Cilt Bakımı Ürünleri Tombul yanak ve gıdıktan nasıl kurtulabilirim?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
yok galiba gamsee :KK43: neyse umarım olur bekliyelim bakalım.. herseyin bi çözümü varda bu sorunda insan napıcagını bilemiyor.. rejimle olsa yapıcam ama onunla bi ilgisi yok..genetik biliorum ama bi çözümü olmalı.. paylaşım lütfen..!

Ya Evet Angel-24 Yaa..
Bi De Okumuşsundur Belki Daha öncede 100 Defa Yazdim Oraya Buraya, Ben Yüzüme Aliyorum Yaa.. 2 Gün Yesem şööylee Iştahli Iştahli Hemen Tip Değişiyo Yaa Kimde Var Böyle Bişi Yaa?? Hani Bak 5-10 Kilodan Bahsetmiyorum 1 Kilodan Bile Bahstmiyorum Yaa 2 Gün Diyorum 2 Gün..

gamsee cim ben hiç bişey yemesemde tombulum yani sadece vesikalıgımı gösterseler benim için kilolu diye tahminde bulunuyorlar .. oysa 52 kloyum boyum 1.67 gayet normal.. birde yüz için masaj aletleri var onlar işe yarar mı acaba.. gittigidiyorda görmüştüm.. yardıımmmmmmmm yaaaa!

ya hakkaten aynıyım ben de offfff.ne kadar kilo verirsem veriyim yüz aynı.yok mu şimdi bu kremlerden birini kullanan?:KK43:((

ya en azından ezelden beri öylesiniz o zaman, benim değişken bi tipim var, sırf bu yüzden bigün çok güzelken bigün çok çirkin olabiliyorum yaa nasıl kötü bişey anlatamam ve evet yardım artık deli etmeyin adamı, illa yok sivilce yok kıl tüy olunca mı yardım etcenizz??

evett yardım.. valla duacınız oluruz. en azından jeanne pıabuert popüler bir marka onuda mı kullanan yok yaa.. vücut için (selülit ;sıkılaştırma) kullanandamı yok bu markayı.onlar için sonuc alındıysa bir fikir verebilir!

mrb
varya bende aynı bu yüz olayına taktım,ama benim rahat bi 10 kilo fazlam var verince tombiklik gider heralde.gıdım var
ama siz demişsiniz avurtlarım fln die.bilmıorum benm yüzde de tombiklik var ama dediğim gibi benm kilo fazlam var.ama siz zayıf olduğunuz halde böyleyse ilginç.
bence 1 tanesini alıp deneyin yapcak bişi yok kimse fikir vermıosa kullanan yoksa. arastırın alın bi krem,düzgün bi marka
ha bi de o ellerle gıdık için yapılan hareketin faydası oluomş bende duymuştm bende yapcam

sevglr
:)

bende tombik yanaklıyımlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae eskiden kiloluydum biraz ondan sanıyodum ama sora zayıfladım ama yanak azcık zayıfladı.34 bedenim ama yanklar tombişsırnaşık şey kızlar yaaa manyakmısınız millet tombik yanaklı olmak için silikon taktırıooo çok güzel duruo bence hem ben onlara alışığım kendimle barışığım:içelim:

beauty cim,güzellik, ya ben de 34 düm 36 ya çıktım haklısın millet implant taktırıyo da elmacık kemiklerine :1closedeyes: benim gibi ağzımın iki yanına gamzelerimin tam olduğu yere diill a.s

bu arada, gittigidiyorda gold shape face slimming creamı gördüm bugün tesadüfen, arkadaşlar biriniz yazmıştınız yaa hanginizdi?? işteona baktım, diyo ki istediğiniz ölçüye gelince bırakın diyo, sürekli kullanım yok diyo, ama ben inanmadım neticede ürününü nasıl satcak adam başka türlü? ömür boyu kullancaksınız yazcak hali yok heralde..

ben yazmıştım.. öyle bir kerede kilolar gider olayına inanmıyorum bende.. bence yüz için egzersiz+krem kullanılmalı uzun vadede.. böyle şeyler birden sonuç vermez.. benimde kilolarım da yanıklarımın alt kısmına ve gıdığıma yerleşiyor.. bugüne kadar bunlardan dolayı cirkin sin diyen olmadı banada, sevimli buluyorlar hatta ama.. ben hoşlanmıyorun önemli olanda bu.. cerrahi yöntemlerle halledilir ama ben böle bişey düşünmem..

kıslarr bizim derdimize bizdenn başka çözüm bulabilecek yok galiba..:uhm:

ben araştırdım bir ingilizce sitede şöyle bişey okudumm.. sevindirci bir gelişme dimi..:teytey: greyfurt yağını (grapefruit oil) yüze sürüp yüz için geliştirilmiş bir masaj aletiyle masaj yapıyorsun her akşam..ellede olur diyor ama masaj aletiyle daha etkili oluyormuş.. greyfurt yaı içinde araştırma yaptım.selülit giderici özelliği varmış..bu ne demek yani yağ yakıcı.. mantıklı değil mi yerimseniben .. ben gereyfurt yağı bulamadım yanlız..greyfurt özü var..aynı şey değildir diye almadım.. böyle yanii.. peki aranızda bunu uygulayan varmı? )

