tlc marka televizyon kullanan var mı ?

Bekarlar da sanıyor ki evliler her gün helva yiyor mu ne öyle bir söz vardı😂
Vallahi onu ben demiştim de ;
Bunun ışığı var misal.
Şimdi sen yatıyorsun ama kocan izlemek istiyor..
Sesi var.
Hangi kanal izelenecek şeklinde bir fikir ayrılığı da yaşanabilir.
En rahati telefon yahut izlemek isteyen TV olan odaya geçsin.
Ben mutfagimda TV olmadan yapamam misal.
Öyle alışmışım.
Ama yatak odası yok yani 🤣

Biz geçen sene uzun uzun araştırıp aldık. Çok memnunuz. Hiç sorun çıkmadı şu ana kadar. TLC değil TCL bu arada :)
Duyan da tv'yi değil karısı için kanali aldıgini sanacak 🤣
Koca eve girer ve "karicim TV istiyordun ama ben sana komple kanalı satın aldım der"
Güldür guldurde vardı ya 🤣

:KK70: ya eve geldi elinde kocaman televizyonla hevesli hevesli bak sana ne aldım diye dedim araştırdın mı yooo media marktaki çocuk kullanıyormuş memnunmuş falan media markda incelemiş televizyonu göstermş bakalım inş pişman olmaz
ya ahahaha aynı benim babam :) sürpriz olsun diye alırdı ama genelde kazıklanırdı :) yalnız şaka maka 13 bin liraya eğer memnun kalırsanız mantıklı bi tercih olmuş. elektronik şans işi, samsung falan alsanız da yine bi sorun çıkabilir bunlar her zaman ihtimal dahilinde. heves etmiş siz de kırmayın, şansınıza memnun kalırsınız belki tcl telefon kullanıyor babam gayet güzel. servisinde tamir ettirdik geçen gün, parçası yurt dışından geleceği için biraz zaman alabilir ama muhatap var en azından. kötü düşünmeyin.

ya ahahaha aynı benim babam :) sürpriz olsun diye alırdı ama genelde kazıklanırdı :) yalnız şaka maka 13 bin liraya eğer memnun kalırsanız mantıklı bi tercih olmuş. elektronik şans işi, samsung falan alsanız da yine bi sorun çıkabilir bunlar her zaman ihtimal dahilinde. heves etmiş siz de kırmayın, şansınıza memnun kalırsınız belki tcl telefon kullanıyor babam gayet güzel. servisinde tamir ettirdik geçen gün, parçası yurt dışından geleceği için biraz zaman alabilir ama muhatap var en azından. kötü düşünmeyin.
dün kurulum tamamlandı :) şimdilik problem yok :KK70: şimdi ki derdim de taaa salondan yatak odasına internet çekmiyor :KK70: ona da dağıtıcı aldım

X