Transfer sonrası Beta hcg yavaş ilerliyor!!! Bu değerlere yakınıyla pozitif gören var mı????

manolya2024

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2024
10
1
41
Merhaba arkadaşlar,

18 Martta 3 tane 3. gün embriyosu transfer oldum.

30 Martta beta hcg 7 ile başladık.
1 Nisan da 30
4 Nisan da 78
8 Nisan 516
11 Nisan 773
12 Nisan 946

Bu gidişatı yorumlayabilecek tecrübesi olan var mı?

Diğer grupta da cevap verdim ama yavaş ilerlemiyor yavaş olduğunu doktorunuz mu söyledi?
Cok cok tesekkur ederim 🙏ben de size cevap verdim.
78 den sonra 516 ya cok sevindik. Ama sonra 773 gelince pek iyi değil ama iğne ve ilaçlara devam dedi. Ben de dış gebelik mi acaba diye tedirgin oldum.
Dün 773 bugün 946. Bayrama denk geldiği için doktoru göremiyorum, tedirginim.

Cok cok tesekkur ederim 🙏ben de size cevap verdim.
78 den sonra 516 ya cok sevindik. Ama sonra 773 gelince pek iyi değil ama iğne ve ilaçlara devam dedi. Ben de dış gebelik mi acaba diye tedirgin oldum.
Dün 773 bugün 946. Bayrama denk geldiği için doktoru göremiyorum, tedirginim.
Bende de gruptaki diğerlerine göre çok düşük başlamıştı sonra da tam ikiye katlamadı zor bir süreç ama çok şükür şimdi her şey yolunda umarım senin bebeğinde sağlıklıdır annesi stres yapma lütfen 🤍 bugün 950ye geldiyseniz 4 güne filan vajinal ultrasonla keseyi görebilirsiniz benim doktorum beta 5 binlere gelince keseye baktı ama şüphen varsa dediğim gibi 3 4 gün sonraya randevu alıp baktırabilirsin

Sonuçlarınızda bir sıkıntı yok. Kendinizi üzmeyin bence artık. Anın tadını çıkarın. Benim doktorum toplamda 2 kan testi istedi gerisini istemedi. İkisi tutarlı olunca gerek görmedi. Siz çok test yaptırmışsınız, arada çok küçük dalgalanmalar dikkate alınmaz diye biliyorum, yine de doktorunuz bilir.

Sonuçlarınızda bir sıkıntı yok. Kendinizi üzmeyin bence artık. Anın tadını çıkarın. Benim doktorum toplamda 2 kan testi istedi gerisini istemedi. İkisi tutarlı olunca gerek görmedi. Siz çok test yaptırmışsınız, arada çok küçük dalgalanmalar dikkate alınmaz diye biliyorum, yine de doktorunuz bilir.
Çok teşekkür ederim, moral verdiniz. Dr um ilk günden beri beni çok. Hala da bir umut ışığı görüp süreci daha huzurlu geçirmek için gözünün içine bakıyorum ama yok!!

Yaa ne tatlısınız. Umarım dediğiniz gibi olur. Randevum yarın 12 de umarım dış gebelik değildir. Benim için güzel dileklerinizi, dualarınızı yollayın 🙏♥️

Merhaba ben tüp bebek gebesi değilim ama görünce yazmak istedim. Bir kere şöyle bir yanlış anlaşılma mevcut. 2 günde 1 %100 artis zorunlu degil. %60 civari kurtarir. 3 gunde bir %100 olmasini isteriz. Aynı yerde ve ayni saatte verilmesi önemli.
Benim hep %60-70 ile seyretti. Hatta bu nedenle ve kesenin geç görünmesi nedeniyle diş gebelikten hastanede yattım. Çok şükür bebeğim kendini gösterdi şuan 26. Haftasında sağlıklı bir gebeliğim var çok şükür.
Panik olmayın.

Merhaba ben tüm bebek gebesi değilim ama görünce yazmak istedim. Bir kere şöyle bir yanlış anlaşılma mevcut. 2 günde 1 %100 artis zorunlu degil. %60 civari kurtarir. 3 gunde bir %100 olmasini isteriz. Aynı yerde ve ayni saatte verilmesi önemli.
Benim hep %60-70 ile seyretti. 26. Haftasında sağlıklı bir gebeliğim var çok şükür.
Çok teşekkür ederim yorumunuza.. Sizin adınıza çok sevindim. Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi.

Dün ve bugün aynı hastanede aynı saatte verdim. Ama normalde dr umun çalıştığı laboratuvarda veriyordum, bayram dolayısıyla yer değiştirmek zorunda kaldım. 516 dan 2 gün sonra sanırım en düşük 850ler bekliyordu doktorum. Ben de bugün dayanamayıp kendim tekrar yaptırdım. Ne beklediğini de bilemediğim için böyle kendi derdimle, stresimle kaldım tek başıma.
Sizin söylediğinize göre 3 günde %60-70 civarı artışı yakalamış oluyoruz.
Bakalım yarın sizlere yazarım.
Çok teşekkür ederim destekleriniz için. 🙏♥️

Çok teşekkür ederim yorumunuza.. Sizin adınıza çok sevindim. Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi.

Dün ve bugün aynı hastanede aynı saatte verdim. Ama normalde dr umun çalıştığı laboratuvarda veriyordum, bayram dolayısıyla yer değiştirmek zorunda kaldım. 516 dan 2 gün sonra sanırım en düşük 850ler bekliyordu doktorum. Ben de bugün dayanamayıp kendim tekrar yaptırdım. Ne beklediğini de bilemediğim için böyle kendi derdimle, stresimle kaldım tek başıma.
Sizin söylediğinize göre 3 günde %60-70 civarı artışı yakalamış oluyoruz.
Bakalım yarın sizlere yazarım.
Çok teşekkür ederim destekleriniz için. 🙏♥️
Pardon yanlış anlamış ve yazmışım. 3 günde bir yüzde yüz demişsiniz benim altında kalmış oluyor o zaman. 516 dan bin küsür olması gerekiyordu o halde ama benim 946 oldu.
Benim tedirginliğim dış gebelik yada düşük olması yoksa geriden gitmekte bir tehlike yoksa zaten sorun değil.

Yaa ne tatlısınız. Umarım dediğiniz gibi olur. Randevum yarın 12 de umarım dış gebelik değildir. Benim için güzel dileklerinizi, dualarınızı yollayın 🙏♥️
Dualarımız seninle kuzum hayırlısıyla minnağın seninle olacak 💕 nefret ediyorum böyle doktorlardan. Ruh emici tipli insan resmen. Üslubunu bilip düzgün konuşsana

X