Tongkat madura ve diğer vajina daraltıcılar hakkında yardım istiyorum?

arkadaşım kaç yaşındasın kaç doğum yaptın bilmiyorum ama pes etme keşke ben bu ürünü önceden bilseydim.1 sene içinde okadar yıprandımki gözyaşıyla geçti günüm inşallah ürünherkesin problemimi çözer.
30 yaşındayım ve hiç doğum yapmadım.
Bulduğum sitelerde 119 lira ve şuan maalesef o ücreti ödeyemem bir süre daha beklemeliyim, teşekkürler..

Merhaba hanımlar ben de burada sizlerin yorumuna güvenerek 26 haziranda sipariş verdim hala gelmedi bir arkadaşın da dediği gibi sipariş ve danışma hattını açan yok galiba dolandırıcılar aranızda yakın zamanda Türkiye'deki sitesinden alan ve eline ulaşan var mı? Uzun zamandır internetten alışveriş yapıyorum ilk defa dolandırıldım sanırım:KK43:

Merhaba hanımlar ben de burada sizlerin yorumuna güvenerek 26 haziranda sipariş verdim hala gelmedi bir arkadaşın da dediği gibi sipariş ve danışma hattını açan yok galiba dolandırıcılar aranızda yakın zamanda Türkiye'deki sitesinden alan ve eline ulaşan var mı? Uzun zamandır internetten alışveriş yapıyorum ilk defa dolandırıldım sanırım:KK43:

öncelikle geçmiş olsun.paylaşımın için sağol arayanlar bende dahil oluyordu.

ebay alışveriş sitesi var ya oradan. Açıkcası oradaki satıcıya "güvenirliklerine" göre sipariş veriyorsun. Genelde zaten endenozya (asıl mevki burası) ve singapurlular satış yapıyor. Büyük ihtimal endenozyadan alıp gönderiyorlar. Endenozyada normalde Türk lirası cinsinden 5-10 lira arasında bir şey bu.

Türkiyede 4 katı bir fiyatla satıyor. Dediğim gibi ebay tarzı sitelerde birazda karşı tarafın güvenirliği önemli. Benim ürün şu an İtalya postanesindeydi, bugün itibari ile Türkiyede gözüküyor. 18 gün oldu. Türkiyeden ulaşımı kaç gün sürer bilmiyorum. Ancak yaklaşık 1 ay buluyor böyle.

arkadaşım siteyi buldum sipariş vericem yalnız aklıma takılan bir soruyu sana ve diğer getirten arkadaşlara soruyorum bu ürünün bir sürü çeşiti var beyaz,kırmızı ,yeşil neye göre seçtin rastgelemi benim gördüğüm kırmızı kutulu beyaz fiyat 7dolar.şimdiden tşkler.....

arkadaşım siteyi buldum sipariş vericem yalnız aklıma takılan bir soruyu sana ve diğer getirten arkadaşlara soruyorum bu ürünün bir sürü çeşiti var beyaz,kırmızı ,yeşil neye göre seçtin rastgelemi benim gördüğüm kırmızı kutulu beyaz fiyat 7dolar.şimdiden tşkler.....
Arkadaşım bana ürün geldi. Beyaz olanını al. Super kalite diye yazanlardan olsun. Ancak bir mucize bekleme. Açıkcası bu ürünün ederi 10-20 TL arası o kadar. Aman aman bir etkisi yok. Bir fark oluşuyor tabi. Birazda psikolojik etkiyle kullanılabilir. Ancak dediğim gibi mucize beklemeyin. O kadar para ödenebilir. Fazlası değil.

Hele Türkiyedeki sitesinde, kullanıcı yorumları, 100 TL üstünde satışı olduğu halde, "fiyatı çok düşük" vs. gibi sözde! yorumlar eklenmemiş mi, pes diyorum. Satıcının "ben yazdım" dediği çok bariz.

Dediğim gibi, mucize bekleme, bir etki söz konusu. O tutar riske edilip deneyebilirsin ve kararını verebilirsin.

Arkadaşım bana ürün geldi. Beyaz olanını al. Super kalite diye yazanlardan olsun. Ancak bir mucize bekleme. Açıkcası bu ürünün ederi 10-20 TL arası o kadar. Aman aman bir etkisi yok. Bir fark oluşuyor tabi. Birazda psikolojik etkiyle kullanılabilir. Ancak dediğim gibi mucize beklemeyin. O kadar para ödenebilir. Fazlası değil.

Hele Türkiyedeki sitesinde, kullanıcı yorumları, 100 TL üstünde satışı olduğu halde, "fiyatı çok düşük" vs. gibi sözde! yorumlar eklenmemiş mi, pes diyorum. Satıcının "ben yazdım" dediği çok bariz.

