Trambolin ile zayıflama

Bende bi bakayım şu dukana :)

1 gün bacak egzersizi yaptım 2 gün yürüyemedim :)) O yüzden savsakladım bu aralar bugün 1 saat yapmaya çalışıcam bakalm ne kadar yaptıgımı yazarım :)))

Bende aldım sonunda :) çok keyifli gerçekten, yürüme bandında sıkıntıdan 10 dakikayı dolduramazken trambolinde bir de müzik oldumu nasıl geçiyor 10 dakika anlaşılmıyor. Ama 15 dakikadan fazla yapamadım ilk günümde :))

Bende aldım sonunda :) çok keyifli gerçekten, yürüme bandında sıkıntıdan 10 dakikayı dolduramazken trambolinde bir de müzik oldumu nasıl geçiyor 10 dakika anlaşılmıyor. Ama 15 dakikadan fazla yapamadım ilk günümde :))

Hayırlı olsuuunn hoşgeldin aramızaaa :)) İlk günden iyi yapmışsın gerçektenn ben o kadar yapamamıştım :))

Hoş geldin süper....

Bende bi bakayım şu dukana :)

1 gün bacak egzersizi yaptım 2 gün yürüyemedim :)) O yüzden savsakladım bu aralar bugün 1 saat yapmaya çalışıcam bakalm ne kadar yaptıgımı yazarım :)))

Walla ben dukana aşığım hiç böle rqahat kilo vermemiştim.

Callan var onu denesene süper fark ediyor sırt falan. KAs uzatıyor ve sürekli yapanla acayip memnun. Bir incele istersen...

Walla ben dukana aşığım hiç böle rqahat kilo vermemiştim.

Callan var onu denesene süper fark ediyor sırt falan. KAs uzatıyor ve sürekli yapanla acayip memnun. Bir incele istersen...

Dukanda ilk hafta sürekli et mi yiyorsunuz orayı anlayamadım yaa.

Callanı indirdim ben ama çok uyuza benziyor hiç denemedim :)

Kolay iş değil. Ben daha 5 dk bile duramadım :)

Benim ki sayaçlı. Ben şimdilik sadece kaç dk olduğuyla ilgileniyorum. :)

Tabi yazıyor o sürede kaç kalori yaptığını , kaç kere zıpladığını çok eğlenceli. Ben zıplama sayısına odaklanıyorum ki her seferinde arttırayımmm[/QUOTE]

zıplamadan sonra kaç kere zıplamışsın ve kaç kalori yakmışsın bana yazar mısın?:KK16:

Canm ben DELTA 102 cm olandan aldım gayette memnunum raveli hiç bilmiyorum ama göstergeli olan da iyidir ne kadar zıpladığını ne kadar yaktığını görmüş olursun. Genelde 100 kiloya kadar taşır yazıyor ama benm çokkkkkkkk aşırı kilolu bir komşum var onu bile taşıdı bence kilo konusunda sıkıntı yok

Benimki york 127 cm çok rahat..Bebeğim ile de çıkıp zıplıyoruz..Ama sayacı yok ..Ben sayaçlı almanı tavsiye ediyorum..Sayaçlı alan arkadaşlara rica ediyorum sayaçda kaç kere zıpladıklarında kaç kalori yaktıklarını bir türlü yazamadılar..:KK43:

Bu arada 100 kg ya kadar kullanılabilir yazıyor..

hepsiburadadan delta 50" trambolin siparişi verdim.sözde 24 saat içinde kargodaydı. Bugun sipariş takibine baktığımda hala tedarik sürecinde diyor.Ayın 9unda vermiştim ben siparişimi.daha önce de oradan bi telefon almıstım yine böyle bekletmişlerdi.Bir daha hayatta oradan alısveriş yapmam!

hepsiburadadan delta 50" trambolin siparişi verdim.sözde 24 saat içinde kargodaydı. Bugun sipariş takibine baktığımda hala tedarik sürecinde diyor.Ayın 9unda vermiştim ben siparişimi.daha önce de oradan bi telefon almıstım yine böyle bekletmişlerdi.Bir daha hayatta oradan alısveriş yapmam!

