Trafik tacizcileri ile nasıl başa çıkılır

Ben henüz araba kullanmıyorum. Sadece şunu söylemeye geldim, bir psikiyatri hocamız “çevremizde çok psikopat var, bir trafik kavgası nedeniyle ölürseniz size hakkımı helal etmem” demişti. Şikayet edilecek bir durum varsa edin, kimseyle kavgaya girmeyin. Evet çok can sıkıcı ama canınızdan önemli değil.
Psikiyatri akademisyeni birinden duymuştum Türkiye'de bulunan akıl hastalarinin sadece %5 i raporlu ve bilinebilir vaziyette demisti. Trafiğe çıkınca bu gerçeği en bariz şekilde hissediyorsun . Arabanin iyi model olması , kadın sürücü olman , veya dış görüntüsü güzel bir sürücü olman manyaginin birinin sana takması için yeterli trafikte. Hicbirsey olmasa da olur şunu korkutup egleneyim diyor ruh hastaları .

Psikiyatri akademisyeni birinden duymuştum Türkiye'de bulunan akıl hastalarinin sadece %5 i raporlu ve bilinebilir vaziyette demisti. Trafiğe çıkınca bu gerçeği en bariz şekilde hissediyorsun . Arabanin iyi model olması , kadın sürücü olman , veya dış görüntüsü güzel bir sürücü olman manyaginin birinin sana takması için yeterli trafikte. Hicbirsey olmasa da olur şunu korkutup egleneyim diyor ruh hastaları .
Aynen öyle yapmaya çalıştı ilki,ehliyetini alacaklar böylelerinin belki akıllanirlar

Yıllardır araç kullanırım o kadar iğrenç tiplerle karşılaştım ki. Hep haddini bildiricem diye uğraştım. Ama şuan ülke öyle bir hale geldi ki. Kadın, erkek, çocuklu ve ya hamile dinlemiyorlar direk saldırıyorlar. İnsanlar canavarlaştı tabi ülkede kanun uygulanmadığı için herkes sapıttı. Artık ben buna karşılık versem düzelir mi düzelmez, o yüzden canımı sokağa atamam ve artık görmezden geliyorum istediği kadar bana bulaşmaya çalışsın. Hazmetmesi zor oluyor ama canım daha önemli. Pamuk ipliğinde yaşıyoruz malesef...
Doğru, pisliğe bulaşmayıp geçmek kendi iyiliğimize

X