Tüm hedeflerimi ve kariyerimi buraya editleyeceğim

Specula

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
2
3
19
Edit 1:
Şuan hayatımın belkide en ümitsiz ve depresyonda ki dönemlerinden birindeyim. Elimde olsa bir zaman makinesi ile geçmişe gitmek isterdim. Ancak hayat devam ediyor her şey değişiyor ve benimde bu değişime adapte olmam lazım. 19 yaşındayım ve üniversite sınavına hazırlanıyorum. Sayısal bölümünden gireceğim ve mühendis bir girişimci olmak istiyorum. Çok çalıştım ama netlerim artmıyor. Kafam basmıyor sanırım ve sınava 2 ay kaldı. Yüz bin yapmak istiyorum bunun için çok çalışıyorum ama Allah Kerim benim için hayırlısı ne ise o olsun inşallah. Şuan aşırı bir gelecek kaygısı ve stres çekiyorum hayallerim var ve hayallerim sadece hayal olarak kalacak diye ödüm kopuyor. En iyi üniversitelere gidemeyecek olmak stresimi başlıca sebeplerinden biri. Sonuçta Türkiye'de ik en önce diplomaya bakıyor ama pes etmeyeceğim yıllar sonra tekrar gelip editlemeye devam edeceğim. Burada ki yazım ile insanın istediğinde bir şeyler başarabileceğini göstermek istiyorum ve bu benim en büyük motivasyonlarımdan biri. Kendimi kendime kanıtlamak...

34 yasında bir ablan olarak senin yasında olsaydım neler yapabileceğimi hayal bile edemiyorum. Daha yolun başındasın pes etmeden devam et. Ben de bu yasımda mesleği sıfırlayıp yks ye hazırlanıyorum mesela :)

34 yasında bir ablan olarak senin yasında olsaydım neler yapabileceğimi hayal bile edemiyorum. Daha yolun başındasın pes etmeden devam et. Ben de bu yasımda mesleği sıfırlayıp yks ye hazırlanıyorum mesela :)
Abla Allah kolaylık versin inanıyorum yapabileceğine pes etme ve devam et yeter ki. Benim temelim yok ama 100 bin yapacağım inşallah zaten önemli olan üniversite değil orada kendine neler kattığın. Sende sevdiğin alanda gayretle ilerle. İnsan sevdiği işi yapınca elbette ki başarılı olur. Sağlıcakla kal.

X