Transfer sonrası

Mesela benim doktorum bana 2 gün yatmamı istedi çok da hareketsiz kalmak imkansız gibi sizler nasıl yaptınız bu konuda

Mesela benim doktorum bana 2 gün yatmamı istedi çok da hareketsiz kalmak imkansız gibi sizler nasıl yaptınız bu konuda
Ben onceki transferlerimde yattim negatif oldu son transferimde yatmadim hatta transfer sonrasi hemen wc gittim. Eve gelincede yatmadim 4. Gun market alisverisi yaptim kendim taşıdım falan gezmelere gittim evdede pek durmadim tuttu. Sanirim kafamdan attigim için oldu. Eee bide nasip oldu sukur ki

Benim de ilk transferimde full 10 gün yattım artık heryerim ağrıdı her hareketimde acaba bişey olmuş mudur diye sorguluyordum hep kafamdaydı. Tutmadı.. 2. Transferde yine dinlendim tabi ama bu sefer 5-6 gün sonra markete gidip geldim, dışarda yemek yedim geldim hafif hareketlendim (abartmadan) biraz kafamı dağıttım aslında. Bu defa tuttu çok şükür. Aslında hepsi bahane yatanların da tutuyor sürekli hareket edenlerin de nasipte varsa hepsi bahane aslında 🙏🏻 İnşallah pozitif sonuç alırsın hayırlısıyla 🌸

X