The purest solutions kullananlar bakabilir mi?

Justidyllc

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2022
5
1
20
Merhabalar ben the purest solutions markasının 4 ürününü aldım bugün elime ulaştı biraz araştırma yaptım ama aldıklarımın hangi sırayla kullanılacağını bulamadım birde birkaçı asitli olduğu için ilk başlayanların sadece 1 ürün ile başlaması gerekiyormuş vs. vs böyle şeyler okudum hemen şuraya aldıklarımı koyayım ;

1- the purest solutions oil control toner(sarı tonik ve %2 bha salicylic asid)

2-the purest solutions exfolianting facial peeling( kırmızı peeling ve %10aha & %2bha)

3- the purest solutions brightrning lightening vitamin c serum(%10ascorbic asid & %0.5 ferulic asid)

4- the purest solutions intensive hydration serum(nemlendirici ve %2hyaluronic asid& b5)

Aldığım ürünler bunlar arkadaşlar 3 ve 4 numarayı hemşire olan kuzenim almamı önerdi ben sadece ilk ikisini alacaktım ama söylediğine göre asit yüzümü tahriş edebilirmiş ve 3 4 onarıcı olacakmış.
Yüzüm yağlı ve sivilceye çok yatkın sizce bu aldıklarımın kullanımını nasıl yapmalıyım ilk önce 1 ürünle başlayıp sonra mı çoğaltmalıyım?

Eklentiler

• 20230325_141847.jpg
    20230325_141847.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 794
Yüzünü herhangi bir şeyle temizledikten sonra toneri süreceksin. Yarım saat falan emilmesine bekletip üzerine serumlardan birini süreceksin. Ben gece nemlendirici sürmeyi daha çok seviyorum. Sabah kalkınca yüzünü temizleyip bu sefer diğer serumu süreceksin.

Aldığın toner asitli olduğu için sabah kullanma.
Kırmızı serum da aynı şekilde asitli. Onu da cildini alıştırarak git. İlk haftada bir sonra günaşırı gibi kullanacaksın. Ben kırmızı serumu duştan sonra kullanıyorum. Bu şekilde deneyebilirsin 🌸

Yüzünü herhangi bir şeyle temizledikten sonra toneri süreceksin. Yarım saat falan emilmesine bekletip üzerine serumlardan birini süreceksin. Ben gece nemlendirici sürmeyi daha çok seviyorum. Sabah kalkınca yüzünü temizleyip bu sefer diğer serumu süreceksin.

Aldığın toner asitli olduğu için sabah kullanma.
Kırmızı serum da aynı şekilde asitli. Onu da cildini alıştırarak git. İlk haftada bir sonra günaşırı gibi kullanacaksın. Ben kırmızı serumu duştan sonra kullanıyorum. Bu şekilde deneyebilirsin 🌸
Anladım çok teşekkür ederimmm 💞💞

Hyalüronik asit ismine aldanmayın asit değil aslında o onu nemlendirici olarak kullanırsınız. Ama diğerleri riskli. Alma zamanınız yanlış olmuş çünkü bahar ve yazın asit kullanımı önerilmiyor. Kışın kullanmak gerek. İki hafta bir kırmızı peeling yapabilirsiniz. Diğerlerini de hafta da bir yapın. Cilt alıştıktan sonra c vitamini haftada iki olabilir. Ve mutlaka güneş kremi kullanın ve asitli ürunleri gece rutininde uygulayın. Aslında C vitamini gündüz güneş kremiyle daha çok etki gösteriyormuş.

Hyalüronik asit ismine aldanmayın asit değil aslında o onu nemlendirici olarak kullanırsınız. Ama diğerleri riskli. Alma zamanınız yanlış olmuş çünkü bahar ve yazın asit kullanımı önerilmiyor. Kışın kullanmak gerek. İki hafta bir kırmızı peeling yapabilirsiniz. Diğerlerini de hafta da bir yapın. Cilt alıştıktan sonra c vitamini haftada iki olabilir. Ve mutlaka güneş kremi kullanın ve asitli ürunleri gece rutininde uygulayın. Aslında C vitamini gündüz güneş kremiyle daha çok etki gösteriyormuş.
Evet evet mutlaka güneş kremi de uygulayacağım yüzüme onu yazmayı unutmuşum teşekkür ederim

Benim cildim kupkurudur. Ben önce kırmızı olanı sonra nemlendirici c vitamini kullanıyorum. Gün içinde sarı toniği. Hepsini kullanabilirsiniz bence 😅

Kızlar selam bende aldım the purest ürünleri bir kaç gün olmasına rağmen memnunum sanki.:)

The.purest retinol (2 gunde 1 uyguluyorum)
Leke serumu (sabah kalkinca)
Gözaltı serumu (her gece)

Selam ben
mavi gozenej sikilistirici tonik
Goz alti serum
Retinol serum
Leke serumu (arbutin hyaluronik asit)
aldım gündüz kullanmaya tereddüt ediyorum yaz geldi sabahları yüzüm bembeyaz uyanıyorum sanki güneş kremi surup ciksamda saat ilerledikçe lekeler var :) ve dahada artcak korkusu oluuor bende. Dediğin gibi kışın alsaydım tam.etkili ve güneş leke riskimolmazdi. Bu arada 2. Haftadayim kullanmakta :))

the purest solutions brightrning lightening vitamin c serum(%10ascorbic asid & %0.5 ferulic asid)

Bu ürünü kullanıp geri bildirimi olan var mı arkadaşlar? İçerik skinceuticals içeriği, çok iyi yani, işe yaradı mı? Ben de alayım bunu överseniz :)

Ekleme: durduk yere aklıma ürün soktun, masraf kapısı açtın konu sahibi :)

Son düzenleme:
Benim cildim kupkurudur. Ben önce kırmızı olanı sonra nemlendirici c vitamini kullanıyorum. Gün içinde sarı toniği. Hepsini kullanabilirsiniz bence 😅
Cildiniz çok kuruysa avenenin barier kremini çok tabsiye ederim. Ben kaç nemlendirici, hyalu acid kullandım, hiç biri o kuruluk hissini almamıştı. Barier kremi haftada bir kaç kez sürüp yattım, artık eskisi kadar kuru hissetmiyorum.

Cildiniz çok kuruysa avenenin barier kremini çok tabsiye ederim. Ben kaç nemlendirici, hyalu acid kullandım, hiç biri o kuruluk hissini almamıştı. Barier kremi haftada bir kaç kez sürüp yattım, artık eskisi kadar kuru hissetmiyorum.
Çok teşekkürler bakayım 💜

Selam.
The purest solutions gozenek sikilastirici tonik (glikolik asit-aha-bha) almistim.
Yuzumde sivilce yok ama son 3,4 aydir cenemde hemen gecmeyen ille bir sivilce cikiyor.
Bu tonigi kullandigimda sivilcem olmasa da cenede yine sivilce cikiyor.
Normalde gulsuyu kullanirdim, bu cok degisik geldi ya da ben bilemiyorum.
Kullanan,bilgisi olan var mi?
Screenshot_20230608_214617_Trendyol.jpg

X