Saç Rengi ve Saç Boyama Toz açıcı siyah saç için yardımm..!

akannehirboyalımıydı saçınız
evet siyah boyamıştım şu an boyayı akıttım diplerim sapsarı uçlar tabi daha koyu mutlaka dipleri tekrar boyamak gerekiyor yani effasordan sonra. sürerken de en son diplerre sürmek lazım çünkü uçlar kolay kolay açılmıyor

Son düzenleme:
palettenin radiance serisinin kızılını ve viyolesini de kullandım daha önce ben ok çabuk akıyor hatta 2 gün sonra bile ilk günkü tonu olmuyor ama o da normal boyaya göre çok daha iyi renk tutuyor ama siyahı açmaya yetmez onun gücü ben kızılını kahve saçım üzerine boyamıştım, viyoleyi de turuncu üzerine

Bu, yanların rengi

dsc04669resize.jpg

Bu da tepesi. foto makinede daha koyu göründü gölge oldu daha da açık çıplak gözle olan hali

dsc04667resize.jpg

valla ya dipleri kahverengi boyayıp altlarda ton farkını yok edicem ya da bakır rengi boyam vardı tamamına onu uygulayacagım daha karar veremedim

ben o işi yaptım bakır yapınca dipleri daha açık oluyor,kötü oluyor çok iyi araştırın eğer dilerseniz birkaç sayfa geride kaldı sanırım aynı durumdaydım bakır yaptım ne hale geldim bir bakın rengarenk olmuştum <hüsrana uğrayanlar.....> başlıklı konu

ozgish kardeş çok soru sordum ama şu effasor nasıl bir açıcı,heryerde bulabilirmiyiz,pahalı birşey mi:kedi:

valla ben kuaför malzemeleri satan bir yerden arkadaşıma aldırmıştım fiyatını çok iyi hatırlamıyorum ama max 10tl dir bi poşette mavi renk toz bir madde oksidanla karıştırıp kullanılıyo , internet sitelerinde satılıyor olabilir bu açıcılar daha bir yaygınlaştı

yalnız resimlerde gördüğünüz gibi dipler çok hızlı açılıyor yani önce uçları boyayım en az bir 20 dk sonra dipleri boyamak lazım

evet öyle olur dikkat etmek gerek sürerken,effasor net üzerinden alındığında biraz pahalı sanırım 70 ira gibi 28 gr mıakannehir kuaför malzemeleri satan yerlere bakarım sizin gibi

Son düzenleme:
yaaaa hay Allah iyi güldüm gece gece nasıl bakmışım ben öylekaydirigubbakcemile3iyiki sipariş vermemişim 12 tane alacakmışımkaydirigubbakcemile3

:) tek tek satan siteler yada profesyonel malzeme satan yerler vardır araştırmak lazım

evet,bildiğim birkaç yer var kuaför malzemecileri ,onlarda kesin vardır, teşekkür ederim yardımlarınız için

Son düzenleme:
siyah saçı açıcıyla açarsanız tutar ama siyah boyalı saçı direk başka bir renge boyarsanız tutmaz açmadan olmaz açmakda neyle olursa olsun saçı yıpratıyor

kızlar ben mavi siyah saçın üstüne akmış saçın üstüne patlıcan moru denedim süper oldu nasıl mı wolumünü değiştirdim yüzde 6 lık degilde yüzde 8 luk aldım açık ton saçlara özel olanı aldım patlıcan moru isteyenler deneyebilir süper oluyoo yıpranmıyor .. yüzde 6 lık koyu ton saç için .. yüzde 12 lik nasıl olur acaba bulabilirsem bakıcam zarar verir mi ki bilgisi olan yazsın lütfen cvppp ....

X