Test sonucu

damla181

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2020
23
1
27
Arkadaşlar dün sormuştum aslında. Sürtünmeyle bir ilişkim oldu zevk suyundan şüphe duydum. Olaydan 12 gün sonra kan testi yaptırdım 0.100 negatif. O ay adetim 45 gün gecikmeli geldi yani adettir diye düşündüm çünkü 15 gün öncesinde yumurta akı kıvamında akıntım gelmişti. Olaydan 26 gün sonra tekrar kan testi yaptırdım 0.100 çıktı. Burda bazılarında birşeyler okudum. Doğruluk payını tabiki bilemem ama. Daha çok şüpheye düştüm. Hamilelik dırumu varmıdır sizce ? Geç döllenmeden dolayı çıkmamış falan olabilir mi ? Kan testlerinde hatalı sonuç alanları bile okudum. Daha çok stres yaptım. Bu ay henüz yumurtlamaya dair belirtim yok yine.

45 gün geciken adat negatif test.. o geç döllenma 45 günü kapsamaz yalns en fazla 1 hafta oynar

45 gün geciken adat negatif test.. o geç döllenma 45 günü kapsamaz yalns en fazla 1 hafta oynar
Birinde şey okudum o da sözde 10 küsür gün sonra test yaptırmış negatif çıkmkş sonra 20 küsürken yaptırmış pozitif ama kanaması da olmuş kimyasalmış düşürmüş falan ne kadar doğru bilemem tabiki ama

Birinde şey okudum o da sözde 10 küsür gün sonra test yaptırmış negatif çıkmkş sonra 20 küsürken yaptırmış pozitif ama kanaması da olmuş kimyasalmış düşürmüş falan ne kadar doğru bilemem tabiki ama
Zevk suyu hamle bırakmaz.. bırakması içn de tam br ilşki olması lazm. Hamle değilsn sen

Sürtünecekseniz bile korunun riske atmaya değmez 5 Dklık zevk için bir candan olmaya değmez canım..
Öyle. Çok kısa süreli bir durumdu ama sürtünmeyle zevk suyuyla hamile kalınabileceğini görünce ve adetim de geç gelince çok şüpheye düştüm

Öyle. Çok kısa süreli bir durumdu ama sürtünmeyle zevk suyuyla hamile kalınabileceğini görünce ve adetim de geç gelince çok şüpheye düştüm
Adet oldun mu durumun netlestimi biliyorum ama zevk suyu ile hamile kalınabilir direkt olarak prof. Doktorumun bilgisi. Senin durumun bana tamamen psikolojik gibi geldi canım. Ama evet ne şekilde olursa olsun bebek ostemiyorsan partnerinin korunmasi en garanti yol. Şu stresi yaşadığına değmez vallahi 5 dakikalik iş :)

X