Transfer sonrası uzun yolculuk yapan var mııı

smaicin

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2023
142
68
29
Kızlar transfer sonrası kaç saate kadar yolculuk yaptınız lütfen yardımcı olur musunuzz?? 22 şubatta transferim var yaklaşık 3 saatlik yolumuz var ama yavaş gitmemiz gerektiği için 4 saate kadar çıkabilir sizce otel de mi kalalım yoksa yolculuk yapalımmı? Özel aracımızla yapacağız ve dümdüz yol pek sarsıntılı sorunlu bi yol değil ama sonıçta trafik hali işte çok kararsızımm 🫠

Merhaba canım bende 3 saatlik yol yaptım çok şükür bisey olmadi doktorum sorun olmaz dedi ister on koltuğu biraz yartir ister arkaya yat nasıl rahat edersen

Benim 6 saatti yolum doktorum 2 gün mutlaka dinlen öyle yola çık demişti bizde kayinvalidede kaldık 3 saat 5 saat riske atmayın derim ya apart ya da otelde 2 gün konaklayin dinlenin derim

Ben transferden birkaç gün sonra doktoruma danışarak İstanbul Dan Amasya’ya gitmiştim çok şükür sıkıntı olmadı

Benim 6 saatti yolum doktorum 2 gün mutlaka dinlen öyle yola çık demişti bizde kayinvalidede kaldık 3 saat 5 saat riske atmayın derim ya apart ya da otelde 2 gün konaklayin dinlenin derim
Anladım canım. Doktorum yolculuk yapabilirsin dedi aslında ama yine de bi sormak istedim tecrübesi olan arkadaşlara teşekkür ederim 🌸

Merhaba ben de transfer sonrası bir saat hastanede dinlendikten sonra 2 saat yol gittim. Zaten normal hayatına devam edebilirsin dediler. Yine de arkada uzanarak gittim, iki gün evde dinlendim. Sonrasında işe başladım, her gün servisle bir saat yol gittim, bir saat yol geldim. Servisle olduğu için çok da konforlu gitmedim. Çok şükür bir problem olmadı

X