Aaaa gerçekten mii :/ Bende ordan aldım bırak 24 saat içinde kargoyu 1 günde elime geçti :S

Ben sabah vermiştim öğlen kargodaydı ertesi gün elime geçmişti ilginççç

Hiç zıplayan yok muuuuu ?

Ben yine kendi kendime yaziym :KK70: Dün yaklaşık yarım saat müzikle zıpladımm insan üzerindeyken ne kdar efor sarfettiğini anlamıyo ama inip uzandığımda yanıyorum resmen :)

bugün sayaçtaki değerleri not aldım :))) Ne kadar doğru çalışıyordur bilmiyorum ama ben 1000 kere zıplamayı 14 dakikada yaptım 150 kalori oldu :)) Ama sanki sayaç bazen çifter çifter atıyor gibi geliyor bana, ben o yüzden genelde dakikaya göre zıplıyorum.

bugün sayaçtaki değerleri not aldım :))) Ne kadar doğru çalışıyordur bilmiyorum ama ben 1000 kere zıplamayı 14 dakikada yaptım 150 kalori oldu :)) Ama sanki sayaç bazen çifter çifter atıyor gibi geliyor bana, ben o yüzden genelde dakikaya göre zıplıyorum.

Allahım sonunda yazan biri oldu..:KK52: Günlerdir sorup duruyorum çok merak ediyordum..Sağol canım..:KK16:

Bu arada ben 15 dakika zıpladım..60 mekik,20 alt karın hareketi..Toplamada 80 dambıllarla kol hareketleri..Ama gün içinde böyle 3-4 kere 10-15 dakika çıkıp zıplamayı düşünüyorum..Bir haftadır iştahım çok açık..58.2 den 58.9 a hemen çıktım..Bu gün yediklerime de dikkat ettim..

Aaaa gerçekten mii :/ Bende ordan aldım bırak 24 saat içinde kargoyu 1 günde elime geçti :S

Ben sabah vermiştim öğlen kargodaydı ertesi gün elime geçmişti ilginççç

canım dün kendi kendilerine siparişimi iptal ettiler. ürün stokta yokmus.Anlamaları 5 gün sürdü demekki.şikayet ettim ben de.. Dün gitti gidiyordan Selex marka 120cmlik bir trambolin sipariş ettim.Delta bulamadım baska bi yerde. Bakalım ins kalitelidir.Hiç selex deneyen oldu mu?

canım dün kendi kendilerine siparişimi iptal ettiler. ürün stokta yokmus.Anlamaları 5 gün sürdü demekki.şikayet ettim ben de.. Dün gitti gidiyordan Selex marka 120cmlik bir trambolin sipariş ettim.Delta bulamadım baska bi yerde. Bakalım ins kalitelidir.Hiç selex deneyen oldu mu?

Umarım istediğin gibi olur canm oooh geniş geniş zıplarsınızzz :KK16: Ama sanımıyorum kalitesiz olcağını :))

Trambolin yayılmaya başladığından beri benim de zıplama isteğim artı..:KK9:

Bu gün 2000 kere zıpladım..Adım sayarı göğsüme taktım..Kendim de saydım ilk 100 tane adımsayar ile aynı çıktı..50 mekik,20 alt karın,80 de dambıllar,bir de burada düğün vardı biraz da göbek attım..İki gündür yediklerime de dikkat ediyorum..Şu 54 göreyim yeter bana..

Trambolin yayılmaya başladığından beri benim de zıplama isteğim artı..:KK9:

Bu gün 2000 kere zıpladım..Adım sayarı göğsüme taktım..Kendim de saydım ilk 100 tane adımsayar ile aynı çıktı..50 mekik,20 alt karın,80 de dambıllar,bir de burada düğün vardı biraz da göbek attım..İki gündür yediklerime de dikkat ediyorum..Şu 54 göreyim yeter bana..

Wuuuu süper zıplamışsıııın :))) Görürsün bu gidişle maşallahhh :KK16:

Bende sabah 7 de evden çık akşam 10da eve gel yaptım sınavım vardı ölüyorum yorgunluktan hiçbirşey yapamadım:KK43:((

X