İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Tüm İkizler Burçları Buyrun Kaynatalım =)

bende bir koc burcu olarak suanda ikizler burcu olacak bir kiz bebis tasiyorum karnimda ve ozelliklerini her ne kadar okusamda gercek yasamda nasil karakterini etkileyecegi konusunda en iyisi sizleri takip etmek belki birazda olsa deneyimlenirim diye dusundum:)
heeeee evlere şenlik bir aileniz olacak yaneeee..:KK1::KK1::KK1:

bende varım:KK9::KK9::KK9:

en cok kararsızlık delırtıyor benııı....anı cıkıslarım sonra pısmanlıklarım:KK9::KK9:mıllete ıkızzler derken sankı suratları degısıyorr ıkıyuzlu degılım ama dıye eklemek de sart oluyor :KK9::KK9::KK9:

bende bir koc burcu olarak suanda ikizler burcu olacak bir kiz bebis tasiyorum karnimda ve ozelliklerini her ne kadar okusamda gercek yasamda nasil karakterini etkileyecegi konusunda en iyisi sizleri takip etmek belki birazda olsa deneyimlenirim diye dusundum:)

ıkızler olmak ayrılcalıktır:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

babamizda kova acaba nasil olacak bende cok merak ediyorum acikcasi:)

valla ben koçum yükselenim ikizler ama kendimle bile anlaşamıyorum,koçun dobralığıyla ikizlerin değişkenliği çakışıyor..sonraaa bi sıkılıyoruum kendimden depresyona girioom abaavvv sorma gitsin..sonra da diom ki amaan hep sıkıntı hep sıkıntıııı ne bu beee baydıı iyicee dioom başlıoom eller havaaayaa:21::21:

hoşgeldinnn :)
şimdiden allah bağışlasın ikizler burcu bebeği ççok yaramaz hiperaktif olurlar
sürekli ilgi isterler çok üstüne düşersende sıkılırlar özgürlüğe doğumundan itibaren aşık bi bebek olucaktr:KK31::KK31:
vede çok inatçı :KK31: işin zor canım ama bi o kadarda özel çocuklardır farklı yetenekleri olur
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

valla ben koçum yükselenim ikizler ama kendimle bile anlaşamıyorum,koçun dobralığıyla ikizlerin değişkenliği çakışıyor..sonraaa bi sıkılıyoruum kendimden depresyona girioom abaavvv sorma gitsin..sonra da diom ki amaan hep sıkıntı hep sıkıntıııı ne bu beee baydıı iyicee dioom başlıoom eller havaaayaa:21::21:

ahhhh sen bide bana sor sıkıntıdan patlıyorum açıyorum güüzel bi oyun havasııı ohhh :21:
derken birden hiç bişi yolunda gitmiyomuş gibi hissediyorum ağlamaya falan başlıyorum :18:
bi iki dkka sonra o ağlayan ben değilmiş gibi kahkahalar atıyorum :KK17:
tipik ben işteee :KK35::KK35:
ben kendş burcumda olanlarla anlaşamıyorum aslında ama burda anlaşabiliyorumm :KK9::KK19:

Benim eşim aslan,ani duygu değişimleri olayını yaşayabilen bi ikizlerim gerçekten de.Dalga geçer benimle bazen "bugün evden kesinlikle çıkmayacağım"diyorum tel.de falan.akşam eşim geliyo başlıyorum"aşkıımm hadi dışarı çıkalım"harbi ikizlersin hayatım yaa,bu kadar mı dengesiz olur bir insan"diyor.

Bende ona diyorum en azından aslan gibi kibirli değilim diye:KK53:

ohaaa ikizler yine açmış çenelerini valla okuyamadım kusura bakmayın artık hıh. bende konuların ortasından girerim arada böyle :KK23:

Benim eşim aslan,ani duygu değişimleri olayını yaşayabilen bi ikizlerim gerçekten de.Dalga geçer benimle bazen "bugün evden kesinlikle çıkmayacağım"diyorum tel.de falan.akşam eşim geliyo başlıyorum"aşkıımm hadi dışarı çıkalım"harbi ikizlersin hayatım yaa,bu kadar mı dengesiz olur bir insan"diyor.

Bende ona diyorum en azından aslan gibi kibirli değilim diye:KK53:

benim sevgilimde yükseleni ikizler olan bi koç
her fırsatta ne istediğini bilmiyosun sen diyo
bende dün bi gün senide istemezsem o zaman doğru kararı vermiş olucam galiba
dedimm alındı hemen lafı koydun ikizlerin bu kadar hazır cevap oludugunu bilmiyodum dedi
:KK52::KK51::KK51::KK51::KK51:

benim sevgilimde yükseleni ikizler olan bi koç
her fırsatta ne istediğini bilmiyosun sen diyo
bende dün bi gün senide istemezsem o zaman doğru kararı vermiş olucam galiba
dedimm alındı hemen lafı koydun ikizlerin bu kadar hazır cevap oludugunu bilmiyodum dedi
:KK52::KK51::KK51::KK51::KK51:

Ne sandın deseydin aynı zamanda zekiyiz ve de az biraz patavatsızlığımız vardır deseydin :KK1:

benim sevdiceğimde ikizler olduğu için biraz sorun oluyo. ikimizde kendi dediğimizin olmasını istiyoruz :KK14: ama burda ikizler kadının gücü ortaya çıkıyo tabii :KK23:

benim sevdiceğimde ikizler olduğu için biraz sorun oluyo. ikimizde kendi dediğimizin olmasını istiyoruz :KK14: ama burda ikizler kadının gücü ortaya çıkıyo tabii :KK23:

Ooo 2 ikizlerin ilişki yürütebilmesi büyük bi başarı valla.Helal olsun size..Çünkü ikizlerin erkeği 5 beterdir bizden...

X