Transferin 5. Günü gebelik testi yapıp negatifi gören sonradan kanda pozitif sonuc alan var mı

12. Gun negatif gordum ben kanda pozitifti hatira diye test aldikk yaptik negatif cikti... niye bu kadar erken test yapiyosunuz anlamiyorum ya.
Oncelikle cevabınız icin teşekkür ederim,fakat herkesin bireysel surecleri vardir ve sizin kadar sabırlı olmayabilir insan bir kac defa bu sureci yaşayınca artik sabır suresi kisalabiliyor o sebeple erken test yapmak istemis olabilirim, cevabınız da biraz sert bir uslup sezdigim icin anlamanız için bu aciklamayi yapmak istedim :)

Oncelikle cevabınız icin teşekkür ederim,fakat herkesin bireysel surecleri vardir ve sizin kadar sabırlı olmayabilir insan bir kac defa bu sureci yaşayınca artik sabır suresi kisalabiliyor o sebeple erken test yapmak istemis olabilirim, cevabınız da biraz sert bir uslup sezdigim icin anlamanız için bu aciklamayi yapmak istedim :)
Emin olun 14 sene boyunca bu sureci defalarca yaşadım demissiniz ya bir kac defa yasayinca diye 14 sene ugrastim ben o sureclerin ne olduğunu neler yaşandığını gayet iyi bilirim... belkide iyi bildigimdendi sabrım 🤗
Erken yapilan testlerin sonu hüsran oluyor. Doktorlarin bi bildigi varki bize sure veriyorlar. Doktoru neden dinlemiyorlar anlamiyorum🤗 eger ben 12. Gun once kan vermeye değilde önce o testi yapsaydım yaşayacagım üzüntüyü tahmin bile edemezdim. O yuzden erken test yapmayin var doktorun bi bildigi süre veriyor. InsaAllah sonucunuz pozitif oluR sonucunuz🌹

Candan haklı bence canim. İnan şu süreçte hepimiz sabirsisiz hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz sürekli aklımız orda tuttu mu tuttu mu diye. Ama erken yapınca çıkmıyor ve psikolojik olarak kötüye odaklanınca bebek etkileniyor o yüzden sabir

Arkadaslar transferin 1. Gününu saymazsak bugun 5. Guntest yaptim negatif sonradan pozitif şansı olur mu
Merhaba bende 5, gün test yaptım negatif gördüm sonra kan verdim kan beta değerim 1,20 çıktı doktorumu aradım çok erken belki geç tutunma olabilir dedi bende bekliyorum merakla ama sana önerim kan vermek gibi bir hataya düşme pişmanım kan verdiğim için şuanda yok gibi tribe girdim yapsam stres olmazdım

Ayrica uslubum sert degildi sadece neden bu kdr erken test yapiliyor anlamiyorum cidden anlamiyorum. Ne zaman kana karisicak ne zaman idrara karisicak. Zaten yerlesme tamamen 3. Gun gibi oluyo diye okumustum. Yerlesicek kana karisicak idrara karisicak. Sonucunuz 12. Gun pozitif olucak ama kendinizi bu strese soktunuz yanlis anlamayin sert degilim sadece uzuluyorum cunku neler yasandigini gayet iyi biliyorum.

Arkadaslar transferin 1. Gününu saymazsak bugun 5. Guntest yaptim negatif sonradan pozitif şansı olur mu
Herkes size çok erken olduğunu yazacak, siz de biliyorsunuz aslında erken olduğunu. Çok iyi anlıyorum sabırsızlığınızı ama gerçekten erken.Hiç o negatifi görmemiş, hiç test yapmamış gibi beklemeye devam edin.
İnşallah siz de gününüz geldiğinde pozitifi görüp daha sonra erken test yapanlara kendilerini boş yere strese soktukları için kızıcaksınız😊

Candan haklı bence canim. İnan şu süreçte hepimiz sabirsisiz hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz sürekli aklımız orda tuttu mu tuttu mu diye. Ama erken yapınca çıkmıyor ve psikolojik olarak kötüye odaklanınca bebek etkileniyor o yüzden sabir
Biz kadinlar, bedeninin her noktasi bu stresten cok etkileniyor. Stres olunca adet duzenimiz bile bozulur bizim. Oyle hassas yaradılışımız. Rabbim kimseye aratmasin insaAllah bekleyen herkes pozitif sonuc alır.

dondurulmuş 5.gün embriyom transfer tarihi 25/03/2024 bende 29/03/2024 tarihinden dayanamadım evde idrar testi yaptım negatifi görünce o merakla hastaneye gittim beta hcg kan verdim değer 1,20 çıktı doktor test gününde tekrar yap dedi erken daha dedi ve olumlu olumsuz birşey söylemedi çok tedirginim ve pişmanım erken hareket ettiğim için benim gibi olup gebe olan varmı?

dondurulmuş 5.gün embriyom transfer tarihi 25/03/2024 bende 29/03/2024 tarihinden dayanamadım evde idrar testi yaptım negatifi görünce o merakla hastaneye gittim beta hcg kan verdim değer 1,20 çıktı doktor test gününde tekrar yap dedi erken daha dedi ve olumlu olumsuz birşey söylemedi çok tedirginim ve pişmanım erken hareket ettiğim için benim gibi olup gebe olan varmı?
Çok erken canım o kadar erken çıksa doktor 12 gün bekletmez bence. Boşuna ilaç kullanmayın der 3-4 güne belli oluyor der. Erkenden belli olmuyor ki 12 gün sonraya veriyorlar en az 10 gün bekle hiç kafana takma çıkmayacağı belli o tarihte

Ben 21 Mart'ta oldum hala çıkmaz diye korkudan vermiyorum kan testi filan. Ama çok merak ediyorum sırf kötü dusunmeyeyim diye gitmedim

Haklisi
Çok erken canım o kadar erken çıksa doktor 12 gün bekletmez bence. Boşuna ilaç kullanmayın der 3-4 güne belli oluyor der. Erkenden belli olmuyor ki 12 gün sonraya veriyorlar en az 10 gün bekle hiç kafana takma çıkmayacağı belli o tarihte
Ne
Haklısın gerçekten benim sabirsizligim dan ama insanlarda yanıltıyor bir yakınım 5, gün gittim 28 çıktı betam diyince dayanamadim

Yaaa ne güzel bide b kalite iyi değil diyorlar. Benimde 4 BC kalitesiz diyorlar ama 3 tutunmuş bak herşey nasip işte
Kesinlikle kalite isine takilma canim nasip gerçekten. Hem embriyologlar kalitesiz embriyoyu transfere uygun gormez. Gebelik vadeden embriyolari uygun goruyolar.

X