TİTANİC LARA OTEL BALAYI (DENEYİMLERİM)

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.644
4.621
27 eylül TİTANİC DELUXE BEACH LARA :KK200::nazar:

1 hafta 3800 tl / gidiş dönüş uçak biletleri dahil. (Anı tour)

Titaniğin bütün otelleri kesinlikle denemeye değer...

Balayı Deneyimlerim;

Ayın 27si Salı günü sabah saat 09:10 gibi sabiha gökçenden uçağımız rötarlı kalkış yaptı yaklaşık 1 saatlik bir uçuştan sonra havaalanı transferi vs. Derken saat
11:00 da otele giriş yaptık fakat odaya giriş 14:00 da yapıldı bu 3 saat de oteli gezip keşfetmekle geçti...

Bir kere ilk söylemem gereken şey şu ki otelin yemekleri gerçekten muazzam, açık büfe tarzında fakat çok lezzetli... Bir çok otelde yemek problemi var iken biz titanicte açlık sorunu yaşamadık çok şükür ki ben yemek konusunda acayip seçici biriyim ona rağmen yemeklere bayıldım...

Odaya girdiğimizde balayı odası olduğu için odamız süslenmişti yatağın ortasındaki kalpli yastığı da bize hediye ettiler güzel bir hatıra oldu bu bize, ayrıca kuruyemiş, meyve, tatlı, şarap ikramları da oldu odada bu çok güzel bir jestti bizim için...

Odamız yeni temizlenmişti hiç bir kötü görüntü ile karşılaşmadık, her gün minibar ve banyo ürünleri yenileniyor oda temizleniyordu bu konuda da hiç bir sorun yaşamadık...

Otelde masaj ve alacarte haric herşeyden ücretsiz faydalanıyorsunuz

Balayı çiftlerine 1 gün alacarte restaurantda özel akşam yemeği hazırlanıyor fakat açık büfedeki yemekler çok daha lezzetli biz italyan mutfağını seçtik fakat aç kaldık yemekleri hoşumuza gitmedi şimdiki aklım olsa akşam yemeğini masaj ile değiştirirdim bu aklınızda bulunsun...

Ama ilgi alaka hizmet buradada mükemmeldi üşüdüğüm için şal istedim, personel resmen kendisi sarıp sarmaladı beni :)) ve acayip güler yüzlüler...

Restaurantta ızgara çeşitleri yemek çeşitleri çorba çeşitleri aperatifler tatlı çeşitleri meyveler çıkarken

Sahildeki snack barda iskender pide lahmacun gözleme pizza tarzında ürünler çıkıyor ve hepsinin lezzeti mükemmel

Sabah kahvaltısıda gayet zengin bol çeşit

Aaa aklıma gelmişken hergün Saat 15:00 da sahilde haşlanmış mısır ve ice cream zamanı dilediğiniz gibi yemekte özgürsünüz:)) bunu atlıyordum neredeyse :)) (mısır bu arada acayip lezzetli resmen süt kokuyor her ısırışta :))

Yemekten çok bahsettik yeter bu kadar :))

Her akşam 21:45 te amfi tiyatroda gösteri gerçekleşiyor ve 00:00 dan 03:00 a kadarsahilde disco devreye giriyor sınırsız alkol ile dans ve müziğin keyfini çıkarıyorsunuz...

Bazen white party yada black party düzenleniyor bunlardan birine denk gelirseniz çok zevkli geçiyor biz black partiye denk geldik adı üzerinde konsept siyahtı herkes simsiyah giyinip katılmak zorunda kıyafet zorunluluğu var...
Siz yinede her ihtimale karşı bir takım beyaz bir takım siyah kıyafet götürün benden söylemesi :))

Aquapark eğlenceliydi ama en güzeli kapalı havuz sessiz sakin tam kafa dinlemelik...

Denizi sevemedim bir türlü, çok fazla tuzlu saçlarım ve vücudum olumsuz etkilendi bu drumdan bu sebeple 1 kez girebildim sadece...

Aklıma gelmişken bunuda dip not olarak belirteyim sahil kısmında tekne turu düzenleyen bir görevli var adı Erol kendi teknesi ile şelaleleri gezdiriyor en son Antalya çarşıya bırakıyor 2 saat alışvriş için sonra otobüsle otele bırakıyor tekrar, biz katıldık çok pişman olduk 200 tlyi çöpe attık diye düşünüyoruz keşke otelde kalsaydık otel çok daha eğlenceli oluyor. Gidecekler aklınızda bulunsun kabul etmeyin bu turu çok zevksiz....

Hee birde parayı alana kadar yabancı turistlere su 1 euro, türklere 1 tl, kola fanta gibi içecekler 3 euro, türklere 3 tl falan diyor buda yalan biz 4 adet suya 16 tl para ödedik... Ayrıca 2 bira 1 fanta 2 suya da 56 tl para aldı...

Aklınızda bulunsun giderseniz şayet bu adama kanmayın sakın...

Hamam sauna fitness buhar odası buz odası kapalı havuz tamamı ücretsiz...

Otelde bir tek masaj ücretli ve alacarte restaurantlar ücretli...
Balayı çifti iseniz masaj indirimli ve alacarte 1 kez ücretsiz...

Benim aklıma gelenler şimdilik bunlar soru sormak isteyenlere yardımcı olabilirim...

Son düzenleme:
Bizde balayında Titanic Lara'yı tercih ettik ve çok memnun kaldık. Dediğiniz gibi özellikle yemekleri harika. White partiye denk gelmiştik bizde, çok eğlenceliydi :)

X