Şampuan ve Saç Kremleri Tresan Isırgan Otlu Şampuan

Feminatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2018
68
15
Bugün eczaneden Tresan Isırgan Otlu Şampuan aldım kızlar. Amacım saçlarımı gürleştirmek ve uzatmak. Bu yüzden içeriğinde en az kimyasal barındıran şampuanlara yöneliyorum. Bu şampuanı da bir youtube kanalında görmüştüm. Pek bir methediyorlardı. İlk yıkamada pek bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Ama bilemiyorum... Kullanan arkadaşlar yorumlarınız nelerdir, memnun kaldınız mı ? :emir_bebek:

Tresan dan memnun olan da var şikayet eden de çok. Hangi marka olursa olsun ben bı şampuanın saç çıkaracağına inanmıyorum. Saç çıkarmak istiyorsanız sarımsak kullan ama onun bile şampuanı yetersiz kalıyor. Direk saç derine uygulaman gerekiyor.

Tresan şampuanı 2008 yıllarında çok kullandım. O zamanlar saçlarımı güzel yapıyordu dökmüyordu ve çöm güzel kabartıyordu hacimli yapıyord.
Bu sene bi tane alayım dedim 1 kere kullandım çöpe attım nasıl yağlandı saçım bir döküldü anlatamam.
Nolmuş bu şampuana dedim.
Ayrıca sarımsak herkeste saç çıkarıyor ama bnm saçımı inceltiyor ve felaket döküyor neden ki acaba ???

Bitkisel sampuan kullanmak istiorsan marka veriliyomu bilmiorum ama ben bi kac senedir farmasinin sarimsakli sampuanini kullaniyorum cok gürlesti saclarim
Bu farmasinin sarımsaklı şampuanını övüyorlar bayrağı..
Annem farmasinden keratin şampuan ve krem almıştı. Normalde şampuan beğenmememzlik etmez kullanırdı yani ama bunu direk çöpe attı hem dökmüş yolun gibi yaptı içimde nerede keratin bunun diyordu hem şişesi falan çok dandikti yani

Bu farmasinin sarımsaklı şampuanını övüyorlar bayrağı..
Annem farmasinden keratin şampuan ve krem almıştı. Normalde şampuan beğenmememzlik etmez kullanırdı yani ama bunu direk çöpe attı hem dökmüş yolun gibi yaptı içimde nerede keratin bunun diyordu hem şişesi falan çok dandikti yani
Onu bilmiyorum valla.aslinda bende önyargiliydim böyle üyelikli urünlere ama bi deneyim dedim cok begendim.tabi herkese yaricak diye bisey yok.

Nasıl bişey ki mayonez maskesi..
Yapınca etkilerini haber et kuzum..
Şimdi hangi şampıanı kullanıyorsun ?
Bana da birisi önermişti. Marketten aldığın bildiğimiz mayonezi yumurta sarısıyla karıştırıp sürüyorsun canım. Yalnız havayla temas ettikçe kurumaya başlıyor. Sen en iyisi streç film gibi bir şeyle sar. Ben urban care kullanıyorum bu arada :)

Az önce saçlarımı yıkadım, dökülmelerim baya azalmıştı. Tabi bu ilk kullanımım, uzun vadedeki etkilerini bilemiyorum. Ama ben bir deneyin derim :)
Nasıl yaptın canım maskeyi ??
Mayonez çok yağlı değil mi arındı mı saçından..
Biraz önce bende duş aldım elidor sürdüm ilk hiç elime saç gelmedi arkasından blendax ı bii sürdüm büssürü saçım geldi elime canım sıkıldı.
Bu 2 oluyor atsam mı napsam ben bu şampuanı ya

Nasıl yaptın canım maskeyi ??
Mayonez çok yağlı değil mi arındı mı saçından..
Biraz önce bende duş aldım elidor sürdüm ilk hiç elime saç gelmedi arkasından blendax ı bii sürdüm büssürü saçım geldi elime canım sıkıldı.
Bu 2 oluyor atsam mı napsam ben bu şampuanı ya
Kesinlikle at hiç düşünme, kimyasal içeriği az olan bir şampuan kullanmaya başla. Mayonez arındı tatlım iki kez şampuanladım ama yumurta kokusu biraz kaldı.

Kesinlikle at hiç düşünme, kimyasal içeriği az olan bir şampuan kullanmaya başla. Mayonez arındı tatlım iki kez şampuanladım ama yumurta kokusu biraz kaldı.
Ay sevindim senin adına canım:21:
Maske işe yarıyor süper.
Vallahi bu blendaxmıdır nedir resmen deterjan kokuyor..
Saçı güzel yapıyor ama tutam tutam da döküyor nasıl iş anlamdım :KK1:
Bnde bir ara yumurta zeytin yağı maskesi kullanmıştım yumurtaya kokusu kalıyor biraz saçta ama canlı da yapıyor saçı..
Son durulama suyuna az elma sirkesi katıp durula saçını istersen canım.
Saç kremi kullanmıyorsan eğer

bende tresanın artı bi etkisi olmadı fakat tresanı bırkıp farklı bi şampuanla yıkadığımda çok dökülme oluyordu yıllarca denedim şimdi mis gibi sabun kullanıyorum :KK16:

Ay sevindim senin adına canım:21:
Maske işe yarıyor süper.
Vallahi bu blendaxmıdır nedir resmen deterjan kokuyor..
Saçı güzel yapıyor ama tutam tutam da döküyor nasıl iş anlamdım :KK1:
Bnde bir ara yumurta zeytin yağı maskesi kullanmıştım yumurtaya kokusu kalıyor biraz saçta ama canlı da yapıyor saçı..
Son durulama suyuna az elma sirkesi katıp durula saçını istersen canım.
Saç kremi kullanmıyorsan eğer
Ne kadar sirke koyacağım, tahmini bir ölçü verebilir misin, bir de tam olarak ne işe yarıyor bu sirke ? Bu arada şampuanımın içine ampul kırdım acayip sertleştirdi saçımı. Kullanmasam mı ki ya ?

Ne kadar sirke koyacağım, tahmini bir ölçü verebilir misin, bir de tam olarak ne işe yarıyor bu sirke ? Bu arada şampuanımın içine ampul kırdım acayip sertleştirdi saçımı. Kullanmasam mı ki ya ?
Sirke saçı parlatıyor,yumuşatıyor, saç diplerini besleyip arındırıyor
Bir tasın içine suyu doldur 2 yemek kaşığı sirke koy son durulama suyunu bununla yap dök saçına durulama.
Kokusu hiç kalmıyor besliyor saçı.
O ampul olayını Bnde önceden denemiştim beğenmemiştim bir garip yapmıstı saçımı.
Hangi şampuanı kullanıyorsun tresan mı?

Sirke saçı parlatıyor,yumuşatıyor, saç diplerini besleyip arındırıyor
Bir tasın içine suyu doldur 2 yemek kaşığı sirke koy son durulama suyunu bununla yap dök saçına durulama.
Kokusu hiç kalmıyor besliyor saçı.
O ampul olayını Bnde önceden denemiştim beğenmemiştim bir garip yapmıstı saçımı.
Hangi şampuanı kullanıyorsun tresan mı?
Urban care, bir süre kullanayım da içinde ampul var. Beğenmezsem bırakırım, sen ne kadar kullandın ampulü ?

X