Touch me please... Göğüs büyütücü...

valla suan ıcın gelısmeler guzel gıdıyo canım bu kutu bıttıgınde ne olacak bakalım bugun olcdum 91 cm cıktı 90 dı gogus ucundan olcunce adetıme de daha cok var yaa bılmıyorum kı ıns kalıcı ve guzel bı etkı bırakır :teselli:

90 mı :1shok: cnm senin zaten büyükmüş göğüslerin boşuna niye uğraşıyosun ki keşke benimde o kadar olsa mafoldumben

90 mı :1shok: cnm senin zaten büyükmüş göğüslerin boşuna niye uğraşıyosun ki keşke benimde o kadar olsa mafoldumben

yok cnm nerdeee buyuk olsa ugrasırmıydım hıc 91cm ustten cok degılkı hem sırtımda genıs avcumu dolduruyo o kadar yanı cok degıl 6 7ay oncesınde hele dumduzdu cabalaya cabalaya bu hale geldı valla bu kremden de cok umutluyum ıns ıse yararkaydirigubbakcemile2

normal gogus buyuten kremlerı bıraktıgınızda etkısıde gıdıyormus kullanıldıgı surece etkılıymıs acaba buda oyle mı yoksa bı kac kutudan sonra gogusler buyuyup kremı bırakıyormusunuz??

benımde kucuktu hatta yok gıbı bıseydı bı dr. bu tur seyler etkı etmez ederse memografı cekının kıs yapar demıstı gozum korkmustu bunlara verıp azar azar para dokcegıme bı kerede doktum gozumu karartıp 3 ay once estetık amelıyat oldum..
ıns aksılıksızı kazasız bı sekılde buyur :)

normal gogus buyuten kremlerı bıraktıgınızda etkısıde gıdıyormus kullanıldıgı surece etkılıymıs acaba buda oyle mı yoksa bı kac kutudan sonra gogusler buyuyup kremı bırakıyormusunuz??

benımde kucuktu hatta yok gıbı bıseydı bı dr. bu tur seyler etkı etmez ederse memografı cekının kıs yapar demıstı gozum korkmustu bunlara verıp azar azar para dokcegıme bı kerede doktum gozumu karartıp 3 ay once estetık amelıyat oldum..
ıns aksılıksızı kazasız bı sekılde buyur :)

aktar kalıcı dedı kullanan lar olmus ama bılmıyorum doktorlar bu konuyu cok abartıyo gıbı gelıyo ya bılmıyorum da neyse ıns sorunsuz sekılde buyur...

ya kızlar netten baktım diyenler var ama ben bir türlü bulamadım nerden buldunuz, link yollar mısınız? bu isimde nette var ama nezin gönderdiği resimle alakası yok

off tamam kızlar tamam buldum.. gg den alan çok var bi 6 7 kişiye menun kaldılarmı diye msj attım bakalım ne cevap gelecek , sizede bildiririm..

off tamam kızlar tamam buldum.. gg den alan çok var bi 6 7 kişiye menun kaldılarmı diye msj attım bakalım ne cevap gelecek , sizede bildiririm..

tmm cnm beklıyorum bende merak ettım dogrusu etkısı nasıl dıye bıttıkden sonrakı halını nasıl olacagını sabırsızlıkla beklıyorum cunku bu aralar agrılar arttı ve yanma oluyo ıcden boyle sanırım kan dolasımı hızlandıgı ıcınzemuszemus

arkadaşlar gg den yolladığım msjın birine cevap geldi aynene aktarıyorum..

( ben arkadaşıma almıştım şu andada kullanıyo kesinlikle etkisini gördüğünü söylüyor kendisi çok memnun umarım yardımcı olabilmişimdir)

canım ya hangi sitede buldun bi türlü bulamıyorum link versende bi bende bakabilsem opuyorumnanaktan

kızlar bide sanırım bu üründen iki tane var nez arkdaşımızın koyduğu resmin dışında bi tane daha gördüm bi kız var böyle göğüsleri görünüyor şifamarket diye bir sitede gördüm yani iki farklı kutu resmi var :uhm: yanlız diğer ürünle ilgili daha fazla açıklama yapılmış ama fiyatlar aynı

evet 2 farklı ürün olduğunuj gördüm bende gg de de var, ama nez arkadaşımızın kullanığına baktım ben.. neden öle bende anlamadım ama belki biri losyon şeklinde biri krem şeklinde olabilir..

ya kızlar sizce longda mı daha ıyı yoksa touc me please olanmı?arceryacım senın dedıın gıbı bende baktım o sıteye bnmde kafam karıstı ıkı farklı urunu gorunce cok kararsız kaldım longdayı da arastırdım oda cok ıyımıs napsam bılemedımkı:KK43:(( ıkısı arasında kaldım:KK43:

ya kızlar sizce longda mı daha ıyı yoksa touc me please olanmı?arceryacım senın dedıın gıbı bende baktım o sıteye bnmde kafam karıstı ıkı farklı urunu gorunce cok kararsız kaldım longdayı da arastırdım oda cok ıyımıs napsam bılemedımkı:KK43:(( ıkısı arasında kaldım:KK43:

canım ben longdayı kullanıyorum.şu an için gelişmelerden memnunum:sm_cool: ama ben daha ilk kutudayım o yüzden seni etkilemek istemiyorum.3 kutu kullanmak gerekiyomuş belirgin etkisini görmek için. bu yüzden ben 3 kutuyu bitirene kadar sen touc me please kullan.sonra sen de gelişmeleri yazarsın ben de. hangisi daha iyi ise ondan devam ederiz.:1hug:

aslında nez arkadaşımızın yorumuna bakarak güven geldi ama benim şu tez canlılığım sabrımı zorluyo :) biraz daha takip edeyim diyorum hem reglimde yaklaşıyo onu atlatayım malum regli öncesi bi şişlik oluyo ; işte bu şişlik kof yani hacim yok ama görüntü var nez in dediği gibi ağırlığı hissediyorum demesi beni etkiledi o yüzden daha sıcak bakıyorum eğer bi yağ birikimi oluşuyosa dokuyu buna alıştırmak lazım yani meme dokusu bu yağ birikimini tutmaya alışırsa işte o zaman kalıcı olur bence ürünün güvenirliği burda ortaya çıkar tıpkı kilo alamayan bi insanın kilo alıcı şeyler tüketmesi sonucunuda şişmanlamsı gibi belki saçma bi örnek diyiceksiniz ama mantığım böyle çalıştı yani bu ürünü kullanmaya başlarsın bi sonuç olur ama bırkmaz biraz daha devam edersen sonuç kalıcı olur önemli olan ilk etapda işe yaraması ki nez de yaradığını söylemiş ve hormon değil direk yağ birikimini sağlıyo ayy çok yazmışım beee :) heycan yaptım birden
valla nezcim dört gözle seni bekliyoz inşallah sanada bizede güzel sonuçlar veriri

cnm longda yı ne kdra almıştın

canım bu kremi satan değişik siteler var.ben arama motoruna longda diye yazdım ve teker teker baktım fiyatlarına.en hesaplısı kargo dahil 40 lira olan bir yer vardı.ben ordan aldımzemuszemus ve son iki gündür rüyalarımda hep göğüslerimin büyüdüğünü görüyorum.yani en azından psikolojik olarak işe yaradığı kesinkaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

arceryacım senin link verdiin sitede 50 lira bu kremm yuhhh nez 25e almışş kızzz anaamm kazıkk yiyeceğik vallaaa :roflol:

X