Transfer sonrası 🍀🍀🍀

Öyle mi dersiniz üzüldüm biraz
Orası ayrı bir tablo bence. Sizin değeriniz için değil negatif yazısı bence. Sevinin. Hiç içinize sinmezse bir erken gebelik testi alın. Ya da ertesi gün başka bir test verin. Ya da doktorunuza atın sonucu içiniz rahat etsin ama bence tutunmuş bebeğiniz :)

Orası ayrı bir tablo bence. Sizin değeriniz için değil negatif yazısı bence. Sevinin. Hiç içinize sinmezse bir erken gebelik testi alın. Ya da ertesi gün başka bir test verin. Ya da doktorunuza atın sonucu içiniz rahat etsin ama bence tutunmuş bebeğiniz :)
Doktor kızar belki 10mgün olmadan test yaptım diye

Kızlar benimde embriyolar maalesef 5. Güne gidemedi ancak 3. Günde 3 tane 1. Kalite embriyom var şubat sonunda 1 tane transfer olucam. Yaşım 29 çikolata kist haricinde ne rahimde ne tüplerde ne de hormonlarda bir sıkıntım yok. Acaba tutunma ihtimali var mıdır? 5. Güne gitmediği için tutunmaz diye korkmalı mıyım?

Kızlarr belirtileriniz devam ediyor muu… benim transfer sonrası 3 4gün kasıklarda batmalar oldu, sonra gecti… şimdi 7 günüm bugun çok hafif kasık ağrılarım oldu… Tuvalete gitim zaman kasık batmalarımm hep oldu… benim gibi olan var mı, göğüslerimde belirti varla yok gibi…

Kızlarr belirtileriniz devam ediyor muu… benim transfer sonrası 3 4gün kasıklarda batmalar oldu, sonra gecti… şimdi 7 günüm bugun çok hafif kasık ağrılarım oldu… Tuvalete gitim zaman kasık batmalarımm hep oldu… benim gibi olan var mı, göğüslerimde belirti varla yok gibi…
Test yaptınız mı acaba benim de böyle ilk günler batma oldu şuan hafifledi sanki 5. Gün transferin

X