Transfer sonrası 12. Gün beta hcg günü olanlar… 12 Eylül test yapanlar ?

fariasu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
107
76
27
Hanımlar değerlerden anlayanız var mı ?
Ben bilemedim. Doktorumdan haber bekliyorum.
Transfer sonrası 12. Günüm bugün beta hcg testi yaptım sonucu açıklar mısınız bana ? Teşekkür ederim. Aranızda başka yapan var mıdır 🤗

Eklentiler

• 41BE58A3-EB26-4D01-B87C-A59EFF8B964D.jpeg
    41BE58A3-EB26-4D01-B87C-A59EFF8B964D.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 1.169
Transfer sonrası 12. Günüm bugün beta hcg testi yaptım sonucu açıklar mısınız bana ? Teşekkür ederim. Aranızda başka yapan var mıdır 🤗
Bebiş geliyorum diyor 🥰 tebrikler

Maşallah

Benim de 12.gün 558 cıktı yarın tekrar kan vericem ama korkuyorum kimyasal olur diye karnım adet olacakmisim gibi belirtim yok

Benim de 12.gün 558 cıktı yarın tekrar kan vericem ama korkuyorum kimyasal olur diye karnım adet olacakmisim gibi belirtim yok
Değildir Allah’ın izniyle. O adet olacakmışsın gibi sancı bende hala var ondan sorun yapmayın

Kızlar transferin 11.gunu cuma günü 7 ekimde sağlık ocaginda kan vermiştim 264 cıktı sonuç çıkmadığı için 12.günü 8 elimde özel hastene test verdim 554 cıktı bir günlük artış için nasıl bugün sağlık ocağında tekrardan kan verdim sonuçlar hemen çıkmadığı için sağlıklı karşılaştırma yapamıyorum

Kızlar transferin 11.gunu cuma günü 7 ekimde sağlık ocaginda kan vermiştim 264 cıktı sonuç çıkmadığı için 12.günü 8 elimde özel hastene test verdim 554 cıktı bir günlük artış için nasıl bugün sağlık ocağında tekrardan kan verdim sonuçlar hemen çıkmadığı için sağlıklı karşılaştırma yapamıyorum
Güzel çıkmış sonucunuz. İnşallah daha da güzel yükselir. Tebrik ederim ☺️

X