Dediğim gibi, mucize bekleme, bir etki söz konusu. O tutar riske edilip deneyebilirsin ve kararını verebilirsin.

acaba ürün kişiden kişiye değişiyor mu ki? ben gerçekten memnunum.

paylaşımın ve sonuçlar için tşk.açık konuşmak gerekirse çok umutlanmıştım galiba mucize bekliyordum yinede denemek istiyormuyum evet .çünkü şu anda başka şansım yok.

acaba ürün kişiden kişiye değişiyor mu ki? ben gerçekten memnunum.
Evet kişiye göre değişiyor olabilir?. Bunu ne yazık ki test etme imkanımız yok. Muadilini kullanmadığım için bu ürün belkide onlara göre iyi bile olabilir. "Kullanılabilir" demekle birlikte mucize beklentisi oluşturmamakta doğru olan. Umutlandırıp, umudun kırılması, beklentinin çıkmaması daha kötü olur.

Ancak Türkiye değilde, dışardan daha ucuza getirtip kullanacaklar deneyip, karar vermelidir.

paylaşımın ve sonuçlar için tşk.açık konuşmak gerekirse çok umutlanmıştım galiba mucize bekliyordum yinede denemek istiyormuyum evet .çünkü şu anda başka şansım yok.
Arkadaşım denemeni öneririm. İnşallah ürünün sorunsuzca eline ulaşır ve Sende bir mucize etkisi oluşturur. Umutlarını yüksek tutmaktansa, geldiğinde beklentinden yüksek olursa ne mutlu Sana :). İnşallah Senin için çok faydalı ve güzel bir süpriz olur. Kişiden kişiye değişmesi bile söz konusu olabilir. Tabi yine tekrar ediyorum, dene, güzel olsun, iyi bir süpriz olsun o ayrı. İyi şanslar.

Özelden yazan Arkadaşım, mesaj sayım 50 olmadığı için mesajına cevap dönemedim. Nickini vermeden genele cevabımı yazıyorum. Sana kolay gelsin.

Merhabalar. Açıkcası ben ebay'da arattım ve elinde 3 tane olan bir satıcıdan birini aldım. 20 gün içinde elime ulaştı ürün. Ulaşması konusunda hiçbir sorun yaşamadım. Posta kodunu satıcı göndermişti bana. Onunla takip etme şansım oldu.

Kötü olan tarafı, o satıcı elindeki bitince tekrar ilan vermiyor. Yani bir firma değil. Sizin, benim gibi bir kişi. Aşağıda sizin için arama sayfasını gönderiyorum. Burda best seller olan satıcıları deneyebilirsiniz. Bu kişiler ile iş yapmış kişilerin yorumları sayfalarında var. İnceleyin ve karar verin. Genelde o bölgede yaşayan öğrenci vs. tarzı kişiler satış yapıyor galiba. Link :
tongkat madura | eBay

Arkadaşım denemeni öneririm. İnşallah ürünün sorunsuzca eline ulaşır ve Sende bir mucize etkisi oluşturur. Umutlarını yüksek tutmaktansa, geldiğinde beklentinden yüksek olursa ne mutlu Sana :). İnşallah Senin için çok faydalı ve güzel bir süpriz olur. Kişiden kişiye değişmesi bile söz konusu olabilir. Tabi yine tekrar ediyorum, dene, güzel olsun, iyi bir süpriz olsun o ayrı. İyi şanslar.

güzel dileklerin için çok sağol.inan bana moral kaynağım oldun dürüst samimi ve içtenliğinle .Allah bu konuda sıkıntı çeken herkesin yardımcısı olsun sevgilerimle....

Bu konuyu uzun zamandır aklıma geldikçe araştırıyorum. Bu ürün geçen yıl 179 tl idi, bu yıl aynı site 119 a indirmiş, yine de çok fahiş fiyat. Yurtdışı siteler de 4 ile 10 dolar arası. Gittigidiyordan tanıdığım bir satıcıya rica ettim araştırmasını. Bu ürün yurtdışı sitelerin de Çin'den getiriliyor. G.G. dekiler de genelde Çin'le alışveriş yaptığı için ordaki elemandan bu ürünle ilgili fiyat ve ürün kalitesi araştırmasını rica ettim. Mesajıma cevap geldi.

