Tum Anne olmak isteyenlere ozellikle pco lulara umut olsun

Dil-i bitab

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mart 2017
11.723
16.179
Selamun Aleykum sevgili kk:KK200:
Basliktan da anlasilacagi uzere polikistik overim a ragmen hamileyim hikayem herkese umut olsun
Genc kizligimdan beri duzensiz zor ser 40 45 gunde ve bitkilerle adet olan ben evlenip 10 kusur kilo almamla ilacsiz adet olamaz oldum (boy 1,56 kilo 65 66lara cikmisti) evliligimin ilk 10 ayi vajinusmusla geçti Cok sukur burasi sayesinde yendim hemen hamile kalirim sandim o ara ilacsiz adet olamamaya basladim
Gittigim her dr polkistiksin diyip durdu hormonlarimdan ve ultrasondan da cok netti zaten bekarken hafif olan pco evlwnip kilo almamla ilerledi.
burdan ve cesitli sitelerden okuyup gordugum her kuru uyguladim hatirladiklarim
Sogan kuru (yarim yamalak 2 3 kez 1 kez de tam 15 gun yaptim)
Bal tarcin corekotu kurunu 3 kez falan yaptim
Coban cantasi aslanpencesi 1 kac ot daha demleyip ictim
Hayit tohumu aralıklı da olsa 2 ay falan demleyip ictim
1.5 ay pcolulara verilen inofolic combi ictim
C life bitkisel macun kullandim
Yaki vurdum suan aklima gelenler bunlar.Sonucta ne adet oldum ne yumurtladim .
Olumden baska her derde deva diyer ek Her Çörekotu yagina basladim suya damlatip sabah aksam duzenli olarak 21 gun fln kullandim bi baktim ilk defa yumurtladim sonucunda adet oldum sonraki ay yine corekotu yagiyla yumurtladin ve yine husran. Biyandan da zayiflamaya calistim 1 ileri 2 geri derken 55 kiloya kadar dustum
Son olarak tedaviye karar verdim 3 ay klomen kullandim 2 ayin sonunda da adet oldum Rabbime hamdolsun ki bugun yani 3. Ay da gebe olduğumu ogrendim.

Lafi cok uzattim bu topigi acmamin sebebi bu surecte öğrendiğim tatbik ettigim şeyleri bilhassa anlatmak icin
1)Sabirli olmak ve pes etmemek gerek.
2)Dua etmek . gordugum duydugum her duayi okudum ettim.
3)Rabbimizden umidi kesmemek ve isyan etmemek gerek.
Rabbim bugune yazmis nasibimi demek ki beni bekletmis.Hicbir zaman umidinizi kaybetmeyin olmuyorsa bilin ki Mevla ol dememistir elbette ilaclarla bitkilerle sifayi arayacagiz ama Biz ne kadar cabalasak da nasip vaktini bekliyor.insan elbette uzuluyor umidini kaybedecek gibi oluyor lakin hatirlarsa ki Rabbi yazmışsa olacak O ne zaman "ol" derse olacak bu yuzden asla ondan umidi kesmeyin pes etmeyin sizleri seviyorum:KK200:Hakkinizi helal edin lütfen insAllah bir seyler anlatabilmisimdir ve insAllah isteyen hak eden herkes Anne olur:anneadayı:

Son düzenleme:
Saglikla gelsin okurken kendimi gördüm tabi ben hala adet olamyrm yeni evliym 2 senelik olmuyor bi türlü😢

X