İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

hahah kanalturk te yasemın kutsı dıyorkı ıkızler le boga asla bır araya gelmemelı:KK1::KK1:

bız 9 senedır yanyanayız :KK1:

bırde bekar ıkızler arkadaslarım buyıl evlılık gozukuyormus:KK1:

bekar ıkzler kalmayacak:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kızlarrr, bir arkadaşım çok şikayetçi burcumdan. Amma yanar dönersin, dün güldüğün şeylere bugün kızıyorsun diyor. :KK33: Valla kim ne derse desin, hastayım kendime arkadaş. Bunu bilir bunu söylerim. İyi ki ikizlerim, iyi ki ikizleriz. Hıh. :KK51:

Kızlarrr, bir arkadaşım çok şikayetçi burcumdan. Amma yanar dönersin, dün güldüğün şeylere bugün kızıyorsun diyor. :KK33: Valla kim ne derse desin, hastayım kendime arkadaş. Bunu bilir bunu söylerim. İyi ki ikizlerim, iyi ki ikizleriz. Hıh. :KK51:

:KK9::KK9::KK9: aynen öyleeeeeeeeee :) banada aynısı deniliyo ama ikizlere laf söyletmemm :KK31:
iyiki bu kadar zeki ve güzelizzz :KK12:

ben de işime gelmedi mi ben ikizlerim arkadaş alışacaksın ben dengesizim diyip sıyrılıyorum işin içinden :KK55: :KK51:

ikide bir fikirlerim,kararlarım değişiyor dün evet dediğim şeye bugün hayır diyebiliyorum ama bu özelliğimide seviyorum ben kendimle barışığım :KK52::KK1::KK1::KK1:

bir ikizler olarak bende buradayım. bizim kadar neşeli eğlenceli füzel bir burç var mı be :KK70: :KK70: ama kararsızlık bazen beni mahfediyor :)

Yükselen burca da ikizler olan, tüm hayatı boyunca kararsiz olan, asla boşta durmayı sevmeyen hep bişeylerle uğraşmaya çalışan, uzun zamandır istediği bir şeyi aldıktan kısa bir süre sonra hevesi kaçan(bazen), neşeli deli doluyken aniden karamsarlığa kapılan ikizlerden biriyim. Üstelik aynı evde annemve kardeşim de ikizler burcu. Eğlenceyi siz düşünün artık :)))

Ben ikizler değilim ama bu söyleyeceklerim ikizler burcu ERKEKLERİ ile ilgilidir. Sevgili kadınlar beni yanlış anlamazsanız sevinirim :)
21 yaşındayım 3 tane sevgilim de İKİZLERdi. Çok eğlenceli,neşeli,zeki insanlar evet ama iş ilişkiye dönünce orada dur! İlişkiyi kaldıramıyorlar. Vefasız olur bir ikizler erkeği,değer bilmez,ilgi,sevgi bilmez. Sorumluluk almaktan bir insana bağlanmaktan korkar. Ben anlamıyorum arkadaş nasıl bu kadar dengesiz olunabilir? 5 dakika içerisindeki bu sayısızca ruh hali değişimi nasıl olur :) Bu konuda çok dertliyim valla. Unutmadan aşırı bir öz güven ve egolu oluyorlar,kısacası İkizler erkeği bir ilişki için en vasat burçtur.

Not: Şaka gibi ama şuan ki sevgilim de İKİZLER. Dengesizlikleri beni kahrediyor,dayanamıyorum çoğu kez ama ne yaparsın sevdik bir kere. Nasıl davranmam gerektiği hakkında bilgisi olan varsa siz sevgili ikizler kadınlarının her türlü önerisine açığım :) Sevgiler.

X