Toksik dostluk

Hayır sadece bize gelirken söylerse onları da çağırmak zorunda olur kalırmış eşşnşn tarafını yanı
Bu saçma değil mi ama başkasının evine neden misafir davet etmek zorunda olsun ki? Başkasının evine misafir çağırılmaz. Siz ona giderken “aman şimdi onlar bilmesin bizi çağırmadın demesinler “ gibi bir şey söylese tamam da bu şekilde mantıklı değil.

Ortamlarda sizinle pek görüşmediğini ve görüşmek istemediğini söylemiş olabilir mi? Bu şekilde görülüp tükürdüğünü yalamış ve lafının arkasında durmamış olmak istemiyor gibi düşünebilirdim ben olsam.

Yani çalışıyormuş yorgunmus insan çekmiyor kafasi belli...ısrar etmeyin derim
Bende yoğun çalışan biriyim mesela kendi ailemi bile çekmiyor kafam o derece
Üstüne düşmeyin kendi hayatınıza bakın

Günaydın iyi pazarlar herkese..
Ben 10 senelik evliyim, eşim kuzeni ile samimi olduğu için sık sık görüşürdük. Bende eşini sevdim başta samimi geldi. Gelip giderdik, dışarda görüşürdük ama sonra bu kız sena olsun eski samimiyeti kalmadı bize gelirken kimseye söylemeyin demeler, sadece moralı bozukken dertleşmeler falan. Zamanla gelip gitme de kesildi çünkü sadece biz çağırır olduk. Neyse mesaj atarım tamam işi vardır cevap geç verir ama instagram da takılıp birşeyler atıyor bana ama mesaja cevap yok ararım telefonu kapanır sonra ararım der arama yok. Geçen sordum neden mesafelisin diye çalışıyorum yorgunum dedi ama ınanmadım açıkcası. Mesajları kısa kesme, muhatap olmak istemiyor gibi. O kadar senelik dostluğumuz var siz olsanız nasıl davranırsın umursamaz mı? Yoksa ısrarcı mı?

Arkadaşınızın depresyonda olma ihtimali var mı? Sadece morali bozukken dertleşiyormuş. Bazı insan sadece başı sıkışınca dert dökmek için muhatap olur. Daha önce de böyle miydi?

Eşinin ailesi "Free girl'e gidiyor bize gelmiyor demek ki isteyince gelinip gidiliyormuş" diye darlayan insanlar olabilirler.

Depresyonda olan insanlar sizden uzaklaşmıyorlar sadece kendi içlerine çekiliyorlar. Devamı gelecek, ve ne kadar süreceği belirsiz bir konuşmaya başlamak inanılmaz zor gelebilir. Eğer depresyondaysa ve pek konuşmak istemiyorsa anlayış gösterin ve kendi haline bırakın. Toparlanınca gelecektir.

Depresyonda değilse size kıymet vermiyor demek ki, ısrar edecek bir durum yok. Bırakın gitsin.

Bir sorun varsa söyleyebilirsin tarzı konuşmuşsun normal insanlar sıkıntı varsa evet şuna kırıldım buna kırıldım der. Bu saçma salak triplere girmiş bir daha sormayın banane deyin geçin gereksiz bir tip çünkü kendisi

Bu saçma değil mi ama başkasının evine neden misafir davet etmek zorunda olsun ki? Başkasının evine misafir çağırılmaz. Siz ona giderken “aman şimdi onlar bilmesin bizi çağırmadın demesinler “ gibi bir şey söylese tamam da bu şekilde mantıklı değil.

Ortamlarda sizinle pek görüşmediğini ve görüşmek istemediğini söylemiş olabilir mi? Bu şekilde görülüp tükürdüğünü yalamış ve lafının arkasında durmamış olmak istemiyor gibi düşünebilirdim ben olsam.
Evet ortamlarda benim onu aramama rapmen aramıyor konuşmuyoruz falan diyormuş nedenini sorduğumda aramızı bozmasınlar diye diyor. Birde arkasında atıp tuttuğu herkesle daha samimi olöaya başladı banane diyorum kimle samimi olursa olsun ama Ben iki yüzlülüğe gelemiyorum bir kere sordum ya Sena Sen bunun arkasından oruç tutuyorsun nasıl bu kadar samimi fotoğraflar paylaşıyorsun diye yani olması gereken o şu an bu ortamdayım bunu yapmam lazım dedi Tuhaf Geliyor Ben mi enteresanım o mu anlamıyorum

Bir sorun varsa söyleyebilirsin tarzı konuşmuşsun normal insanlar sıkıntı varsa evet şuna kırıldım buna kırıldım der. Bu saçma salak triplere girmiş bir daha sormayın banane deyin geçin gereksiz bir tip çünkü kendisi
Değil mi Normalde bir sıkıntı varsa insan söyler Ama işine gelince samimi olup işine gelince cevap vermemek Tamam çalışır anlıyorum yorgundur ama ben bahane bulduğunu düşünüyorum Sonuçta ben de onunla 7/24 konuşmayı düşünmüyorum Ama mesela ben seni arıyorum telefonla konuşuyoruz sonra Telefonun şarjı bitiyor ya da bir şey oluyor müsait olmuyorsun kapatıyorsun insan müsait zamanında aramaz mı hiçbir şekilde geri dönmüyor

Arkadaşınızın depresyonda olma ihtimali var mı? Sadece morali bozukken dertleşiyormuş. Bazı insan sadece başı sıkışınca dert dökmek için muhatap olur. Daha önce de böyle miydi?

Eşinin ailesi "Free girl'e gidiyor bize gelmiyor demek ki isteyince gelinip gidiliyormuş" diye darlayan insanlar olabilirler.

Depresyonda olan insanlar sizden uzaklaşmıyorlar sadece kendi içlerine çekiliyorlar. Devamı gelecek, ve ne kadar süreceği belirsiz bir konuşmaya başlamak inanılmaz zor gelebilir. Eğer depresyondaysa ve pek konuşmak istemiyorsa anlayış gösterin ve kendi haline bırakın. Toparlanınca gelecektir.

Depresyonda değilse size kıymet vermiyor demek ki, ısrar edecek bir durum yok. Bırakın gitsin.
Ben de başlarda sizin gibi düşündüm çocuklar çalışması yardım edecek kimsenin olmaması yani zor zamanları oluyor dedim Hatta ben 7/24 böyle mesaj atan sıkan bunaltan arayan bir insan da değilim Ama bir bakıyorum mesaja cevap vermeyip internette bir şey paylaşıyor yani Cevap verse saatlerce konuşacağımız bir konu da değil ya da ben telefonla arıyorum şarjı bitiyor müsait olmuyor sonra geri dönerim diyor Geri dönmüyor yani bilemiyorum ben de artık zaten kendi haline bıraktım hiçbir şekilde yazmıyorum durumlarına da öyle bakıp geçiyorum bilmiyorum herkese değer yakışmıyormuş

X