Konu: RE: Tarih: 10/07/2013 13:KK39:24

Merhaba tekrar :)
Bende biraz araştırdım Çinki arkadaşıma da sordum. Evet Çinde pek çok satan varmış .Ama farklı farklı ürünler varmış. 4-10$ arası olanlara baktık ama onlar oldukça yüklü miktarlarda siparişler için bir de kalite kalite oluyormuş. Ben özellikle güvenilir birşey istedim çünkü çok özel bir konu malum.O da araştırdı bana bugün döndü. o da bana buldu ve fiyat verdi. 70 tl ye getirtebiliyorum. Sizin vereceğiniz cevaba göre hareket ederiz.
Görüşmek üzere

Bu konuyu uzun zamandır aklıma geldikçe araştırıyorum. Bu ürün geçen yıl 179 tl idi, bu yıl aynı site 119 a indirmiş, yine de çok fahiş fiyat. Yurtdışı siteler de 4 ile 10 dolar arası. Gittigidiyordan tanıdığım bir satıcıya rica ettim araştırmasını. Bu ürün yurtdışı sitelerin de Çin'den getiriliyor. G.G. dekiler de genelde Çin'le alışveriş yaptığı için ordaki elemandan bu ürünle ilgili fiyat ve ürün kalitesi araştırmasını rica ettim. Mesajıma cevap geldi.

Konu: RE: Tarih: 10/07/2013 13:KK39:24

Merhaba tekrar :)
Bende biraz araştırdım Çinki arkadaşıma da sordum. Evet Çinde pek çok satan varmış .Ama farklı farklı ürünler varmış. 4-10$ arası olanlara baktık ama onlar oldukça yüklü miktarlarda siparişler için bir de kalite kalite oluyormuş. Ben özellikle güvenilir birşey istedim çünkü çok özel bir konu malum.O da araştırdı bana bugün döndü. o da bana buldu ve fiyat verdi. 70 tl ye getirtebiliyorum. Sizin vereceğiniz cevaba göre hareket ederiz.
Görüşmek üzere

en kapsamlı araştırmayı siz yapmışsınız ne güzel,burda kendi sitesinden sipariş eden bir arkadaşımız dolandırıldığını yazmıştı yurt dışından uğraşana kadar gitti gidiyordan almak daha iyi olur bir çok insanada faydalı olur inşallah.

en kapsamlı araştırmayı siz yapmışsınız ne güzel,burda kendi sitesinden sipariş eden bir arkadaşımız dolandırıldığını yazmıştı yurt dışından uğraşana kadar gitti gidiyordan almak daha iyi olur bir çok insanada faydalı olur inşallah.

Teşekkür ederim. Ürünle ilgili bilgi geldi bugün
½ôËõ˽´¦ÒõµÀÊÕËõÒõ²úƷЧ¹ûµÚÒ»¹ÙÍøÕıÆ·×îºÃÅÅĞĞ°ñÈÕ±¾ËõÒõ°ôµ¤-ÌÔ±¦Íø

Bu linkteki ürünü tavsiye etti GittiGidiyor'daki iletişim kurduğum satıcı.
98.00 CNY = 30.4962 TRY

Burda da ürünlerin toplu hali
ÒõµÀ½ôËõ°ô_ÌÔ±¦ËÑË÷

Ürünle ilgili bilgi almak ya da sipariş vermek isteyenler için GittiGidiyor'daki satıcının nicki : tarz6775
Bu arada, ürünün, satıcısı, tanıtıcısı vs değilim. Reklam yaptığım düşünülmesin. Kendim de ilgilendiğim için ürünü almak isteyen diğer arkadaşlara yardımcı olmak için yazdım.

ebay'den aldim ve hemen geldi
siyah renkte olanlari daha güclü diye okudum.
bir türk satiyor almanyada ebay de
bazilarini acik artirmaya koymus pesin fiyati ise 29.90 vermis.
ben kendim cok memnun kaldim
yalniz türk sitesinde baktim 30 saniye diyor
2 dakika kadar tutabilirsiniz
ebay de tongkat madura yazin geliyor

arkadaşım daha önceki kullandığın beyazmıydı aradaki fark ne.

arkadaşım daha önceki kullandığın beyazmıydı aradaki fark ne.
Yok ben beyaz aldim
ve cok memnun kaldim
siyah ve beyazin farki yok sadece siyah daha kuvvetli diye yaziyordu.
ben cok arastirdim öyle aldim.
ve ciddi daralma var daralmadan gectim akintim azaldi ve mantardan kurtuldum.

Kullanan birilerini görünce sevindim. Gittigidiyor da ebay üyesi ama hiç bu ürünlerden yok ! Getirtmeye çalıştığımızda ise sizin iki katı fiyat ödüyoruz. Ürün 30 tl bize satışı 70 tl.

