Cilt Bakımı Ürünleri the body shop goz icin

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
c vitaminli goz kremini aldim arkadaslar ilk defa bir kremin bu kadar faydasini gordum gozumdeki sislikler tamamen gitti ve goz altlarimdaki morluklar acildi benim gibi mor gozlerle dolasanlara duyrulur:dance:

Benimde göz altlarım hafif mor ve de şiş.Yani torbalar var.Birçok krem kullandım ama hiç birinden sonuç alamadım.Senin göz altlarında da torbalanmalar oluyomuydu.Yoksa geçici şişlik gibimiydi. Eğer iyi geliyosa mutlaka kullanmak istiyorum. Bu torbalar ve morluklarla başım fena halde dertte.Cvp verirsen sevinirim.

The Body Shop'un urunlerinden pekte memnun degilim acikcasi...yani kuru ve sivilceli cilt icin kullandigim tea tree oil urunleri pek fayda etmedi :S ...Body Shop'un en sevdigim ve en ise yarayan urunleri ise yuz ve cilt exfoliator ve body butter....cildi cok gusel yumusatiyor...her gun exfoliator kullaniyorum kollarimdaki kuru sivilceler yok olup yumucacik kollara sahip oluyorum...ha bide nemlendirici kremler iyi

Ya bide kızlar aranızda ya da çevrenizde göz altı torbalarından ameliyat olan var mı.Artık son çare olarak bunu düşünmeye başladım.Ama bir taraftanda korkuyorum.İnşallah bu son alacağım kremin biraz olsun faydasını görürüm.

Benimde göz altlarım hafif mor ve de şiş.Yani torbalar var.Birçok krem kullandım ama hiç birinden sonuç alamadım.Senin göz altlarında da torbalanmalar oluyomuydu.Yoksa geçici şişlik gibimiydi. Eğer iyi geliyosa mutlaka kullanmak istiyorum. Bu torbalar ve morluklarla başım fena halde dertte.Cvp verirsen sevinirim.

sıslı vardı canım ama cok abartılı degıl ama morluklarım cok fazlaydı ben memnunum hala kullanıyorum ıns ısıne yarar veya yaramıstır :teytey::sm_cool:

sıslı vardı canım ama cok abartılı degıl ama morluklarım cok fazlaydı ben memnunum hala kullanıyorum ıns ısıne yarar veya yaramıstır :teytey::sm_cool:

The Body Shop'un urunlerinden pekte memnun degilim acikcasi...yani kuru ve sivilceli cilt icin kullandigim tea tree oil urunleri pek fayda etmedi :S ...Body Shop'un en sevdigim ve en ise yarayan urunleri ise yuz ve cilt exfoliator ve body butter....cildi cok gusel yumusatiyor...her gun exfoliator kullaniyorum kollarimdaki kuru sivilceler yok olup yumucacik kollara sahip oluyorum...ha bide nemlendirici kremler iyi

tatlım tea tree oil serisi kuru ciltler için değil, yağlı ve lekeli ciltler içindir ki :1no2: kuru cilde sahipken yağlı cilt için 1 ürünü kullanmak cildine kötü gelir tabiki, kuru ciltler daha da hassas oluyor zaten ... :1hug:

tatlım tea tree oil serisi kuru ciltler için değil, yağlı ve lekeli ciltler içindir ki :1no2: kuru cilde sahipken yağlı cilt için 1 ürünü kullanmak cildine kötü gelir tabiki, kuru ciltler daha da hassas oluyor zaten ... :1hug:

Evet o seri yagli ciltler icin fakat arkadas sanirim yanlis bilgi vermis, cildi yagli ve nemsiz sanirim, cunku kuru ciltde sivilce pek olmaz..

kuru ile nemsizligi bende ayiramazdim eskiden, ama farki urun kullanimi konusunda cok cok ønemli

Evet o seri yagli ciltler icin fakat arkadas sanirim yanlis bilgi vermis, cildi yagli ve nemsiz sanirim, cunku kuru ciltde sivilce pek olmaz..

