TOPUK ÇATLAĞINA ÇARE LÜTFEEN!

alfadime

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
332
223
Kızlar bu topuk çatlamasına çare bulan var mı ?
Evin içinde ne kadar ayakta durulabilirse o kadar duruyorum, ayağımdan çorap ve terlik asla eksik olmaz, ben evlenmeden önce 13-14 saat iş yerinde sürekli ayakta çalışırdım ayakta durmakta sebep değil sanıyorum ki. Artık çorap giyerken bile rahatsız edici bir ses geliyor ayaklarımdan, çoğu zaman yırtarak giyiyorum. Nemlendirici sürüyorum sonra çorap giyiyorum bazen yumuşaması için ama akşama yine aynı.. Ne yapabilirm ? Eşim bile ne olmuş topuklarına aşkım git krem sür diyo gördüğünde.. Utanır oldum vallahi

Yoğun yağlı bir krem sürüp corap geçirip yatıcaksınız her gece. Bir de mj care ayak peeling maskesi var. İnanılmaz guzel birsey. 1-1.5 saat ayakta tutuyorsun. Yıkıyorsun. 3-4gün sonra derin soyulmaya baslıyor parça parça. Ve cidden o ölü deri gidiyor. topuklar çiçek gibi oluyor. Ayakta mantar vs varsa en azından birkaç aylığına rahatlatıyor. Geçen yaz sonu yaptım hafif sertleşme başlamıstı topukta benim de. Suan hala yumusak. Yaz başında bidaha yapıcam cok rahatlatmıstı..

Kızlar bu topuk çatlamasına çare bulan var mı ?
Evin içinde ne kadar ayakta durulabilirse o kadar duruyorum, ayağımdan çorap ve terlik asla eksik olmaz, ben evlenmeden önce 13-14 saat iş yerinde sürekli ayakta çalışırdım ayakta durmakta sebep değil sanıyorum ki. Artık çorap giyerken bile rahatsız edici bir ses geliyor ayaklarımdan, çoğu zaman yırtarak giyiyorum. Nemlendirici sürüyorum sonra çorap giyiyorum bazen yumuşaması için ama akşama yine aynı.. Ne yapabilirm ? Eşim bile ne olmuş topuklarına aşkım git krem sür diyo gördüğünde.. Utanır oldum vallahi
Baby foot ayak maskesi
Yogun yagli ayak kremleri
Her dusta mutlaka ayak torpuleme islemi uygulayacaksiniz. Ayrica dusundugunuzun aksine corap giymek korumuyor aksine ciplak ayakla gezmek koruyor, ben de ciplak ayakla gezemedigim icin bu sorundan muzdariptim bir donem.

X