Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Tüm saç sorunlarının paylaşım alanı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
canım istersen insanların fikirlerini değiştirme bende defne garlı şampuan ve maskesini kullanıyorum benim saclarımda kuru ve şuan onları kullandıktan sonra gayet güzel oldu hemde bitkisell defne garı yagı çok özel bi yağ arastır istersen bende olumsuz sonuç vermedi aksine çok beyendim hiç te kuruluk yapmadı sac tipinden tipine göre degişiyodur

benim düşüncem bu senin düşüncen o tabiki illaki herkese aynı etki yapması zorunda değil ürünün ama yanmış yıpranmış bi şaçta bu ürün bence çok çok yetersiz olduğunu açıklamıştım

cnm hangi ürünleri kullandığını bilemiorm ama başını öne eğerek saçlarını kurut ve öyle tara daha dolgun görünüor

arkadaşlar saçımızın ince telli ya da kalın telli olduğunu değiştirmeyiz çünkü onlar genetik ama beslenme ile saçın sağlığının doğrudan ilişkisi varmış az önce ingilizce kaynaklardan da aradım belki daha gelişmiş bir şey bulurum diye,beslenmenin önemini biliyordum ama sanırım sandığımdan daha direk bir ilişki var yani saçımız genetik olarak çok kaliteli olmayabilir ama olabilecek en iyi konuma getirebiliriz o yuzden işte bütün bu bakımlar ürünler herkeste farklı sonuç yaratıor
koyu yeşil sebzeler doğal nemelndirici krem gibiymiş saç için b vitaminlerini herkes biliyor zaten pirinci de okudum demin pirinçte de biotin var ama fazla yememek lazım karbonhidrat sonuçta
ve omega yağları da kuru saçlar için en iyi yardımcıymış doymamış yağ oranı yüksekolduğu için demek saç köklerimiz de yağ kazanıor
tabi protein almamız lazım yoğurt süt baklagiller vs
karbonhidrat çok tüketmeyeceğiz demir eksikliği çinko eksikliği varsa takviye olabilir doktor kontrolünde
doğal olarak çinko biotin gibi saçın temel taşlarını oluşturan yapıları barındıran yiyecekler de tabi çok faydalıdır okudukça tekrar yazarım sarımsak süper bir şey zaten çinko biotin aminoasid herşey var ama bunalr tabi belirli oranda tüketilmeli günlük protein ihtiyacı ne kadarsa o kadar mesela kalkıp sınırsızca tüketmenin anlamı yok ne kadar fazla o kadar etki diye bir şey yok her şeyin fazlası zehirdir

diplerine yağlı saçlar için şampuan filan alabilirsin sanırım uçlarına da saç kremi sürebilirsin sanırım ben de bilmiyorum:KK43:

boole bi baslık var mı bulamadım da kızlar sacları fönsüz düzlestirmek icin neler yapılabilir biliomusunuz ??

bu arada benim kuruluk önemli ölçüde azaldı sanırım sebebi dimethicone:))) yani silikonsuz şampuan tresan kullanıordum ço kda memnundum saç dökmemesi olayında ama saç kremi de kullanmadığımdan saçım çok kuru oluordu inanılmaz şimdi resmen ipek şampuanın menekşe özlü şampuanını ve duru nun saç kremini kullandım kuruluk yok gayet normal:) demek ki şampuandan kaynaklanıormuş saç kremi şart ama hep bu şekilde devam etmeyeceğim belki saçımı döker diye ,zinco şampuan alacağım gene saç kremini kullanmayı düşünüyorum ama tresan ın saç kremini mi alsam onu bilemedim tresan ın saç kremi de diğer saç kremleri gibi yumuşak yapıor mu acaba?

arkadaşım tresanı kullanırken memnun değildin de ipek kullanırken mi memnun oldun tam anlayamadım.bu aralar bende şampuanı değiştireceğim menekşe özlü ipek mi alsam dedim o yüzden soruyorum

merhaba kızlar benimde saçlarım bundan iki ay önce boyadan fönden tdolayı telleri incelip hep kopup kırık oluşuyordu neyseki defne garlı saç maskesini alana kadar çok memnunum aktarlarda muhakkak bulabilirsiniz etkisini ilk günden gösteriyor saçlarımı da uzattı iki ay iiçinde

