Gebelik testi beta hcg 2.0 olupta yukselen hamile oldugunu öğrenen varmi

duygu7434

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2023
482
-28
27
Kızlar adetime 5 gün var 3 gün bir anda midem bulandi istiğfar ettim arada başım fln donuyo daha önceki zamanlarda 3 4 ay öncesindeki kan testlerinde beta hcg değerlerim hep 0.100 çıkıyodu...şimdi bu belirtilerden sonra şüphelendim ve test yaptırdım dün ve bugün 2.0 çıktı.. ilk defa 2 çıktı...sizce adete kadar yükselir mi neden 0 değilde 2 mesela böyle olupta hamile.oldugunu öğrenen varmi

Kızlar adetime 5 gün var 3 gün bir anda midem bulandi istiğfar ettim arada başım fln donuyo daha önceki zamanlarda 3 4 ay öncesindeki kan testlerinde beta hcg değerlerim hep 0.100 çıkıyodu...şimdi bu belirtilerden sonra şüphelendim ve test yaptırdım dün ve bugün 2.0 çıktı.. ilk defa 2 çıktı...sizce adete kadar yükselir mi neden 0 değilde 2 mesela böyle olupta hamile.oldugunu öğrenen varmi
Benzer durumdayım bende konu açtım. Daha 5 gün var benim değerimde 3.210

Ben bu ay ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum o nedenle ilk günden beri yumurtamın geliştiği tarafta kasık ağrım var normalmiş sanırım. regl ağrım da yok ama daha erken ağrı için ben düzenli adet olurum
Bende hafif şekilde.var gibi emin değilim ama ilk defa goguslerim sizliyo iğne batıyor sanki hem karnıma hem göğsüme

Canım merhaba hamilelik varmı acaba benimde 2.5 çıktı ama yok gözüküyor testtede çizgi silik vardı

Canım merhaba hamilelik varmı acaba benimde 2.5 çıktı ama yok gözüküyor testtede çizgi silik vardı
merhaba canım bende bugün test yaptırdım hala sonucum çıkmadı.birazdan erken gebelik testi yapcam evde yarın adet günüm normalde.bende bekliyorum hala :))

X