TİBET' İN 5 GENÇLİK PINARI İLE GENÇLİK VE SAĞLIK KAZANIN

Bir gün boşluk verecekseniz bunu o haftanın son gününe bırakmayın lütfen, ben bunu yaptım ve 21 tekrarı 6 ay yapmama rağmen bi fayda görmüyorum deyip bırakmıştım; sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Çünkü o zaman bende bilmiyordum; ara verilen günün hemen sonrasında artırma yapılmayacağını (birinin paylaşımında görüp öğrenmiştim) oysa ben pazar günü ara verip pazartesi artırma yapıyordum. Saçlarımda hiç bir değişiklik olmadı en büyük hayal kırıklığım da bu olmuştu :KK61::mad:
Eski yazışmaları okudum da ben zaten biliyormuşum artırmayı ara verince yapmamam gerektiğini, hatta yeni başlayanlara ben yazmışım buna dikkat edin diye.. Eee niye saçlarımda bi değişiklik olmadı? O zaman başka bi hata yaptım demekki ama ne? Umarım kısa zamanda öğrenirim 😞

5/5 cepteeeee :KK200: :nazar: :KK71:

Bu hafta temizliğe başladım. 6 gündür aralıksız devam ediyorum. Daha önce gün aşırı ara verirdim. Bu sefer hiç ara vermedim. Tibet'in verdiği enerjiyi seviyorum.. :21::halay::KK9::KK9::KK68::super::temizlik:

Dün büyük konuşmuşum; bugün ayakkabılığı temizleyip sonra da pazara gidecektim, dünden yaptığım hesaba göre.. :KK61: hiç halim yok, pazara gidebilmek için enerji toplamaya çalışıyorum; hiç bir şey yapmayarak, oturdum örgü örüyorum; kahve eşliğinde, 7 gün aralıksız temizlik bana göre değilmiş demek ki, anca 6 gün yapabildim.. Pazartesi kaldığım yerden devam inşallah, temizlik bitince kendimi ödüllendireceğim, baklava ve laz böreği yaparak :KK48::rapci::super::KK72::KK9::KK66:

X