Merak ettiğim bikaç soru var, cevaplarsan çok aydınlatıcı olur bizim için.
Ürünün verdiği sıkılaşma, daralma, geçici mi yoksa kullanarak kalıcı hale gelebiliyor mu ?
Ürünü kullanmayı bıraktığın da eski haline mi dönüyor ?
Kalıcı olması için kaç adet ürün kullanmak gerekir ve bir de işin sağlık yönü var, devam etmenin zararı var mıdır ?
Belki son soruya sen de cevap veremeyebilirsin ama deneyimini paylaşırsan faydalı olur bizim için.

Senin siyah dediğin ürün bu muydu ?

New Jamu Stick Tightening Vagina Cleanse Sexual Enhancement Natural Herbal | eBay

Cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

Ben de aldım burdan Türkiyeden. Sizin fiyatınız daha iyiymiş ama doğrusu o kadar canımı sıkıyordu ki bu durum fiyatı falan vız geldi. Hem de bekleyecek durumum yoktu. Burayı okuyup ne olursa olsun dedim aldım. Ertesi gün elimdeydi. Hiç tahmin etmezdim bu kadar iyi bişey olacağını. Benimki sarı kutu internette farklı renklerde gördüm ama buradan alınan direk orjinal yapım yerinden geliyormuş. Satıcıların yalancısıyım. Tongkat Madura diye bitişik yazın Türkçe yazan siteler var ordan alınabilir. Benim gibi artık sabrı kalmayanlar için çok çok güzel. Daracık oluyosunuz. :KK1:

Ben anlatayim ürünün etkisini

eger iliskide darlik olsun istiyorsani 30-45 dakika önce kullanin.
yaklasik en fazla 2 dakika kadar icinde tutmaniz yetiyor.
daha cikarir cikarmaz fark ediyorsunuz yani zevke geliyorsunuz kasilmaya yavas yavas basliyor.
darlik kullandikdan sonra 3-5 gün sürüyor
sonra yine eski haline geliyor
yani bir tongkat madura yi 30 kez kullanabilirsin.
kullanddikdan sonra yikayacaksin kaldiracaksin 6 ay kadar kullanma süresi var
yani sabun gibi düsünün kullandikca yikadikca eriyor.

asla kullanirken kaslarinizi SIKMAYIN.
ve icinden cikarirken cevire cevire cikarin.

faydalarini kendi gördügüm faydalari yaziyorum

daraltmasi icin aldim daraldi
akintim azaldi günlük ped kullanmiyorum artik
mantara iyi geliyor
vee kokuya karsi özelikle kokuyu yok ediyor

yani cok cok faydali.
eger imkaniniz varsa yurt disindan alin derim
türkiyede tam kazik fiyata satiliyor

adami aradim türk sitesininkini
adam bilgisiz ezbere bildiklerini konusuyor
ama alman sitesinde ayrintili okudum ve aldim.
orijinalmi degilmi dert etmeyin hepsi orijinal
sahtesini yapmaya gerek duyulmaz maliyeti cok düsük.
ben alman sitesi ebay den aldim. ve memnunum.. taysiye ederim..
sunuda ekleyim ameliyatin bile garantisi yok vajina esnek yapiya sahipdir yine genisliyor zamanla.
bu tongkat madura ile birlikde kegel egzersizi yapin kaslarinizi sürekli calistirin.

gönderdigin linkee baktim evet ta kendisi.
amerkadan gelmesi uzun sürüyor.
birde kirilma tehlikesi var yani mermer gibi sert yere düsdümü kiriliyormus öyle okumustum.
yani cekinmeyin yurt disindan alin
paypal kullanin

Kullanan birilerini görünce sevindim. Gittigidiyor da ebay üyesi ama hiç bu ürünlerden yok ! Getirtmeye çalıştığımızda ise sizin iki katı fiyat ödüyoruz. Ürün 30 tl bize satışı 70 tl.

Merak ettiğim bikaç soru var, cevaplarsan çok aydınlatıcı olur bizim için.
Ürünün verdiği sıkılaşma, daralma, geçici mi yoksa kullanarak kalıcı hale gelebiliyor mu ?
Ürünü kullanmayı bıraktığın da eski haline mi dönüyor ?
Kalıcı olması için kaç adet ürün kullanmak gerekir ve bir de işin sağlık yönü var, devam etmenin zararı var mıdır ?
Belki son soruya sen de cevap veremeyebilirsin ama deneyimini paylaşırsan faydalı olur bizim için.

Senin siyah dediğin ürün bu muydu ?

New Jamu Stick Tightening Vagina Cleanse Sexual Enhancement Natural Herbal | eBay

Cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:
X