Toplumda kadınları hizmetçi görmesi

Uyeadiyok123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2023
114
32
Kızlar daha yeni evliyim. Bugün eşimin akrabasına gittik eşim amcaya (ev sahibi) çay koymak istedi sen koyma senin hanımın var dedi. Bende çay koymadım ve bişey demedim. Ama bu durum canımı sıktı. Sizler böyle duruma karşı nasıl davranıyorsunuz ?

Ilk defa mi farkettiniz? 🫤
Ben öyle bir durum yasamadim.
Adamin biri sen degil hanimin bana cay koysun dese eşim amca filan dinlemez muhtemleen kotu olurdu.....
Amca da iyi cesaretli yani birine denk gelse sen kimsin benim eşimi hizmetine istiyorsun diyip kalbini incitebilirler. 😬

Adamin biri sen degil hanimin bana cay koysun dese eşim amca filan dinlemez muhtemleen kotu olurdu.....
Amca da iyi cesaretli yani birine denk gelse sen kimsin benim eşimi hizmetine istiyorsun diyip kalbini incitebilirler. 😬
Ya kendi annesi anneannesi dedesi öyle bişey demiyor kendisi ne oluyorsa emir veriyor 🫠

Eşim ben koyarım diye ısrar etti sonra adamın hanımı ben koyarım dedi 😔

Kimin çay koyacağını beğenmiyorsun kalk kendin koy çayını o zaman amca derdim ben, eşinizin ısrarı falan biraz yersiz olmuş böyle biri için.

X