Troid, İnsilün Direnci ve Pco Hastaları ve Zayıflama

halen 1 kilo bile veremedim arkadaşlar. bu hastalıklara sahıp olup kılo verebılen arkadaşlarımız bızımle paylaşssında imkansız olmadığını görelim

canım ben de senin gibiyim çok yavaş kilo veriyorum 89 kikoyla başladım 1 ayı geçti 85-86 arasında gidip geliyorum. 80 altına bi düşebilsem çok mutlu olucam ama olmuyo. sabırlı olmak lazım.

ben neyı eksık yapıyorum acaba bılemedım spor yapıyorum ayrobık fıtnes step su içiyorum 3 ana 3 ara öğün yıyorum neyi yapmıyorum acaba yada neden kısıp neye agırlık vermelı bu hastalar

bana doktor bakliyat ağırlıklı beslenmemi söylemişti pirinç çok az olacak şekilde bana özelden mail adresini atarsan sana diyet listemi gönderebilirm. üstelik çok zor da değil yavaş ama sağlıklı kilo vermeni sağlıyo aç kalmadan

bı endokrıne gideceksın orada şeker yüklemesi yapıyolar o şekilde tesbit edebilirsin

canım merhaba bende pko hastasıyım..doktorum 2 yıl önce d35 (ilacın ismini tam olarak yazmadım belki yasaktır bilmiyorum )vermişti.bu ilacı kullandığım süre içinde gram veremiyordum..geçen tekrar doktora gittim ve ilacımı değiştirdi yasmn verdi..bu arada pko olduktan sonra 46 kilodan 52 kiloya çıktım...kendimi bildim bileli hep minyon bir yapıya sahiptim ama bu hastalık yüzünden kilo aldım...yasmni kullanmaya başlayınca yediklerime de dikkat ediyorum 2 yıldan sonra tekrar 49 lu kilolara düştüm...diyet yaparken bir taraftan da 5'i 1 yerdde bitki çayı içiyorum..günde 3 bardak, akşamlar yeşil çay içiyorum..ve bu hafta spor salonuna yazıldım hafta içi salona gidicem...böyle yaparsan sanırım sende verirsin...bu hastalıklarda kullanılan ilaçlar çok önemli canım...ayrıca ben astım hastasıyım...ilaçlarım kortizonlu ilaçlar..bunun için hayatımdan tuzu da tamamen çıkardım..

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bende kullandım yasmın 3 ay ama o ilaç bende sivilce yapdı çok fena bı halde yuzumde sivilceler bırbırıne geçdi ki benım cildim bebek gibiydi acılen o ilacı bırakdım bana yaramadı teşekkür ederim yardımcı olamaya çalışdığın için

canım bende kullandım yasmın 3 ay ama o ilaç bende sivilce yapdı çok fena bı halde yuzumde sivilceler bırbırıne geçdi ki benım cildim bebek gibiydi acılen o ilacı bırakdım bana yaramadı teşekkür ederim yardımcı olamaya çalışdığın için

canım benimde şuanda yüzümde ve sırtımda sivilceler çıkmaya başladı, ki d35 kullanırken yüzüm bebek gbydi hiçbir şey yoktu...bende acaba stresten mi çıktı diyip duruyordum..off ya kilodan kurtuldum derken bu ilaç mı demek sivilce yapıyor senağlama peki sen ne kullanıyorsun şimdi

ben dıana35 kullanıyorum geri döndüm bu ilaca sivilvelerim 20 gün içinde kayboldu ama sivilce izlerim halen geçmedi

ya gerçekten ne yapıcam şaşırdım artık...şuan çok canım sıkkın..onu kullanıyorum kilo yapıyor, bunu kullanıyorum sivilce yapıyo ne kullancaz biz...

dıana 35 vucutta sankı bıraz su topluyo ve iştah acıyo diğeride sivilce yapıyo bende

evet bende de aynı şekilde, diane35 kesinlikle kullanmam çünkü onu kullanmaya devam edersem ne kadar dikkat edersem edeyim kilo alımına engel olamıyorum..yasmini biraz daha kullanmaya devam edicem bakalım sonuç ne olacak.

ben neyı eksık yapıyorum acaba bılemedım spor yapıyorum ayrobık fıtnes step su içiyorum 3 ana 3 ara öğün yıyorum neyi yapmıyorum acaba yada neden kısıp neye agırlık vermelı bu hastalar

Canım dr. bana 8 öğün verdi örnek liste yazıcam şimdi bir dene bakalım belki faydasını görürsün

08:00 Sabah: 1 kk peynir
5 zeytin 2 dl ekmek
domates salatalık
şekersiz çay

10:00 ara : 1 porsiyon meyve

12:30 öğlen: 5 yk sebze yemeği
1 sb yoğurt
2 porsiyon et (60 gr)
sınırsız yağsız salata
3dl ekmek

15:00 ara: 1 porsiyon meyve

17:00 ara: 1 porsiyon meyve

Akşam 19:00 öğle yemeğiyle aynı tek değişilkik et 1 porisyon(30 gr)

21:00 ara: 1 porsiyon meyve

23:00 ara: 1sb süt veya yoğurt

sebze yemekleri az yağlı yada haşlanmış olacak et grubu ızgara haşlama yağsız olacak et ile dönüşümlü olan herşeyi kullanabilirsin mesela et yoksa 1 porsiyon et yerine 1 kk peynir yiyebilirsin. et( tavuk eti, balık eti, kırmızı et, hindi eti vs...) mesela çorba içersen 1 dl ekmekten fedakarlık edeceksin. 2 çk pilav yiyeceksen yada makarna yine 1 dl ekmeğini eksilteceksin. 1 dl ekmek 2 çk pilav makarna- 5 kaşık kuru bakliyat vs.. ldönüşümler çok uzun herhangi birşeyin dönüşümünü sorarsan yazarım aklıma gelenler bunlar.

inanılmaz doyuyırsun ve ben bazen çatlıyorum bu hafta ilk haftam 2,5 kilo verdim.
1 hafta dene bakalım belki faydası olur. ama ben aynı zamandan glukofende kullanıyorum.dr. verdi insilün direnci için

Son düzenleme:
hahahha ben bunları yersem patlarım :) kilo vermek için yemek yemek lazım bundan 1 sene eveline kadar tam tersini düşünürdüm. kilo vermek istıyosan yıyeceksın ama az yaglı ve her öğünde sınırlı. teşekkür ederiz canım bizimle paylaşdıgın için listeni

:) bende dr. bunları nasıl yicem demiştim oda bana acıkmasan bile öğününde ne varsa yiceksin dedi çok şaşırmıştım ben günde bunun yarısı kadar yiyodum ama dengeli ve neyi nerde yiceğini bilirsen neyle beraberer tüketeceğini bilirsen hem aç kalmıyorsun hem kilo veriyorsun. :)

bayanssulusmile hem yemegımızı yıyecegız hemde kılolarımızı verecegız

X