Kızlar ben elma sirkeli suyu durulama olarak kullandım, sacları cok güzel parlatıo ama hala yanık ve kırıklarıma cözüm bulmus değil,:KK20:
elma sirkesinin kokusunu dert etmeyin yirmi dk.yarım saate hicbir seyiniz kalmıyor, biraz da yumusaklık verior sanki bilemedim su an, ama benim ihtiyacım olan sey parlamasından önce kırıklarımı onarıp sacımı uzatması keske uzasa saclarım.:KK50:
aslında cok güzellerdi 5. sınıfta o cocuk halimle saclarım popomdan asağı ve full bukleliydi, sonra veda gecesinde kuaföre küt sac istiyorum die tutturmustum annem ve kuaför yalvarmıstı resmen ama inadına gittim kestirdim, o gün bugündür küstü saclar asla omuzdan asağı inmiyor :KK50:omuza gelince kırılıp tekrar koparak kısalıyorlar. :KK43:
kuaförden sac tavsiyesi adlı baslıkta bulduğum küre basladım, yapanlar memnunmus, bakalım benim inatcı sacım ne dicek bu işe..:44:

saçlarında yeni yıkamış olsa bile kaşıntısı olan var mı bit değil eminim ama böyle acayip kaşınıyor dipleri tıkanmış olabilir mi diye düşünüyorum arındırıcı bi şampuan var mı çünkü biraz yağlandığında sarımtırak krem tarzı kepek tırnaklarıma giriyor şampuan artığı olduğunu düşünüyorum yaa...:KK68:

ayy bu saçlarım beni deli edicek bir gün yıkadığımın akşamına yağlanıyor tresan kulladım bebek şampuanı kullandım sebamed kullandım head&sholders kullandım kullandım da kullandım ama yok hem yağlı hemde kepekli üstelik kaşınıyo da yağlanınca ki yağlanmasın diye elimi bile süremiyorum bide pırasa gibi dümdüz düğünümde bile yapılan saçım gecenin sonunda nerdeyse dümdüz olmuştu kafamı bir kutu sabitleştirici sprey sıktıkları halde ahh ahh :KK14: :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

selam arkadaşlar

benim saç bakımıyla ilgili bildigim saçı güçlendirmek için zeytinyagı yumurta akı badem yağı e vitamini falan ama uygulamaya gelince üşendigim için yapmıyorum pek.saç kremi tarif edilemez biçimde saç döküyor.evde heryer saç içinde kaldı.sürekli saç döküyorum tüy döken kediler gibi:KK43: .size tavsiyem saç kremi kullanmayın.

saç dökülmesini durduran,dökülenlerin yeniden çıkmasını hızla sağlayan bişey var mı bildiginiz?

Kızlar saç dökülmesine karşı BIOBLAS aldım daha yeni kullanmaya basladım fakat bakım kremını surdugum halde uçları falan bıraz kuru kalıyor saçı yumuşatan bir ürün önereblrmsnz?

selam arkadaşlar

benim saç bakımıyla ilgili bildigim saçı güçlendirmek için zeytinyagı yumurta akı badem yağı e vitamini falan ama uygulamaya gelince üşendigim için yapmıyorum pek.saç kremi tarif edilemez biçimde saç döküyor.evde heryer saç içinde kaldı.sürekli saç döküyorum tüy döken kediler gibi:KK43: .size tavsiyem saç kremi kullanmayın.

saç dökülmesini durduran,dökülenlerin yeniden çıkmasını hızla sağlayan bişey var mı bildiginiz?
Halam BIOXCIN kullanıyor ve inan dökulen saclar tekrardan cıkmaya basladı gercekten çok iyi bir ürün ben BIOBLAS aldım çok çok hesaplı geldi ve BIOXCIN'le aynı üretmleri fakat bu kozmetikleştrlmş hali falan dıye kk da yorumlar okumştm. Ama çok açmıyor kremı brde ucları kurutdu sankı bakalım daha 1 kez kullandm.

Halam BIOXCIN kullanıyor ve inan dökulen saclar tekrardan cıkmaya basladı gercekten çok iyi bir ürün ben BIOBLAS aldım çok çok hesaplı geldi ve BIOXCIN'le aynı üretmleri fakat bu kozmetikleştrlmş hali falan dıye kk da yorumlar okumştm. Ama çok açmıyor kremı brde ucları kurutdu sankı bakalım daha 1 kez kullandm.

günaydın çağla
teşekkür ederim önerin için.denicemumarım sen de yararını görürsün.
iyi sabahlar :)

X