Transfer sonrası 🍀🍀🍀

Umudunyolu24

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
615
347
25
Kızlar selamm ✨ ilk tüp bebek deneyimim bugün transferimin 3. Günü. Dün kasık ağrılarım daha çoktu bugün az var bel ağrısı daha çok tabi ilaçların etkisi de var. 5. Gün embriyosu 5aa kalitede embriyom transfer edildi. Kaçıncı gün idrar testi yaptınız, herkeste belirti oluyor mu? Kaçıncı gün hissedilmeli belirtiler 💞💞💞⛅⛅⛅🤲🏻🤲🏻

Kızlar selamm ✨ ilk tüp bebek deneyimim bugün transferimin 3. Günü. Dün kasık ağrılarım daha çoktu bugün az var bel ağrısı daha çok tabi ilaçların etkisi de var. 5. Gün embriyosu 5aa kalitede embriyom transfer edildi. Kaçıncı gün idrar testi yaptınız, herkeste belirti oluyor mu? Kaçıncı gün hissedilmeli belirtiler 💞💞💞⛅⛅⛅🤲🏻🤲🏻
Merhaba sağlıkla tutunsun inşallah ♥️
Benim 7. Gün sadece sol bacağımda sızlama olmustu başka hiç belirtim yoktu

İyi akşamlar 2020 yılında ilk tüp bebek transferinde 5.gün 5aa kalitede transfer sonrası 5.gün idrar testinde çıkmıştı şimdi dün tekrar kalan dondurulmuş embriyo transferim gerçekleşti çok sabırsızım

İyi akşamlar 2020 yılında ilk tüp bebek transferinde 5.gün 5aa kalitede transfer sonrası 5.gün idrar testinde çıkmıştı şimdi dün tekrar kalan dondurulmuş embriyo transferim gerçekleşti çok sabırsızım
İyi akşamlar inşallah ikimizin de pozitif olur 💞🤲🏻

Ben de internetten test aldım ama ptt kargoya verilmiş 1 haftaya anca gelir 😂 yoksa dayanamayıp yapardım transfer dahil 3. Günüm bugün. Normal kaset testte çıkar mı acaba
7. Gün daha garanti oluyor bence transfer günü hariç 7. Gün yapın

Eklentiler

• IMG_20240109_132308.jpg
    IMG_20240109_132308.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 319
Ben 5.gün yaptım siz yapmayın tabii doktorunuz ne dediyse onu yapın, ben hiç belirti hissetmedim, inşallah sonuç istediğiniz gibi olur 🙏🌸

Ben 5.gün yaptım siz yapmayın tabii doktorunuz ne dediyse onu yapın, ben hiç belirti hissetmedim, inşallah sonuç istediğiniz gibi olur 🙏🌸
Teşekkür ederim amin inşallah 🤲🏻 dün 7. Günümdü yaptım hayalet çizgi çıktı yakınlaştırınca daha net

Eklentiler

• IMG_20240109_132308.jpg
    IMG_20240109_132308.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 314
X