transferden sonra neler yaşadınız benim zor geçiyor

ayxixxsxxixxgxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
244
9
45
arkadaşlar bu gün trasferimin 4 . günü gün aşırı iki ampul progestron oluyorum crinone jel sıkıyorum bide antibiyotikler var bugün bitecek ama karnım da müthiş bi şişlik kabızlık olacağını biliyordum ama çok sancılı oluyor dün akşam hiç birşey yokken gözlerim karardı karıncalaştı yarım saat sonra sol elim uyuştu 10 /15 dakika kendine geldi tansiyonumu ölçük 12/9 kalp 98 yarım saat sonra 13/10 kalp 105 ensonda 11/6 çıktı kalp gene 100 bi anormallik var yani 1 saat içinde değişti durdu ben iğneden olabileceğini düşündüm sizde böyle şeylerle karşılaştınızmı birazdan hastaneyi arayıp onlarada sorucam ama sizin görüşlerinizde önemli benim için

arkadaşlar bu gün trasferimin 4 . günü gün aşırı iki ampul progestron oluyorum crinone jel sıkıyorum bide antibiyotikler var bugün bitecek ama karnım da müthiş bi şişlik kabızlık olacağını biliyordum ama çok sancılı oluyor dün akşam hiç birşey yokken gözlerim karardı karıncalaştı yarım saat sonra sol elim uyuştu 10 /15 dakika kendine geldi tansiyonumu ölçük 12/9 kalp 98 yarım saat sonra 13/10 kalp 105 ensonda 11/6 çıktı kalp gene 100 bi anormallik var yani 1 saat içinde değişti durdu ben iğneden olabileceğini düşündüm sizde böyle şeylerle karşılaştınızmı birazdan hastaneyi arayıp onlarada sorucam ama sizin görüşlerinizde önemli benim için

canım o göz kararması progestan dan oluyormuş tansiyonda ona bağlı
benim tansiyonum 6/3 lere kadar düşüyordu
dr. olabileceğini söylemişti

merhaba bendede şişlik olmuştu karnım sanki altı aylık gebe gibi büyümüştü bende protein eksikliği çıktı baya bi serum falan yedim sizi umutlandırmak istemem ama hamile olabilirsin genelde tüp bebek tutarsa yaşanırmış bu tür şikayetler doktorum öyle sylemişti bana bu arada bende dokuz aylık hamileyim tüp bebek benimkide

arkadaşlar bu gün trasferimin 4 . günü gün aşırı iki ampul progestron oluyorum crinone jel sıkıyorum bide antibiyotikler var bugün bitecek ama karnım da müthiş bi şişlik kabızlık olacağını biliyordum ama çok sancılı oluyor dün akşam hiç birşey yokken gözlerim karardı karıncalaştı yarım saat sonra sol elim uyuştu 10 /15 dakika kendine geldi tansiyonumu ölçük 12/9 kalp 98 yarım saat sonra 13/10 kalp 105 ensonda 11/6 çıktı kalp gene 100 bi anormallik var yani 1 saat içinde değişti durdu ben iğneden olabileceğini düşündüm sizde böyle şeylerle karşılaştınızmı birazdan hastaneyi arayıp onlarada sorucam ama sizin görüşlerinizde önemli benim için[/QUOTE
Kullanılan iğnenin etkisi ile bendede tansiyon düşüklüğü oldu, kafanı fazla takma bunlar normal, hamileliğin var galiba, bende de tuttuğunda bu belirtiler oldu, ama kabız olmasan iyi olur, çorba sulu gıdalar yemelisin, ayrıca bol bol harnup pekmezi iç canım, Allah yardımcın olsun:teytey::teytey:

merhaba bendede şişlik olmuştu karnım sanki altı aylık gebe gibi büyümüştü bende protein eksikliği çıktı baya bi serum falan yedim sizi umutlandırmak istemem ama hamile olabilirsin genelde tüp bebek tutarsa yaşanırmış bu tür şikayetler doktorum öyle sylemişti bana bu arada bende dokuz aylık hamileyim tüp bebek benimkide
canim ben bu konuda bir yorum yapamayacam bende tup bebege 10 gn sonra star veriyorum allah kismet ederse yanliz benim merak ettigim ikizlerde dusukluk riski cok oluyo senin peki tekmi oluyo bebis merak ettim hayirli dogumlar sana

evet benimki tek oğlum olacak inşallah bende düşük riski yaşadım dördüncü ayımda kanamalarım başladı yatarak geçirdim hamileliğimi şimdi riskli haftaları atlattığım için artık dolaşıyorum yani sadece ikiz gebelikte olmuyor bu tür riskler ama ikizlerin daha erken doğduğunu okumştum bi yerde Allah yardımcın olsun inşallah sende güzel haberi alırsın

kızlar çok sağ olun moral verdiniz bana daha okurken ağlamaya başladım gebelik belirtileri olabilir dediğiniz için inşallah öyledir akşam yaşadıklarımdan sonra ALLAHIM inşallah ilk ve son deneyişimdir bi daha aynı sıkıntıları yaşatma dedim inşallah RABBİM HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERİR

benim transferimin 4. günü bebek kaçıncı gün tutunur mera ediyorum[/QU

ynı bnde çok merk ediyoru bu gün 7. gün neolk acaba ben iç yatmaım ürekli bişiler ypım doktorum bana hiç yat demedi ama burda herkes o kdr çok dikkat etmiş ağır falan kaldırmdm ama çok da yatmadım vallaa o kadar tedirginleştim ki ilk denemem bu inşallah hrşey olunda gider hyırlı habrler alıız inşallah....

X