kuru ile nemsizligi bende ayiramazdim eskiden, ama farki urun kullanimi konusunda cok cok ønemli

tatlım yanlış hatırlamıyorsam sen anlıyordun cilt işlerinden? bu konuda eğitim alan biri vardı sen miydin ben mi yanlış hatırlıyorum? birşey sorcam da :1hug:

lgvitaminceyerevivervt8.jpg

canım kullandığın ürün bu mu internet sitesine bunu buldum açıklamasında şöyle yazıyor
C VİTAMİNİ GÖZ CANLANDIRICISI
İYİ SIRDAŞ
Uykusuz saatler, gece hayatı, eğlence... Gözleriniz bunları açığa vurmasa daha iyi olmaz mı? İşte size C vitamini içeren bir jel krem. 15 ml
Tüm Cilt Tipleri

lgvitaminceyerevivervt8.jpg

canım kullandığın ürün bu mu internet sitesine bunu buldum açıklamasında şöyle yazıyor
C VİTAMİNİ GÖZ CANLANDIRICISI
İYİ SIRDAŞ
Uykusuz saatler, gece hayatı, eğlence... Gözleriniz bunları açığa vurmasa daha iyi olmaz mı? İşte size C vitamini içeren bir jel krem. 15 ml
Tüm Cilt Tipleri

evet canım bu urun jel seklınde:teytey:

eylül canım bende bu ürünü kullanan var mı diye sorcaktım şimdi, başlığını gördüm nasıl mutlu oldumm Şeniz
canım ne kadar sürede sonuç verdi bu ürün sende??
bende de biraz morluk var, bazen şişlik de olabiliyor.
inşallah bende de işe yarar :asigim:

bunu kullanan var mı peki kızlar?
lgvitaminceyemaskuj8.jpg

KÜÇÜK GÖZ MASKESİ
GÖZLER İÇİN MOLA
Rahatlatıcı ve zehirsiz mavi jelle dolu maskemiz, isteğinize göre sıcak veya serin kullanılabilir. Cırt cırtlı bant, PVC içermeyen kılıf.
Tüm Cilt Tipleri

eylül canım bende bu ürünü kullanan var mı diye sorcaktım şimdi, başlığını gördüm nasıl mutlu oldumm şeniz
canım ne kadar sürede sonuç verdi bu ürün sende??
Bende de biraz morluk var, bazen şişlik de olabiliyor.
Inşallah bende de işe yarar :asigim:

Bunu kullanan var mı peki kızlar?
[ımg]http://img253.imageshack.us/img253/3079/lgvitaminceyemaskuj8.jpg[/ımg]
küçük göz maskesi
gözler için mola
rahatlatıcı ve zehirsiz mavi jelle dolu maskemiz, isteğinize göre sıcak veya serin kullanılabilir. Cırt cırtlı bant, pvc içermeyen kılıf.
Tüm cilt tipleri

bıraz gec oldu cevap ama ben cok memnun kaldın bu kremden sıslıkler ıkı uc haftada gecıyor morluklarda baya acılıyor su an bende hıc yok uzun suredır kullanıyorum ıns ısıne yarar maskeyı kullanmadım onuda almayı dusunuyorum kullanan varsa yorumları beklıyoruz arkadaslar

Son düzenleme:
eylül ben de bod shop c vitamini alıcam kremini ve göz çevresini kremi nasıl sence sen sadece göz için mi aldın?

Ben E vitaminli goz cevrs. kremini aldm , bi haftadir kullaniyorum, bir kac saat gectikten sonra

yuzume dokundugumda elime toplanip toplanip kucuk tanecik seklinde geliyo niye bole anlamadim

acaba bozuk falan mi ki ???

Ben E vitaminli goz cevrs. kremini aldm , bi haftadir kullaniyorum, bir kac saat gectikten sonra

yuzume dokundugumda elime toplanip toplanip kucuk tanecik seklinde geliyo niye bole anlamadim

acaba bozuk falan mi ki ???

e vıtamınlı krem bu markanın en begenılen kremı aslında acaba cok fazlamı surdun kremı...

X