ya kızlar yazılarınızı okurken çok güldüm inanaın :) bende bu sorun birtek bende var sanıyordum..ben de 50 kiloyum..yüzüm şuan çok şişman değil fakat vücüdüma öre şişman..kilo alsam direk ilk yüzden alıyorum.o yüzden vücüdüm zayıf olmasına rağmen kendimi bir süre sonra frenlemek zorynda kalıyorum.oysa vücuttan biraz daha kilo almayı okadar çok istiyorum ki..ama nerdee.ben vücuttan almaya kalksan yüzüm ondan önce gidiyo..sinir oluyorum ya..ve işin kötüsü şişman surat bana hiç yakışmıyor..ben zayıf istiyorum..zayıfkren küçücük kalıyor ve yüz hatlarım elmacık kemiklerim tamamen belirginleşiyor..ama birazcık fazla yiyim hemencik şişiyor ya sinir oluyorum.ben hamile kalınca düşünemiyorum kendimi kızlar ya o yüzden bir an önce bir çözüm bulmamız lazım..yaw yakışana yakışıyor ama ben kendime yakıştıtamıyorum..ya 1 günde bile şişiyor suratım..kilo alıyorum ama vücutta tık yok..gamsee özellikle sana çok güldüm canım ya resmen aynıyız:Roflol:
valla napcaz bilmiyorum..netten iice bir araştırayım..he birde yüz yogosu diye bşy vardı o gıgığı tamamen eritiyordu bir hareketi vardı o gıdığa çok ii geliyordu falat yanaklarada iyi gelir mi bilmem..ya benim sorunum genelde gıdık değilde yanaklarda..yanaklarımın kilo alması beni çok rahatsız ediyır..vücudum alırsa alsın umrımda değil ama şu yanaklar ondan önce şişmese ya of :çok üzgünüm:

kıvılcım1 peki bu greyfurt yağı hakkında ne düşünüyorsun..bir fikrin varmı?

canım ben o dediğinizin kullanım şeklini tam olarak anlayamadım..yanaklara masaj mı yapılıyormuş..greyfurt acayip yağ yakıcı bir meyve ve greyfurt yağıda öyle ..direk vücuttaki yağları hedef alıyor..dolayısıyla biz tükettiğimizde bizi de zayıflatıcaktır..tabi vücudumuzdaki yağları yaktığı gibi doğal olarak yüzümüzde zayıflıcaktır..zaten ben direk yüzden aldığım gibi direk de yüzden kilo veren bir tipim..ama gel gör ki canım benim şuan da istediğim tek şey yüzden zayıflamak.yoksa vücudum zaten kilolu değil.fakat vücuduma göre yüzüm şişman..o yüzden bu greyfurt yağı vücudumuzu da zayıflatıcaktır.yani bana çok tatmin edici gelmedi açıkcası..daha etkili bşy ler olmalı fakat ne ? acaba yüz yogası filan işe yarar mı ki ?

yüz yogası işe yarar tabi bencede.. ama yeterli olur mu ki.. birde bir takım kremler yazmıştım önceden ben onlara baktınmı canım? greyfurt yağına gelince cildi yakar diyosun öylemi ?..acıkcası ben tam bilmiyorum ..ama benim okudugum sitede yüze sürülüp masaj yapılıyor diyordu yani içmekten bahsetmiyordu.. vallahi bizim sorunumuza care zor galiba canım :)

canım cildi yakar derken vücuttaki yağları yakacağı ve bizi zayıflatacağı gibi yanaklarda doğal olarak zayıflıcaktır..yani bu benim çok fazla işime yaramaz ..çünkü benim hedefim sadece yüzden zayıflamak.ben yüze duyulanı hiç duymadım..o yüzden işe yarar mı bilemicem fakat ben cesaret edemem cilde sürmeyi çünkü cildim çok hassas ve yan etkileri olabilir..sivilce vs. gibi..biz eniyisi yüz yogasına başlayalım canım ya tek çare şimdilik o gibi gözüküyor.hem cildi de gençleştiriyormuş..inernetten bulabilirsin hareketleri :)

tamam canım sağol.. bende bakiim o zaman internetten yüz yogası için..:)

evet kızlar yazdıklarınızı okuyunca dayanamadım gittim greyfurt yağı aldım.bugün kullanmaya başladım.masajla yedirdim biraz yağı ama ne kadar zamanda etki eder bilmiyorum.benim cildimde çok hassas ama greyfurt yağı sivilce yapmaz diye düşünüyorum.çünkü narenciyeler genelde antiseptik oluyo sivilceye karşı veriyorlar.emin de dilim ama deniycem.yüz yogasından da korkuyorum ben bırakınca ya sarkarsa yüz:sm_confused:
bi de angelcım araştırdığın sitede greyfurt yağının ne kadar kullanılacağını yazıyo mu?

evet kızlar yazdıklarınızı okuyunca dayanamadım gittim greyfurt yağı aldım.bugün kullanmaya başladım.masajla yedirdim biraz yağı ama ne kadar zamanda etki eder bilmiyorum.benim cildimde çok hassas ama greyfurt yağı sivilce yapmaz diye düşünüyorum.çünkü narenciyeler genelde antiseptik oluyo sivilceye karşı veriyorlar.emin de dilim ama deniycem.yüz yogasından da korkuyorum ben bırakınca ya sarkarsa yüz:sm_confused:
bi de angelcım araştırdığın sitede greyfurt yağının ne kadar kullanılacağını yazıyo mu?

greyfurt yağı bulabildin demek ne güzel :) ben bulamamıştım..gereyfurt özü vardı aynı şey deildir diye almamıştım..
ne kadar kullanılacağı yazmıyo canım..sen göz kararı kullan ama fazla olmamasına dikkat et yinede nolur nolmaz.. her akşam bu şeklilde masaj yapmak gerekiyomuş.. sonuçlarını bizimle paylaş olurmu yerimseniben gerci biraz zaman alacagını düşünüyorum ama.. umarım işe yararda bizde tompul yanak ve gıdıktan kurtuluruz.. bide sana tavsiyem masaj yaparken aşagıdan yukarıya dogru yapman cnm...

X