Transfer sonrası yapilacaklar

incisuyum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2023
30
42
Merhabalar size transfer sonrası yaptigim şeylerden bahsetmek istiyorum.cok araştırdım bir liste yaptım ve kendimde ona göre hareket ettim
1.Öncelikle ilk üç gün yattım dinlendim asla kendimi yormadim yemek dahi yapmadim
2.ilk 5gun bir ananas aldım ve beşe böldüm her gün bir dilim ondan yedim
3.her gün akşam bir bardak portakal suyu ve bir havuç suyu içtim.havuc tutunmayı sağlıyor
4.2.5-3lt su içtim
5.hergun bir avakado nün yarısını tükettim
6.hic yumurta sevmeyen ben kahvaltı da bir yumurta sarısı yedim
7.beyaz ekmek tuketmedim.tatli yemedim
8.cay kahve asla içmedim
9.rahmin florası düzelsin yararli bakteriler çoğalsın ve kabız olmayim diye hergun bir bardak kefir tükettim
10.en önemlisi her gün bir avuç çiğ kabak çekirdeği tükettim
11.her sabah aç karna bir kaşık zeytinyağı tükettim
Bir liste yaptım ve bu şekilde dolabima astım unutmamak için.ilaclarimi saati saatine kullandim
Ve bunları yaparken büyük bir mutlulukla yaptım.bir geri sayım yaptım kendimce hergun sildim onu yavruma yaklasmak için bir geri sayım planı yaptim.yaklastikca buda heyecan yapıyor güzel oluyor.
Umarım faydalı olurum

Merhabalar size transfer sonrası yaptigim şeylerden bahsetmek istiyorum.cok araştırdım bir liste yaptım ve kendimde ona göre hareket ettim
1.Öncelikle ilk üç gün yattım dinlendim asla kendimi yormadim yemek dahi yapmadim
2.ilk 5gun bir ananas aldım ve beşe böldüm her gün bir dilim ondan yedim
3.her gün akşam bir bardak portakal suyu ve bir havuç suyu içtim.havuc tutunmayı sağlıyor
4.2.5-3lt su içtim
5.hergun bir avakado nün yarısını tükettim
6.hic yumurta sevmeyen ben kahvaltı da bir yumurta sarısı yedim
7.beyaz ekmek tuketmedim.tatli yemedim
8.cay kahve asla içmedim
9.rahmin florası düzelsin yararli bakteriler çoğalsın ve kabız olmayim diye hergun bir bardak kefir tükettim
10.en önemlisi her gün bir avuç çiğ kabak çekirdeği tükettim
11.her sabah aç karna bir kaşık zeytinyağı tükettim
Bir liste yaptım ve bu şekilde dolabima astım unutmamak için.ilaclarimi saati saatine kullandim
Ve bunları yaparken büyük bir mutlulukla yaptım.bir geri sayım yaptım kendimce hergun sildim onu yavruma yaklasmak için bir geri sayım planı yaptim.yaklastikca buda heyecan yapıyor güzel oluyor.
Umarım faydalı olurum
Sonuc bellı oldumu canım

Geçmiş olsun sağlıkla alın kucağınıza

Kahvaltıda çay yerine içtiniz
Ananasi 5'e böldünüz ama geri kalanı nasıl muhafaza ettiniz?
Yarım avakado ben de yedim ama yarımı cam saklama kabına koydum ama içi kararmıştı sonra çöpe attim
Havuç suyu adet söktürücü diye okudum bu sitede.
Kefir hangi marka aldınız SEK markasının mi
Teşekkür ederim

Yarım avakado ben de yedim ama yarımı cam saklama kabına koydum ama içi kararmıştı sonra çöpe attim
Teşekkür ederim
Canım ananası 5 e bölüp tabaga koy strecle uzerını herhun 1 dılım tuket.
Yarım avakado da diğer yedıgın avakadonın kabugunu yarımın uzerıne kapatıp strcle ve acık bıryerde bekletkı kararmasın dolaba koyacaksanda ters sekılde hafıf su dolu kabın ıcıne koy kararmasın.
Kefir olarak altınkılıc en ıyısı

Canım ananası 5 e bölüp tabaga koy strecle uzerını herhun 1 dılım tuket.
Yarım avakado da diğer yedıgın avakadonın kabugunu yarımın uzerıne kapatıp strcle ve acık bıryerde bekletkı kararmasın dolaba koyacaksanda ters sekılde hafıf su dolu kabın ıcıne koy kararmasın.
Kefir olarak altınkılıc en ıyısı
Teşekkür ederim ❤️❤️❤️

Teşekkür ederim
Çay yerine portakal suyu içtim çay çok içmemeye gayret gösterdim.avakado kararması normal yiyebilirsiniz sonuçta hava ile temas etmiş oluyor.bes e böldüm buzdolabına cam saklama kabında muhafaza ettim.transferden sonra beş gün boyunca sadece havuç suyu içiyorsunuz tutunmayı sağlıyor
Kefir i de altinkilic marka aldım çünkü sadece onda helal damgası var

Çay yerine portakal suyu içtim çay çok içmemeye gayret gösterdim.avakado kararması normal yiyebilirsiniz sonuçta hava ile temas etmiş oluyor.bes e böldüm buzdolabına cam saklama kabında muhafaza ettim.transferden sonra beş gün boyunca sadece havuç suyu içiyorsunuz tutunmayı sağlıyor
Kefir i de altinkilic marka aldım çünkü sadece onda helal damgası var
MasAllah 🧿🧿🧿🧿

X