Transfer sonrası ayaklarım buz gibi

Merhabalar arkadaşlar tüp bebek transferi sonrası 6. Günüm bugün ayaklarım 2.günden beri buz gibi ve adet olucakmışım gibi belirtilerim var acaba benim gibi hisseden oldumu
Transferiniz hayırlı olsun inş pozitif alırsınız.. benimde transfer sonrası öyle olmuştu üşüyodum pozitif gördüm fakat düşük yaptım 😔

Bugün 7. Gnüm ayak üşümesi hacinde baska bir beşirtim yok korkuyorum sizin belirtileriniz nelerdi acaba

Bugün 7. Gnüm ayak üşümesi hacinde baska bir beşirtim yok korkuyorum sizin belirtileriniz nelerdi acaba
Benim yarın kan testi verceğim 17 ocakta transfer oldum bende de aynı şey yaşadım inşallah yarın pozitif çıkar 9. Günümde evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı inşallah kanda pozitif çıkar sonucu sizinle paylaşacağım

İnşallah pozitif tir güzel haberlerinizi bizimle paylaşın dua edicem sizin için

Benim yarın kan testi verceğim 17 ocakta transfer oldum bende de aynı şey yaşadım inşallah yarın pozitif çıkar 9. Günümde evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı inşallah kanda pozitif çıkar sonucu sizinle paylaşacağım
Sonucunuz ne oldu bende 25 inde ikinci transferimi oldum ilki 3 ay önce negatif olmuştu :KK43: ayaklarım çok üşüyor kış ayı diye mi acaba

X