tlc marka televizyon kullanan var mı ?

orionnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2021
1.746
2.095
28
arkadaşlar merhaba,
dün media marketten 13.000 tl değerinde Qled 55 inç 4 k android tv almış eşim uzun zamandır yatak odasına tv istiyordum eşim de süpriz yapmış dün :KK43: ama şikayet var sitesinde o kadar çok şikayet var ki servisten tutun arızalı ürün iade kabul edilmemesine kadar kullanıp da memnun kalan var mı bu ürünü herhangi bir tlc ürününü araştırmalarıma göre türkiyeye gireli 2 yıl olmuş o yüzden normale göre fiyatları daha uygun çünkü QLED 25 bin tl den başlıyo genelde aranızda kullanan var mı servis hakkında okuduklarım da endişelendirdi beni dün aradım servisi bugün yada yarın için arayacaklarını söyledi merakla bekliyorum kullanan var mı ?

arkadaşlar merhaba,
dün media marketten 13.000 tl değerinde Qled 55 inç 4 k android tv almış eşim uzun zamandır yatak odasına tv istiyordum eşim de süpriz yapmış dün :KK43: ama şikayet var sitesinde o kadar çok şikayet var ki servisten tutun arızalı ürün iade kabul edilmemesine kadar kullanıp da memnun kalan var mı bu ürünü herhangi bir tlc ürününü araştırmalarıma göre türkiyeye gireli 2 yıl olmuş o yüzden normale göre fiyatları daha uygun çünkü QLED 25 bin tl den başlıyo genelde aranızda kullanan var mı servis hakkında okuduklarım da endişelendirdi beni dün aradım servisi bugün yada yarın için arayacaklarını söyledi merakla bekliyorum kullanan var mı ?
TV de sam...g takıntılı biri olarak almam aldırmam.

Satan kisinin gazına gelmiş olsa gerek.
Ayrıca yatak odasına TV'ye pek sıcak bakmıyorum ben.
Bekarken evet ama evliyken yok yani 🙅

kusura bakmayin ama bizim evde elektronik alrt benim onayimdan gecer 😬 mutsteri hizmetlerinin umursuz oldugu hic bir firmaya para vermem ...hatta urunu almadan once bilerek musteri hizmetlerini arar bilgi alirim nasil ulasiliyor mu ...istedigim bilgiye ulasabiliyormuyum diye ...
en son bu eve kombi girdi

kombinin kac lt su isittigina kadar sormustum almadan once halbuki hic anlamam 🤷🏻‍♀️ ama en detayli bilgiyi verdiler bana

Satan kisinin gazına gelmiş olsa gerek.
Ayrıca yatak odasına TV'ye pek sıcak bakmıyorum ben.
Bekarken evet ama evliyken yok yani 🙅
ya bende çocuk var acayip yorulup yatağa uzanıyorum saat 9 da tv filan izlemek hayal oldu hani uzanırkn bari yatak odasında izleyeyim diye almış aynen media mark daki çocuk kendi evinde kullanıyormuş baya memnunmuş filan diye hevesli hevesli anlattı şimdi trendiyola baktım fotoğraflı yorumlara inş sıkıntı çıkmaz

kusura bakmayin ama bizim evde elektronik alrt benim onayimdan gecer 😬 mutsteri hizmetlerinin umursuz oldugu hic bir firmaya para vermem ...hatta urunu almadan once bilerek musteri hizmetlerini arar bilgi alirim nasil ulasiliyor mu ...istedigim bilgiye ulasabiliyormuyum diye ...
en son bu eve kombi girdi

kombinin kac lt su isittigina kadar sormustum almadan once halbuki hic anlamam 🤷🏻‍♀️ ama en detayli bilgiyi verdiler bana
servise ulaştım ilk aramamda bakalım icraat ne kadar sürede olacak

ya bende çocuk var acayip yorulup yatağa uzanıyorum saat 9 da tv filan izlemek hayal oldu hani uzanırkn bari yatak odasında izleyeyim diye almış aynen media mark daki çocuk kendi evinde kullanıyormuş baya memnunmuş filan diye hevesli hevesli anlattı şimdi trendiyola baktım fotoğraflı yorumlara inş sıkıntı çıkmaz
satis temsilcilerinin hepsi ayni seyi soyluyor satana kadar satis temsilcilerine degilde nette kullanip olan memnuniyete sikayete bakin derim ben

Hiç araştırmadan pat diye mi almış.
Ah bu erkekler sorsan elektronik aletlerden en iyi onlar anlar😂
:KK70: ya eve geldi elinde kocaman televizyonla hevesli hevesli bak sana ne aldım diye dedim araştırdın mı yooo media marktaki çocuk kullanıyormuş memnunmuş falan media markda incelemiş televizyonu göstermş bakalım inş pişman olmaz

Biz geçen sene uzun uzun araştırıp aldık. Çok memnunuz. Hiç sorun çıkmadı şu ana kadar. TLC değil TCL bu arada :)

Kız tlc ağır yaşamların gösterildiği tv kanalı değil mi :KK53:

Adam heves edip almış ya fiyatı da uygunmuş. Kullanın gitsin. Her konuda bir sürü şikayet var çünkü genelde memnun kalmadığımız zaman yorum yapıyoruz.

Benim babam da ara ara elinde dev bir tv ile eve gelir. Düşünmeden almıştır, tv sonra kötü çıkınca kabul etmez, bir süre sonra kucağında yeni tv ile eve gelir ve döngü tekrar başlar.

X