Tırnak batması ve tırnak reviyonu Ameliyatı oldum

Pickle

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
18
16
merhaba arkadaşlar burada yaşadıklarımı anlatmak istiyorum tırnak batması hakkında . Gebeyken ayaklarım çok ödem olduğu İçin tırnak batması oldu sol ayak baş parmağımın iki yanı da . İnternetten baktım çok okudum beni çok korkutan yorumlar okudum . Ama uzun zamandır ayakkabı giymediğim halde düzelme olmadı . Her gittiğim doktor iki hafta antibiyotik ve krem verdi ( fucidin, stafine ...) neyse 4 hafta tedavi oldu aylarca bekledi kendim Tırnagı çıkarmaya çalıştım çıktı ama şiş inmediği için tekrar içine büyüdü . İnternetten şahin Nami beyi buldum . İstanbul Ensar hastanesinde çalışıyor . Ben Malatya’da yaşıyorum ve minicik bebeğimi aldım hastaneye gittim . Bu gün revizyon Ameliyatı oldum . Bir kere söylenin aksine iğne acıtmıyor . Dayanılır . Tabi hastaneden çıktım eve gelince acımaya başladı Ağrı kesici aldım yatınca ayağı kaldırınca geçiyordu . Operasyon saat 12 de oldu şimdi saat 22:00 ve ağrı çok az bakalım yarın ne olacak yazacağım .

Oglumda oldu tekrar battı .Şimdi arada kendi kaldırıp düzeltiyor filan .Ayakkabıya dikkat edin .

Devam edeyim şimdi . Bu gece birazcık acı Ağrı oldu ama dayanılmaz değil sadece tuvalet için kalkınca zonkluyor o kadar . İki Ağrı kesici aldım şimdiye kadar ve emziriyorum artık almayı düşünmüyorum pek şimdilik ağrım Yok . Bu gün pansumanı kendim yapacağım . Umarım acımaz . Ama eğer tekrar etmezse o batma acısı ile yaşamaktan iyidir .

Merhaba canlar bu kadar zaman sonra tekrar yazayım ki Şuan ne durumda parmağım diye . Öncelikle yatak revizyonu yapıldığı İçin diğer parmağımdan tırnak hafif küçüldü. Asla tekrar batmadı ve bir sorun yaşamadım. Lütfen hayatınız boyunca bu kötü acıyı çekmeyin şahin bey gibi ehil ellerde olun bitsin tam 3 hafta yalpa yürüdüm terlik giydim sonunda tertemiz geldi geçti. Sağlıklı yıllara

X