım

Bende de öyle canım ya adetimden iki ay geçti bundan iki hafta önce test yaptim tek cizgiydi döndüm dolaştim baktım silik ikinci çizgi çıkmış daha da bayram telaşı yüzünden tekrarlayamadim
Nasıl yanı hicmi merak etmediniz ben günlük test yapıyorum heyecanla bekliYorum bir umut 😔

Oluyor Kaset test al daha iyi sonuç veriyor 2 hafta sonra dene geç döllenme oluyo ben 5 haftalık Ken Kaset testle öğrendim adet sonrası 15 gün sonra yaptığım iyi marka teste bebek görünmedi

bu zamana kadar idrar testinde çıkması gerekirdi genelik varsa

X